תוכנת אינדיזיין והקשר ליחסי ציבור

אז מה היא תכנת אינדיזיין? תוכנת אינדיזיין היא תוכנה מבית חברת אדובי, תוכנה אשר מטרתה העיקרית היא עימוד ועיצוב מסמכים קצרים (לא ספרים) בפועל, ניתן לעמד ולעצב בעזרתה חומרים פרסומיים כמו פוסטרים וחומרים מודפסים אחרים. את המסמכים המעוצבים והמעומדים ניתן לייצא בפורמט PDF שזהו הפורמט הפופולארי ביותר למסמכים כתובים. התוכנה תומכת בטיפוגרפיה ובעיבוד תמלילים, ויש לה יכולות שקיפות מתקדמות. התוכנה נמצאת בשימוש אצל כל גרפיקאי שמכבד את עצמו והיא חלק ממגוון פתרונות עיצוב ממוחשב בנוסף לתוכנות האילוסטרייטור והפוטושופ המוכרים. התוכנה מתפתחת כל הזמן ולכן היא נמצאת בשימוש הולך וגובר.

יחסי ציבור…

יחסי ציבור הם משהו שאנו כל הזמן חלק ממנו גם אם אנו לא מודעים לכך לעיתים. כשאנו רואים איזו שהיא כתבה אוהדת על פוליטיקאי בעיתון מסוים, סביר להניח שעומד מאחורי הכתבה הזו משרד יחסי ציבור. כשאנו רואים פלאיירים פרסומיים על פעילות כזו או אחרת של חברה מסוימת, סביר להניח שגם פה מדובר על פעילות של איש יחסי ציבור שנשכר על ידי החברה. יחסי ציבור הם פעילות תקשורתית המונית אשר בבסיסה עומדת ההבנה שכמה שהציבור יראה את האישיות או את החברה המיוצגים באור חיובי יותר ורב יותר כך ההשפעה עליו תהיה רבה יותר מה שבסופו של דבר יפעל לטובתם.

  תוכלו ללמוד קורס עיצוב  אונליין  דרך בית הספר ללימודים מקוונים בהוראה פרטית עם מורים פרטיים אונליין ללימודי תעודה שמחובר ישירות למסך שלך, תוכלו לצפות איך לומדים מהבית ללימודי תעודה באתר הבא https://onlinegraphic.co.il/ בעמוד זה ולשוחח עם יועצי הלימוד על מגוון הקורסים בלמידה אישית מהבית ללימודי תעודה אחד על אחד.

הקשר בין השניים…

תוכנת אינדיזיין (תוכלו לראות בקישור מצד ימין אין ספור סרטוני הדגמה) היא כלי עזר רב משמעות למעצב גרפי, שמייצר חומרים גראפיים עבור משרד יחסי ציבור. בעזרתה ניתן לעמד ולעצב חומרים פרסומיים כתובים רבים שאמורים להיות מודפסים. כך לדוגמא ניתן לראות פלאיירים עם מצע בחירות של פוליטיקאי זה או אחר, שעוצב בין השאר על ידי התוכנה, ניתן לראות התכתבויות שונות (לא אינטרנטיות) כשהשפה המיתוגית היא חלק מהן, וניתן לראות חומרים רבים אחרים שעברו עריכה, עימוד ועיצוב גראפיים עם התוכנה הזו. אין משרד יחסי ציבור ואין איש יחסי ציבור שמכבדים את עצמם שלא עושים שימוש בתוכנת אינדיזיין, מכיוון שהיא חלק בלתי מבוטל מהמערך הגראפי של מי שעוסק בתחום זה. מדובר על תוכנה נוחה, וידידותית מאוד.