תוכנה לעיצוב תמונות לפייסבוק עיצוב תמונות לפייסבוק בחינם בפוטושופ, איך ?

מחפשים לעצב את הפוסט שלכם בצורה מקצועית ולא יודעים מאיפה להתחיל? אתם רוצים להראות ברשת בצורה מקצועית ולהעביר מסרים ללא חיפוש של מעצבים גרפיים שיעשו לכם את העבודה? לא נמאס לכם לרוץ אחרי מעצבים גרפיים רק כדי שיכינו לכם מודעה לקראת החגים כדי לאחל לכל הלקוחות שלכם חג שמח? אם באמת נמאס לכם הגעתם למקום הנכון!! דפי פייסבוק רבים בעיקר של בעלי עסקים קטנים, יש בהם המון דפים מעוצבים, פוסטים עם תמונות יפהפיות, הטקסט מעוצב טוב ויפה, יש המון מודעות גדולות שמציגות את מקום העסק עצמו, אנשים נכנסים לוחצים לייק ואפילו רושמים תגובות מחמיאות, כמה אתם חושבים עלה להם כל העיצוב הזה, אפילו לא שקל אחד, כל שצריך זה תוכנת פוטושופ מעודכנת מותקנת על המחשב, דף פייסבוק עסקי שניתן ליצור בחינם ולצלם כמה שרוצים תמונות בסמארטפון, ולעצב את התמונות חינם בפוטושופ.

  תוכלו ללמוד קורס עיצוב  אונליין  דרך בית הספר ללימודים מקוונים בהוראה פרטית עם מורים פרטיים אונליין ללימודי תעודה שמחובר ישירות למסך שלך, תוכלו לצפות איך לומדים מהבית ללימודי תעודה באתר הבא https://onlinegraphic.co.il/ בעמוד זה ולשוחח עם יועצי הלימוד על מגוון הקורסים בלמידה אישית מהבית ללימודי תעודה אחד על אחד.

איך העיצוב המדהים הזה שאני רואה בדפים עסקיים בפייסבוק הוא בחינם?

החשיפה האדירה שהפייסבוק מאפשר לכל אחד היום יוצר אין ספור עסקים חדשים ופרילנסרים רואים בה כדרך שיווק חינם להגדלת מאגר הלקוחות שלהם. אין ספק שהפייסבוק יוצר לאנשים עוד אפיק הכנסה במידה ויש להם כבר הכנסה אחת, עבודה נוספת בעולם של היום הוא מוצר בסיסי לכל אחד שרוצה להתקדם בחיים. הרשת החברתית שגם נקראת פייסבוק, נותנת לכל מי שמעוניין להירשם לעשות זאת ובחינם, פתיחת דף עסקי בפייסבוק גם כן בחינם, מה שטוב ברשת הפייסבוק הוא שכבר יש בה מליונים של גולשים שפוקדים אותה באופן יומיומי, אוהבים להסתכל מה התחדש, מה התעדכן, איזה תמונות יפות יש ופוסטים, זה גם יכול להיות חלק ממנת חלקכם, ושוב הכל בחינם, כל שעליכם לעשות הוא להעלות המון תמונות שצילמתם לתוכנת הפוטושופ שלכם, איתה תוכלו לעצב כאוות נפשכם, להוסיף מסגרות, טקסט לפי ראות עיניכם, לשלב בין תמונות, לחתוך תמונות, להתאים תמונות לגדלים מבוקשים בפייסבוק.

ללמוד לעצב בעצמכם! ללמוד להשתמש בתוכנות לעיצוב תמונות ולא להיות תלויים באף אחד, בדיוק כמו שלומדים נהיגה, תוכנות לגרפיקה הם הכלי החשוב ביותר היום לכל בעל עסק או עסק קטן.

פשוט נמאס! לרדוף אחרי מעצבים גרפיים רק כדי להכין מודעה חדשה עם התמונות החדשות שעשיתם יחד עם הלקוחות החדשים שהשגתם, ברגע שיש לכם מספיק תמונות מעוצבות בפוטושופ של העסק, אותם תוכלו להעלות לדף הפייסבוק העסקי שלכם, תיווכחו לגלות שזה ממש כמו פרסום חינם, הפוסטים שתעלו ואליהם תצרפו את התמונות המעוצבות, יהיו בעלי תוכן שכתוב בצורה שיווקית ומזמינה, אתם יכולים לצרף קישורים אפילו לאתר העסק שלכם, להכניס תנועה לאתר, בלי טובות של גוגל, או מקדמי אתרים אחרים, הכל יכול להגיע דרך הפייסבוק ישירות, אתם לא תאמינו כמה תנועה יכולה להביא תמונה אחת טובה ומעניינת שמעוצבת באמצעות פוטושופ, אתם יכולים לכתוב על התמונה באמצעות טקסטים שתשתמשו בפוטושופ, בכל האלמנטים שיש בתוכנה להציע, תשתמשו בהם כדי לעצב מודעה יפה עם מסגרת, פרטי התקשרות, תמונה שלכם אולי, לעשות את הקשר יותר חם לעסק, וזהו פשוט תעלו את התמונה בפורמט jpg  כי זה הפורמט העיקרי של תמונות שאיתם פייסבוק יכול לעבוד, תתחילו לראות שתוך ימים ספורים, העסק שלכם יתפרסם והרבה גולשי פייסבוק יידעו עליו וזה שיפור משמעותי ביותר, אז תנסו את תוכנת הפוטושופ.

ללמוד פוטושופ תוכלו במסגרת לימודי עיצוב גרפי במכללות שונות בארץ או במסגרת לימודים מהבית דרך האינטרנט עם מורים פרטיים אונליין וכל זה מבלי לצאת מהבית  קורס הפוטושופ עם מורים פרטיים יוכלים לעבוד על  המחשב שלכם מרחוק ולהסביר לכם צעד אחר צעד איך תוכנת הפוטושופ עובדת, תקבלו שיעורי בית ומטלות כדיל תרגל את החומר הנלמד, במיוחד בשבילכם מספר סרטונים וסילבוס הקורס המלא, כנסו לקישור המון הפתעות חינם!!