למה וורדפרס היא הפלטפורמה המובילה לבניית אתרים שמתאימים לקידום בגוגל?

רבים שואלים את עצמם מהי הפלטפורמה המועדפת לבניית אתר אינטרנט. נכון להיום, ישנן פלטפורמות רבות, חלקן בעלות וחלקן בחינם, ביניהן ניתן למצוא את פלטפורמת הוורדפרס, פלטפורמת ג’ומלה, דרופל, ויקס, גוגל סייטס והרשימה עוד ארוכה. אז  גרם לכך שדווקא וורדפרס הפכה לפלטפורמה המובילה לבניית אתרים שמתאימים לקידום בגוגל? במאמר זה נכיר לכם את WordPress ונחשוף בפניכם את כל “הסודות” באתר הוורדפרסי לקידום יעיל בגוגל.

וורדפרס

הכירו את וורדפרס

וורדפרס היא אותה מערכת לניהול תוכן אשר מוגדרת כמערכת הפופולארית ביותר ברחבי העולם. בכדי להמחיש עד כמה היא פופולאריות, נוכל לומר שכרבע (ואף יותר), מכל אתרי האינטרנט כיום בנויים עליה והיא אידיאלית לכל מי שמעוניין לבנות אתר תדמיתי, חדשותי, בלוג ועוד. נכון להיום, WordPress מוכרת כפלטפורמה שחוללה מהפכה בעולם הדיגיטלי, עם מעל לשלושים מיליון חיפושים מדי חודש למילה ‘וWordpress’ ויותר ממיליארד הורדות של פלאגינים במערכת זאת. 

היתרונות של וורדפרס

  • גמישות – המערכת בנויה על קוד פתוח ולכן היא גמישה מבחינת שינויים בה.
  • רמת אבטחה גבוהה – מספר פעולות פשוטות יובילו לבניית אתר וורדפרסי המאובטח ברמה גבוהה. 
  • פלאגינים ותבניות – כמות ענק של תבניות וורדפרס ופלאגינים להורדה, חלקם הגדול בחינם.
  • מערכת ניהול תוכן הפופולארית בעולם – מערכת ותיקה ויציבה בה ניתן לבצע שינויים.
  • התאמה לקידום אורגני – ניתן להפוך את האתר של וורדפרס לאתר מותאם לגוגל, ובקלות.

אז מדוע וורדפרס מובילה בכל הקשור אל SEO?

קידום אתרים SEO מתבסס על מספר שלבים, ביניהם מחקר מילים, כתיבת תוכן איכותי המותאם לקידום, אופטימיזציה, קישורים ומחקר אודות המתחרים באותו תחום של אתר האינטרנט של הלקוח. פלטפורמת הוורדפרס אידיאלית לבניית אתרים המתאימים לקידום בגוגל, כיוון שמערכת הניהול שלה ידידותית ומהסיבות הנוספות הבאות: 

  • קוד פתוח – מערכת הקוד פתוח מאפשרת גמישות בכל הקשור אל עריכת כל מיני אלמנטים באתר הוורדפרס. דבר שכולל את תוסף האלמנטור.
  • תוספים – הוורדפרס מאפשר תוספים שונים למטרת SEO, ביניהם YOAST, המאפשרים יצירת אתר ידידותי למשתמש וידידותי לגוגל ולמנועי החיפוש.
  • תמיכה – תמיד יש אפשרות להיעזר בקהילת הקוד הפתוח של וורדפרס שעם אנשיה ניתן להתייעץ. בנוסף, ניתן למצוא פתרון לכל בעיה באמצעות גוגל.

התאמת אתר וורדפרס ל – SEO

מעוניינים במספר טיפים להתאמת אתר הוורדפרס שלכם לקידום בגוגל? בשלב הראשון, יש ליצור מפת אתר XML , לשייך כותרת ומטא תיאור של כל עמוד, פוסט וקטגוריה באתר ולוודא שיש אינטגרציה עם ה-Search Console. לאחר מכן, יש לוודא שאתם מבטלים את הרמה ההיררכית של כתובות העמודים. ההמלצות הן תמיד להשתמש בטכנולוגיית ה- AMP אשר תוביל לטעינה מהירה של אתר האינטרנט בחיפושים במובייל וכן להשתמש בפלאגןFB INSTANT ARTICLES   לטעינה מהירה של כל כניסה מהרשת החברתית פייסבוק. בנוסף, מומלץ השימוש בפלאגינים בכל הקשור אל ה-CACHE וכמובן להשתמש בפלאגין OPTIMUS (או במגוון פלאגינים אחרים) לכיווץ התמונות אותן מעלים לאתר. אך אלו רק חלק מההמלצות, וחברת בניית אתרים וקידום אתרים מקצועית כמו לינקשייק תוכל להתאים את האתר שלכם באופן מושלם לקידום בגוגל. לפרטים נוספים, בקרו באתר החברה