קורס אינדיזיין בבני ברק

מחפשים ללמוד את תוכנת INDESIGN  CC באזור בני ברק והסביבה? הגעתם למקום הנכון! ליצור ולעמד מוצרי דפוס כמו ספר, עלון, קטלוג, מגזינים חוברות וכו’, כבר לא מסובך כל כל בזכות שימוש בתוכנת אינדיזיין, תוכנת האינדיזיין היא התוכנה הכי טובה בשביל מוצרי הדפוס, ללמוד את התוכנה הזו יחסוך לכל מי שחשב אי פעם לערוך ספר, גם זמן וגם כסף, בתוכנה יש הרבה פיצ’רים שחשוב יהיה ללמוד אותם וכמובן בקצב שלכם.

קורס אינטרנט אינדיזיין  תוכנת INDESIGN  CC באזור בני ברק

ללמוד עם המורה הפרטי שלך אחד על אחד – כמו בכל קורס אינטרנטי, צריך לדאוג שבמחשב תהינה מותקנות התוכנות הרלוונטיות, אח”כ לדאוג שמחוברים לאינטרנט המהיר ואין שום ישום שעלול לצרוך רוחב פס, שעובד כרגע ברקע כמו ביטרונט, דפדפן פתוח וכו’. מהרגע שמתחברים לרשת האינטרנט, המורה מבקש אישור להשתלט על העכבר של התלמיד ועל המחשב, כך בדרך זו המורה יוכל לדעת בדיוק מה עושה התלמיד ואיפה הוא נתקע בחומר או מסתדר עם החומר והגיע הזמן לעבור הלאה.

איך כל זה עובד? קורס אינדיזיין באינטרנט עובד כמו כל שאר הקורסים שמועברים דרך האינטרנטי באמצעות מורה מקצועי ומומחה, יש את התוכנה מותקנת על גבי המחשב, דבר ראשון חשוב ללמוד את הממשק שלה, את שולחן העבודה של תוכנת האינדיזיין, ניתן להתאים אותו כמובן לצרכי המשתמש או להשאיר אותו כמו שהוא, ניתן ללמוד סוגי ממשקים וצבעים, מה שהכי נוח ואפקטיבי לעבוד איתו, לאחר שסיימנו לעבור על מרכיבי הממשק, הגיע הזמן להתחיל לעבור על המאפיינים של התוכנה בייחוד כשאנו רוצים להכין ספר.

טיפים מהלימודים – כשפותחים קובץ חדש, חשוב לעדכן לתוכנה איזה מן סוג של קובץ אנו רוצים ליצור, האם מדובר בספר רב עמודים, או בחוברת קטנה עם עמודים כפולים או בחוברת עם עמודים בודדים, ניתן כמובן להגדיר את גודל המסמך, השוליים ואפילו המרחק בין טור של טקסט לטור של טקסט, ניתן לשליטה. בקורס האינטרנטי תלמדו איך לעבוד עם תבניות של פסקאות, או תבניות קבועות של דפים שהם חלק מהספר, יש דפים שצריכים לחזור על עצמם ואז טוב שיש תבנית מיוחדת ודפי מאסטר, יש דפים שכל עמוד נראה בנוי שונה כך שניצור כל דף בנפרד.

שילוב גרפיקה חיצונית בתוכנה להכנת ספרים וחוברות קורס אינטרנט אינדיזיין  תוכנת INDESIGN  CC באזור בני ברק

שילוב גרפיקה חיצונית בתוכנה להכנת ספרים וחוברות ישנה אפשרות לשלב בין תמונות וטקסט בדרכים עיצוביות ויצירתיות ביותר, תזכרו, תוכנת האינדיזיין עובדת בשיתוף פעולה מופלא עם שאר התוכנות, אחיותייה, פוטושופ ואילוסטרייטור, אם יש תמונה שתרצו שתעבור עריכה טובה עם אפקטים הצללות וכו’, עדיף לפנות לתוכנת הפוטושופ, למרות שגם בתוכנת האינדיזיין ישנו מן חלון עריכת אפקטים קטן על תמונה, אבל עדיף ללכת לתוכנה שייעודית לכך, בסופו של תיקוני הצבע והעיצוב המעניין, ניתן לשמור את התמונה בקובץ עבודה בשם jpg ולייבא אותה למסמך האינדיזיין.

בקרו אותנו באתר וקבלו את מחירי הלימודים
http://www.onlinegraphic.co.il/
מכללה לעיצוב גרפי
בקרו אותנו באתר וקבלו את מחירי הלימודים
http://www.onlinegraphic.co.il/