קצרין לימודי פוטושופ

מחפשים ללמוד בקצרין את לימודי הפוטושופ? הגעתם למקום הנכון!! אתם לומדים לעבוד עם התוכנות, ממש מתחילים להכיר כל כלי וכלי בשיא של הלימודים שלכם, אבל תמיד יש מקום לעוד, תוספת שיפור, תוספת של כלים, של פלאגינים, תוספת תמונות שאפשר ללמוד מהם, וכמובן הרבה הרבה מדריכים לפוטושופ, הרי פוטושופ היא אחת התוכנות הכי מקובלות בעולם לעיבוד תמונה, נכון יש הרבה בקוד פתוח כמו גימפ ו ink scape אבל פוטושופ עצמה היא סוס עבודה, מקובל לעבוד איתה וממנה בכל העולם וכמובן שגם בישראל, כאן לומדים את התוכנה, מדריכים לפוטושופ אפשר למצוא בכל מקום שניתן לחשוב עליו, באם אלו מדריכים כתובים שאפשר לקנות בחנויות הספרים, אבל בעידן האינטרנט שבו הכל מוגש לנו בחינם רק להיכנס להקליק לקרוא ללמוד ולתרגל, ישנם גם סרטונים ביוטיוב, קישורים למדריכים ב pdf שניתן לקרוא וללמוד מהם.

קבלו את מחיר הלימודים אחד על אחד וכל זה מהבית, תוכלו לצפות בשיעורי הדגמה ועוד כנסו!!

קצרין לימודי פוטושופ ללמוד לעצב תמונות

קצרין לימודי פוטושופ ללמוד לעצב תמונות  כשאנחנו מחפשים מדריכים לפוטושופ, אנו צריכים לוודא שמדובר במדריכים איכותיים, שלא סתם יבזבזו לנו זמן 5 דקות ראשונות ואח”כ נגלה שמדובר סתם במדריך שהגזימו במילות החיפוש שפרסמו אותו בגוגל והוא רץ בפול ספיד ועם מוזיקת רקע נוראית מחרישת אוזניים וניסיון להוסיף כתוביות על רקע בלוני קומיקס רעועים בצבעים לבן צהוב וכו’, לא’ זה לא מדריך טוב, מדריך טוב צריך להיות דבר ראשון משולב בטקסט ותמונות ואם מדובר בקליפ ווידאו אז בקריינות ובתמונות או בהסרטה של פעולות המדריך שמצולמות מהמחשב שלו עם תוכנת “תפיסת מסך” מעולה.

קצרין לימודי פוטושופ ללמוד לעצב תמונות  וגרפיקה ממוחשבת

ללמוד בצורה פרטית עם מורים פרטיים מערכת סרטוני היוטיוב מאפשרת לנו לצפות בסרטון מספר פעמים לפני שמתחילים לתרגל על התוכנה, קודם שנבין את הקונספט אליו יוצר המדריך מנסה להגיע. בצפיות הבאות אחרי שהבנו פחות או יותר מה מנסים ללמד אותנו, אפשר לפתוח את תוכנת הפוטושופ ולפעול לפי המדריך, ניתן להשהות את הסרטון אם הוא מהיר מדי לטעמנו ולבצע את השלבים עד השלב שעצרנו, ניתן לדלג לקטעים אחרים אם כבר ראינו מהתחלה, ניתן להגדיל את המסך קצת וניתן להגדיל את המסך לחלוטין, כך שבלחיצה פשוטה של alt + tab נוכל לעבור בלי בעיה בין תוכנת הפוטושופ שעליה אנו מבצעים את התרגיל לבין הסרטון ביוטיוב באתר האינטרנט. אם נדמה לנו שפספסנו משהו, או שאולי רצינו כבר להגיע לסוף הסרט לראות את התוצר המוגמר, תמיד נוכל להעביר את סמן ההתקדמות לקראת סיום הסרט, אבל מומלץ לראות את הסרט באופן מסודר לפי הסדר ולהבין את כל השלבים שאח”כ ננסה לבצע לבד בתוכנה, אפשר לשמור את הפרוייקט שעשינו בקובץ jpg ולפרסם באינטרנט למגוון פורומים לגרפיקה ולקבל הערות בונות ולא, תתחילו מפורומים למתחילים, לסטודנטים, בפורומים מתקדמים יותר, או שלא תקבלו התייחסות, או שאתם עלולים לקבל ביקורת שאתם עדיין לא בנויים אליה, אז תנו לזמן לעשות את שלו.

קבלו את מחיר הלימודים אחד על אחד וכל זה מהבית, תוכלו לצפות בשיעורי הדגמה ועוד כנסו!!