שיעורים פרטיים מורים פרטיים לפוטושופ בחיפה

מחפשים ללמוד פוטושופ בצורה פרטית בחיפה ולא יודעים מאיפה להתחיל? אנחנו כאן ניתן לכם את כל הפרטים, אתם רוצים לדעת איך לעצב תמונות ברמה המקצועית והגבוהה ביותר, אתם רוצים לדעת איך לעבד אותן כמו שצריך, לדעת איך להקטין תמונה, להגדיל תמונה, לפתוח שכבות, לעבוד עם מסכות, לשלב תמונות עם תמונות אחרות, הכל יכול להיעשות מדהים בתוכנת הפוטושופ, אבל חשוב לדעת איך לעבוד איתה, אחרת תצא לכם תמונה מעוצבת עם אפקטים, מבלי לדעת מה כל אפקט עושה, כשלומדים, חשוב ליישם מה שלומדים, והיישום הוא עיצוב התמונה.

ללמוד עם מורה פרטי לפוטושופ בחיפה איך להשתמש לעצב תמונה עם מסר בתוכנת הפוטושופ

איך להשתמש לעצב תמונה עם מסר בתוכנת הפוטושופ ? העברת מלל עם תמונה כלשהי או איור, היא לכשעצמה מסר לצופה, ועדיף לעשות אותו כמה שיותר ברור כדי שהצופה יבין למה התכוונת ולא יצטרך לחפור בראשו ימים כלילות כדי לחפש משמעות, אתם נגיד רוצים ליצור כרזה, שמספרת על תנו לחיות לחיות אפשר ללכת על הרעיונות הפשוטים, של כלב או חתול נמצאים במכללה, עד שמגיעה דמות בקצה השני של החדר ומסביבה הילה, או משהו כזה ואפשר לחשוב על רעיונות יותר מגניבים, כמו סצנה חתוכה לשניים בצד אחד הכלב בוכה במכלאה ורואים דמעותיו ובצד השני, רואים את הכלב בבית יפה של משפחה עם אבא אמא וילד קטן מחובקים, ואפשר לרשום טקסט כמו רוצים סוף טוב“? זה ישר זועק ברור, המשפחה, אבל אפשר קצת לתחכם את הציור.

קבלו את מחיר הלימודים אחד על אחד וכל זה מהבית, תוכלו לצפות בשיעורי הדגמה ועוד כנסו!!

ללמוד את תוכנת הפוטושופ בצורה פרטית ואישית בחיפה עם מורים

מה יכולות התוכנה? תוכנת הפוטושופ עוזרת להפוך המון אלמנטים גרפיים כחלק מהסיפור, מהמסר עצמו, צריך פשוט לחשוב איך, מה להוסיף, מבחינת קומפוזיציה איפה למקם את הדברים, איפה לשים את הטקסט שכבר עוצב, איפה יהיו ממוקמים שני החלקים של הסיפור, האחד עצוב והאחר שמח ומלא תקווה. תלמדו בבית ספר לפוטושופ גם איך להפוך את העבודה לצבעונית יותר, במטרה שהצבעוניות תתרום להעברת המסר, תמיד תחשבו על הצופה, לא רק על עצמכם, תחשבו על איך לעצב את הסצינה, ותבצעו את אשר חשבתם בתוכנת הפוטושופ, בניגוד לשרטוט בעזרת דף ונייר שלא ניתן לעשות עם הציור דבר ואם תרצו לשנות אלמנטים מסויימים, תצטרכו לצייר מחדש, או לסרוק את הדף עצמו למחשב ואז לשמור את קובץ הסריקה למחשב, כשתפתחו את הקובץ הסרוק בפוטושופ, תסתכלו על מה שמצוייר ותתחילו להעתיק אלמנטים שגיליתם ביצירה, תוכלו לשנות קצת, לשפר קצת, לעשות היפוך לדמויות, כל שינוי שאתם חושבים יכול לתרום להעברת המסר ולהבנתו הרבה יותר טוב, וניתן כמובן לשלב בקובץ טקסט, ממש טקסט אמיתי שנכתב מראש ולא הומצא מקודם

קבלו את מחיר הלימודים אחד על אחד וכל זה מהבית, תוכלו לצפות בשיעורי הדגמה ועוד כנסו!!