קורס פוטושופ יום שישי

מחפשים ללמוד אתתוכנת הפוטושופ ביום שישי כי עסוקים כל השבוע? הגעתם למקום הנכון! לימודי פוטושופ חשובים מאוד לכל מי שרוצה לעסוק בתחום של עיצוב ועיבוד תמונות. אתר הוא מסך שמציג אינפורמציה כתובה, תמונות, לחצנים ורקעים, וכל פרט שכזה מעצבים בתוכנת פוטושופ. אם כך, תוכנת פוטושופ היא השלב הראשוני בכל בנייה של אתר.

ללמוד לעצב תמונות מודעות שיווקיות ועוד – בפוטושופ מעצבים כל פרט מדף האתר בנפרד ובאותה התוכנה גם משלבים את כל הפריטים למסך אחד שלם. עיצוב אתרים הוא ביסודו כמו לעצב מודעה אינטראקטיבית. זה שימוש נוסף למקצוע של מעצב גרפי. קבלו את מחיר הלימודים אחד על אחד וכל זה מהבית, תוכלו לצפות בשיעורי הדגמה ועוד כנסו!!

ללמוד לעצב תמונות מודעות שיווקיות ועוד לימודים ביום שישי ובכל שאר ימות השבוע

ניתן להירשם לקורס לימודי פוטושופ שתוכנית הלימודים בה נבנתה במיוחד לתחום של עיצוב ועיבוד תמונות. הדגש הוא יותר על עיצוב סמלילים (לוגו בלועזית), יצירת עיצוב שמושך את העין ומגרה את הגולש להישאר באתר, וכן גם עיצוב נוח להתמצאות.

כמובן שיש יש סגנון לכל דבר, וגם לאתרי אינטרנט יש סגנונות שונים: אתרי ילדים ונוער, אתרי היכרויות, אתרי קניות, אתרים מקצועיים או אתרי פנאי- לכל תחום סגנון עיצוב ויזואלי שכל כולו בא לשדר רושם. את יצירת הרושם הזה תרכשו במהלך לימודי פוטושופ. קבלו את מחיר הלימודים אחד על אחד וכל זה מהבית, תוכלו לצפות בשיעורי הדגמה ועוד כנסו!!

לעצב מודעות על ידי תמונות – קורסי עיבוד תמונות ביום שישי

ללמוד לעצב תמונות מודעות שיווקיות ועוד לימודים ביום שישי ובכל שאר ימות השבוע עיצוב אתרים דורש הרבה יצירתיות. בין אם אתם רוצים לבנות את האתר שרץ בדמיונכם ובין אם אתם מועסקים בשכר ונדרשים ליצור עיצוב שהמעסיק דורש, תוכנת פוטושופ מכילה בתוכה את האפשרויות לכל עם כלי עבודה ממוחשבים ומדויקים ליצירת כל רעיון.

לימודי פוטושופ יראו לכם כיצד ליצור את התמונה המושלמת. כיוון שהעבודה היא דיגיטלית לחלוטין, רמת הדיוק היא מעבר למה שהעין יכולה להבחין בו. כך מושגת רמת שלמות שהתוכנה מביאה כל תמונה.

ללמוד בימי שישי גרפיקה ממוחשבת עיצוב גרפי ותקשורת חזותית

הדרכה פרטית ואישית קורס של לימודי פוטושופ שממוקד לתחום עיצוב אתרים או לכל תחום אחר, אנחנו מציעים לכם מחירים אטרקטיביים במיוחד. הקורס מוגש על-ידי טובי המורים בארץ שדבקים בתוכנית לימודים מסודרת והגיונית. לימודי פוטושופ מתחילים מהבסיס ואינם דורשים ידע קודם.

היתרון הגדול של לימודי פוטושופ הוא שתקבלו בו גם ידע בכדי לעסוק בתחומים שחופפים לעיצוב אתרים כמו גרפיקאים בכל התחומים. הכלים שתרכשו בקורס זה ישמשו אתכם גם לשימוש של שיפוץ תמונות ויצירת מודעות פרסום.

קבלו את מחיר הלימודים אחד על אחד וכל זה מהבית, תוכלו לצפות בשיעורי הדגמה ועוד כנסו!!