קורס ILLUSTRATOR CC אילוסטרייטור בירושלים

נושאים בקורס אילוסטרייטור הנלמדים אחד על אחד עם מורים פרטיים אונליין מהבית באזור ירושלים והסביבה:

ללמוד מהבית אחד על אחד דרך המחשב עם המורים הפרטיים שלך!קורס מקוון בתוכנת אילוסטרייטור הינו קורס ייחודי ומאתגר במיוחד שמטרתו להכשיר את הסטודנטים הרבים שנוהרים ללימודים מקוונים, לעצב ברמה גבוהה ומקצועית בתוכנה, לרבות בכל התכונות והאלמנטים הנרחבים שיש לתוכנה זו, על מנת להפוך את הסטודנטים למקצוענים בתחום הגרפיקה, העיצוב ועיבוד התמונה.

ללמוד לעבוד על התוכנה הכי מדהימה בעולם העיצוב וגרפיקה ממוחשבת – תכני הקורס המקוון בתוכנת אילוסטרייטור הינם תכנים מקצועיים שמתמקדים בכל היבטי התכונות הנהדרות שיש לתוכנה לביצוע משימות שונות בעיצוב ובעיבוד גרפיקה ואף בתלת מימד, הסטודנטים שלומדים קורס מקוון נהנים מיחס אישי ומהסברים ברמה גבוהה על האפשרויות העיצוב שיש לתוכנה לביצוע גרפי מיטבי.

קורס ILLUSTRATOR CC אילוסטרייטור בירושלים הכרת התוכנה ותהליך העיצוב:

ללמוד אונליין אחד על אחד בקורס המקוון באמצעות רשת האינטרנט ללימודי אילוסטרייטור, הסטודנטים השונים יקבלו בתחילת הקורס רקע כללי על התוכנה, לרבות על האפשרויות השונות של התוכנה באופן כללי, על מנת לאפשר לסטודנטים להיכנס באופן מדורג לקורס המקוון, על מנת שיוכלו להתרגל לשיטת הלימוד החדשה והמצוינת והייחודית.

כלי העיצוב בתוכנה איך להשתמש? בקורס אילוסטרייטור ילמדו הסטודנטים על כל כלי העבודה השונים בכל תהליכי העיצוב בתוכנה באופן מקוון על מנת למקסם את ההתמקצעות של הסטודנטים בתוכנה, שהמטרה הסופית הינה לרכישת ידע רחב מגוון ומקצועי בתחום העיצוב בתוכנה הגרפית, ולהשתלבות מהירה בעבודה בתחום העיצוב והגרפיקה הממוחשבת.

קורס ILLUSTRATOR CC אילוסטרייטור בירושלים עבודה עם שכבות:

לימודים אישיים אחד על אחד! בתוכנת אילוסטרייטור ילמדו הסטודנטים בקורס המקוון באמצעות רשת האינטרנט, לעבוד עם שכבות, לתוכנה יש אפשרויות נרחבות לעבודה בשכבות על מנת להגיע לרמת עיצוב גבוהה, תוך מתן דגש על עיצוב איכותי שימשוך את העין של הלקוח, וייתן לו קצת מעבר לעיצוב רגיל, עיצוב שישאיר אצל הלקוח רושם חיובי ומצוין.

אפקטים והכנת גרפיקה וקטורית מציור דיגיטלי ועד לעיצוב פונטים – השכבות בתוכנה נועדו על מנת לאפשר לסטודנט שלומד קורס מקוון להבין את המשמעות בעבודה עם שכבות, השכבות נועדו לאפשר למעצב הגרפי לעבוד עם מספר דפים בו זמנית במקביל על מנת ליצור שכבות שמעוצבות בצבעים ורקעים שונים ולאפשר איכות רקע ותמונה איכותיים וברמה מקצועית וגבוהה לעיצובים.

קורס ILLUSTRATOR CC אילוסטרייטור בירושלים ללמוד לבנות תיק עבודות בתוכנה עבודה עם מברשות עיצוב:

במסגרת קורס ILLUSTRATOR CC אילוסטרייטור בירושלים תלמדו לבנות תיק עבודות, איך לעצב ולחשוב כגרפיקאי או מעצב בקורס המקוון באמצעות רשת האינטרנט תלמדו כיצד לעצב את דף העיצוב שלכם או לחילופין התמונה על ידי המברשות העיצוב שנמצאות בתוכנה, מברשות העיצוב הם למעשה פונקציה בתוך התוכנה שמאפשרת לגרפיקאים לעצב את דף העיצוב שלהם ברמה גבוהה, ולאפשר להם להגיע לידי ביצועים גבוהים ואיכותיים.

קורס אילוסטרייטור מקצועי  ייחודי, מהיום לא צריך לצאת מהבית כדי לצבור השכלה גבוהה ולקבלת תעודה

בקרו אותנו באתר וקבלו את מחירי הלימודים
http://www.onlinegraphic.co.il/
מכללה לעיצוב גרפי
בקרו אותנו באתר וקבלו את מחירי הלימודים
http://www.onlinegraphic.co.il/