קורס פוטושופ בכפר סבא ואילוסטרייטור

מחפשים ללמוד קורס פוטושופ בכפר סבא והסביבה? הגעתם למקום הנכון! מעוניינים להיכנס לענף העיצוב הממוחשב אך אינכם בטוחים איזה קורס יתאים לכם ביותר? קרוב לוודאי שההתלבטות המרכזית שלכם הינה בין לימודי אילוסטרייטור ללימודי פוטושופ, שתיים מתוכנות העיצוב הממוחשב הנפוצות ביותר בשנים האחרונות. במאמר הבא נציג סקירה אודות כל אחת מהתוכנות הללו ולאלו קהלי יעד מתאימים יותר קורסי פוטושופ או לחילופין קורס ללימודי אילוסטרייטור.

קורס פוטושופ בכפר סבא ללמוד לעצב תמונות

ללמוד לעצב תמונות  קורס ללימודי פוטושופ יכול לדבר יותר אל כל מי שמעוניים להתברג בתעשייה של עיצוב גרפי וזאת מהסיבה הפשוטה שתוכנת פוטושופ בין השאר מסוגלת לשנות את הזווית החזותית של תמונות שצולמו במצלמה דיגיטאלית, במטרה לשלב טקסטים בצורה שתתאים לקונספט הכללי. באופן עקרוני התוכנה משמשת צלמים בעיקר ככלי עבודה לתיקון שיפור ועיבוד של תמונות ופחות מהווה כלי לעיצוב. קורס פוטושופ מיועד אם כן לכל חובבני הצילום למיניהם שמעוניינים להגיע לתוצאות הרבה יותר גבוהות על ידי עיבוד ועריכה של תמונות.

קבלו את מחיר הלימודים אחד על אחד וכל זה מהבית, תוכלו לצפות בשיעורי הדגמה ועוד כנסו!!

לימודי הפוטושופ ותוכנת אילוסטרייטור באזור כפר סבא והסביבה

כמה מילים על התוכנות הגרפיות של  חברת אדובי להבדיל מתוכנת פוטושופ, אילוסטרייטור מתמקדת בנושאים שונים על אף שמדובר בשתי תוכנות לעיצוב ממוחשב בעלות ממשק די דומה. אם כן, תוכנת הגרפיקה אילוסטרייטור פונה לכיוונים אחרים לגמרי מאלו של תוכנת פוטושופ. בבסיס התוכנה עומד עיקרון הקו, ובפרט קו המתאר שמאפשר ליצור כל צורה שהיא על ידי עיצובו ויצירה של שיוניים בו. אילוסטרייטור היא תוכנה וקטורית ועל כן מיועדת בעיקר עבור הדפסה של כל מיני מוצרים בעלי אלמנטים וקטורים, כאשר איכות ההדפסה היא ברמה מאד גבוהה.

קבלו את מחיר הלימודים אחד על אחד וכל זה מהבית, תוכלו לצפות בשיעורי הדגמה ועוד כנסו!!

ללמוד לעצב תמונות ולעשות מזה מקצוע

עיצוב תמונות בתוכנת פוטושופ לדוגמה לא יכולה להתחרות עם איכות הדפסה זו, שכן פוטושופ עובדת על פיקסלים כלומר נקודות בודדות ליצירה של שטח. להבדיל מפעולתה של תוכנת פוטושופ, אילוסטרייטור פועלת על בסיס הוקטור, בסיס של צבע מלא. קורס לימודי אילוסטרייטור יכול לפתוח הרבה יותר הזדמנויות תעסוקה מאשר קורס פוטושופ אשר מוגבל לכמה תחומים צרים בענף של עיצוב גרפי.

תוכנה גרפיקה ממוחשב כמו האילוסטרייטור יכולה לסייע לכל מי שמעוניין להשתלב בתחום של עיצוב פנים, שרטוט ממוחשב, איור אמנותי ממוחשב, עיצוב אופנה, אדריכלות או אדריכלות נוף, מיתוג לעסקים, ביצוע לוגו ותעשיית ההדמיות.

ללמוד גרפיקה ועיצוב בכפר סבא

תוכנה גרפיקה וקטורית לעיצוב והכנת לוגואים מעוניינים להיכנס לענף העיצוב הממוחשב אך אינכם בטוחים איזה קורס יתאים לכם ביותר? קרוב לוודאי שההתלבטות המרכזית שלכם הינה בין לימודי אילוסטרייטור ללימודי פוטושופ, שתיים מתוכנות העיצוב הממוחשב הנפוצות ביותר בשנים האחרונות. במאמר הבא נציג סקירה אודות כל אחת מהתוכנות הללו ולאלו קהלי יעד מתאימים יותר קורסי פוטושופ או לחילופין קורס ללימודי אילוסטרייטור.

קבלו את מחיר הלימודים אחד על אחד וכל זה מהבית, תוכלו לצפות בשיעורי הדגמה ועוד כנסו!!