קורס פוטושופ PHOTOSHOP ירושלים

מחפשים ללמוד פוטושופ באזור ירושלים והסביבה ולא יודעים איפה להתחיל? אנחנו כאן נעשה לכם סדר בדברים, פוטושופ הינה תוכנת גרפיקה של תמונות. התוכנה משמשת לציור, עריכה ועיבוד תמונות דיגיטליות. זוהי תוכנה הפופולארית ביותר היום שמשמשת לשינוי ועיצוב תמונות. משתמשים בה צלמים, מעצבים, ציירים ועוד אנשי מקצוע רבים. קורס פוטושופ נותן הזדמנות לתלמיד להתנסות בכלים המגוונים שהתוכנה מציעה והוא לומד לערוך תמונות באופן המתקדם ביותר ולעצב אותן באופן מרהיב.

לעבוד וללמוד את פוטושופ בירושלים ידע בשימוש בתוכנה זו תפתח בפניך אפשרויות רבות של תעסוקה בתחום הגרפיקה והעיצוב. תוכל להסתייע בתוכנה בין אם אתה שכיר ובין אם אתה פרינלסר. יתרונה אף גדול במיוחד עבור אלה שמעדיפים לעבוד מהבית. ואם לעבוד מהבית, אז אפשר גם ללמוד מהבית. את התוכנה תוכל ללמוד בעודך יושב בביתך בנוחיותך, בעוד מיטב המומחים של מכללת גרפיקה משמשים עבורך כמורים פרטיים.

קבלו את מחיר הלימודים אחד על אחד וכל זה מהבית, תוכלו לצפות בשיעורי הדגמה ועוד כנסו!!

לימודי פוטושופ ירושלים

הדרכה מקצועית בירושלים מטרת קורס פוטושופ היא להקנות כלים בסיסיים לשימוש נוח וקל בתוכנה. נערוך הכרות עם התוכנה במהלך הקורס נלמד להשתמש בה במגוון שימושיה ובסוף הקורס יגיע התלמיד לשליטה מעולה בהיבטיה השונים. הקורס מכשיר את המעצב ומדריכו להשתמש בתוכנה על מנת לעצב ולערוך תמונות באופן המתקדם ביותר. בנוסף להכרות בסיסית בשימושים השונים, ישנה אפשרות לבחור תחום ספציפי ולהתמחות בו. כגון: צילום, רפואה, אדריכלות ועוד.

איפה לומדים פוטושופ באזור ירושלים והסביבה?

ללמוד בצורה פרטית בירושלים במהלך קורס פוטושופ הביתי, נלמד ראשית את עקרונות העבודה בתוכנה. נלמד לערוך תמונות ישנות, נערוך את התמונות ונבצע בהם שינויים תוך שימוש בכלי ציור, בפונטים שונים ושילוב של טקסט עם התמונות.

ללמוד את כלי התוכנה נלמד את עקרונות העבודה עם שכבות, את מסכות השכבה, שכבות התאמה ושכבות מילוי. נלמד להשתמש בפילטרים השונים שבתוכנה ואת האפקטים השונים שניתן לבצע עם התוכנה. נשתמש בכלים השונים על מנת להפוך תמונה ישנה לתמונה אומנותית מרהיבה. תלמד לאייר ולצייר באופן מקצועי.

מה כוללים הלימודים ? תכני קורס פוטושופ כוללים גם עיצוב דפי אינטרנט לאתרים שונים. לומדים כיצד לייבא קבצים, הפיכה ל HTML, יצירת אייקונים והורדת רזולוציות מתמונות. חלק חשוב נוסף בקורס הינו יצירת קולאז’ים ושינוי תמונות. לומדים כיצד לשלב תמונות, לשנות אותם, לגזור דמויות ולשלב אותם בתמונות אחרות, ליצור תמונות עם רקעים נבחרים כיד הדמיון הפורה. אנחנו נפתח בפניך עולם חדש. עולם של צבע ותמונה. העולם שלך.

קבלו את מחיר הלימודים אחד על אחד וכל זה מהבית, תוכלו לצפות בשיעורי הדגמה ועוד כנסו!!