תוכן עניינים

תוכנות למעצבי אופנה

מאמר זה נכתב על ידי מורים לעיצוב אופנה במחשב, כתבה זו תתן לכם פרטים מקצועיים שיכולים אכן לעזור לכם בהכנת הקולקציה שלכם בכל תחום. על אילוסטרייטור בטח שמעתם, תוכנה זו מבית חברת אדובי שימושית ביותר למעצבי אופנה בישראל ובחו”ל, בעזרתה תוכלו לבנות לכם כל דגם שתרצו ולשכפלו בשלל צבעים וסקיצות שונות, עולם התדמיתנות הדיגיטלית והאופנה אכן משתמשים באותה תוכנה שנקראת ILLUSTRATOR.

בקרו אותנו באתר והתחילו ללמוד עוד היום לצייר אופנה דיגיטלי במחשב כנסו עכשיו….

בניית דגמים במחשב

גם אם חיפשתם ספר לעיצוב אופנה מקצועי עדיין לא תמצאו טכניקות מקצועיות לעבודה עם כלי התוכנה יאפשרו לכם לעבוד בקלות החל מתכנון ראשוני של הבגד ישירות במחשב ובעצם אתם עוברים משלב הסקיצות בנייר לעבודה דיגיטלית ויותר נכונה, קבצי הפדפ שהם הקבצים הסופיים שלכם ישלכו בצורת גרפיקה וקטורית ישירות לבית הדפס או המקום שאתם תעבדו איתו כדי לתפור לכם את הבגדים או הדגמים. באמצעות כלי התוכנה ועבודה נכונה תוכלו לשלב צבעים מקוריים אשר יודפסו בנפרד על ידי הפרדות צבעים נכונות.

עבודה באופנה ישירות במחשב לימוד עיצוב אופנה באינטרנט

עבודה על תוכנת אילוסטרייטור ושמה הנוסף הוא  “תוכנה AI ” היא עבודה בקבצים וקטורים לחלוטין, קבצי העבודה שלכם לא נפגעים במחירת רזולוציות בגלל שעבודות וקטוריות יכולות להיות מודפסות בכל גודל שרק תרצו. אין משמעות להקטנת אלמנטים ואיכות ההדפסה יוצאת ברמה גבוהה. שלבי לימוד התוכנה צריכים להיות מוסברים בצורה הטובה ביותר בגלל שבניית סקיצה או קולקציה של אופנה מובנת ממספר שלבים. התוכנה איננה קשה ללימוד ומאוד יצירתית וקלה. לימוד התוכנה אילוסטרייטור יעשה בהדרכה פרטית ואפשר יהיה לשלב את הסקיצות או הקולקציות שאתם צריכים לעבודה מיידית, במסגרת הלימודים תקבלו מטלות ושיעורי בית כדי לבנות לכם בהדרגתיות את הידע בתוכנה לשליטה מלאה, אין ספק שמקומות רבים היום בשוק בחרו בתוכנה הגרפית אילוסטרייטור כתוכנה האידיאלית לציורי אופנה במחשב, תוכלו בקישור הבא לראות איך ללמוד ישירות מהבית או במשרד בצורה פרטית ואישית אונליין בקרו אותנו הדרכה מקצועית למעצבי אופנה ולתעשיית האופנה הממוחשבת אונליין אחד על אחד.

 בקרו אותנו באתר ובקרו בקורס ציור אופנה במחשב קורס מיוחד למעצבי אופנה

מגוון דוגמאות למעצבי אופנה סרטוני הדגמה מיוחדים איך להכין בגדים במחשב ועוד קורס תדמיתנות ממוחשב דיגיטלי ממוחשבת או אופנה דיגיטלית בסופו של דבר זה אותו שם רק תכני הלימוד הם שונים.