קורס פוטושופ מודיעין

מחפשים ללמוד פוטושופ במודיעין והסביבה? רק לאחרונה נכנסה לשוק בישראל הגרסא הנהדרת של תוכנת פוטושופ, הלא היא ADOBE PHOTOSHOP CS6. הגרסא החדשה למעשה מזרזת את קצב העבודה וניתנת להורדה או בגרסא האנגלית או בגרסא העברית, כך שבשני המקרים עדיין מתאפשרת רמת עבודה מספקת ומהירה. היתרון המובהק ביותר של תוכנת פוטושופ CS6 בא לידי ביכולות המשודרגות שלה המעניקות אפשרות עבודה יעילה עם כמות ענפה של תמונות, מברשות חדשות המאפשרות הטענה חדשה ועוד כלים רבים ומרשימים.

קורס פוטושופ מודיעין לעיצוב גרפיקה דיגיטלית – יתרונות

עם תום הקורס תוכלו לעסוק במגוון רחב מאד של נושאים הקשורים בין השאר לתחום העיצוב, הפרסום והמיתוג. קורס פוטושופ יכשיר אתכם לעצב לוגויים לחברות או למצורים שונים, לבנות אתר באינטרנט אשר בסופו של דבר יכול להיות אתר שעוסק בעיצוב של תמונות, אליו תוכלו להעלות את עבודות העיצוב שלכם שיצרתם באמצעות פוטושופ. אחד מהתפקידים הבולטים ביותר של פוטושופ מזוהה עם בנייה של לוגו, במהלך הקורס ילמדו התלמידים כיצד לעצב לוגו בצורה מינימליסטית ונקייה שעדיין מצליחה להעביר את המסר הרצוי.

קבלו את מחיר הלימודים אחד על אחד וכל זה מהבית, תוכלו לצפות בשיעורי הדגמה ועוד כנסו!!

קורס פוטושופ מודיעין נושאי לימוד במהלך קורס פוטושופ לעיצוב ועיבוד תמונות

ללמוד לעיצוב ועיבוד תמונות  כלים נוספים שיוענקו לתלמידים במהלך קורס פוטושופ יאפשרו להם ליצור ולעצב עטיפות לפולדרים, כריכות לספרים, מודעות פרסום ועוד. באופן כללי נושאי הלימוד בקורס הינם מגוונים ונוגעים בהרבה נישות מעולם העיצוב, וזאת על מנת להעניק לתלמידים חשיפה מרבית בכל הנוגע לעולם העיצוב בכלל ובפרט לתוכנות גרפיקה ממוחשבות. אם ומדובר בקורס פוטושופ המיועד בעיקרו לצלמים הרי שמרבית נושאי הלימוד יתמקדו בצילום ופחות בפן הגרפי.

קורס פוטושופ מודיעין תוכנת פוטושופ לבנייה של אתרים

ללמוד בצורה פרטית ואישית תוכנת הבת של פוטושופ נקראת אילוסטרייטור כאשר שתיהן פותחו על ידי חברת אדובי ומיועדות עבור עיצוב של אתרים ובניית לוגו לחברות. מרבית החברות כיום מהתחום של בניית אתרים דרך עיצוב לוגו נעזרות באופן משמעותי בשתי התוכנות הללו ובמיוחד בתוכנת פוטושופ. תפקידן של תוכנות הגרפיקה הממוחשבות בכל הנוגע לבנייה של אתרים הינו הכרחי ובלעדיהן לא ניתן להקים אתרים.

ללמוד מהבית אחד על אחד בעזרת פוטושופ ניתן לייצר אווירה באתר ולהעניק לחברה את התדמית הרצויה לה, לעצב את כל הפרטים הקטינים ביותר באתר כמו למשל הכפתורים ועד עיצוב של באנרים, גלריות תמונות ואפליקציות.

קבלו את מחיר הלימודים אחד על אחד וכל זה מהבית, תוכלו לצפות בשיעורי הדגמה ועוד כנסו!!