קורס עיצוב גרפי רחובות

מחפשים איך ללמוד להיות מעצבים גרפיים או גרפיקאים ברחובות? הגעתם למקום הנכון, חוץ ממאמר משעמם על מה לומדים ואיך לומדים אנחנו ניתן לכם סרטוני הדגמה לקראת איזה מסלול אתם הולכים, מה צריך היום בשוק העבודה ואיך בכלל להתחיל לעבוד בתחום הזה? הרי לא זאת המטרה?

  תוכלו ללמוד קורס עיצוב  אונליין  דרך בית הספר ללימודים מקוונים בהוראה פרטית עם מורים פרטיים אונליין ללימודי תעודה שמחובר ישירות למסך שלך, תוכלו לצפות איך לומדים מהבית ללימודי תעודה באתר הבא https://onlinegraphic.co.il/ בעמוד זה ולשוחח עם יועצי הלימוד על מגוון הקורסים בלמידה אישית מהבית ללימודי תעודה אחד על אחד.

במה אוכל לעבוד לאחר סיום הלימודים בעיצוב גרפי ברחובות

בכל מכללה לעיצוב גרפי ברחובות או בית ספר לגרפיקה לא תמיד נותנים את הדגש למה קורה אחרי הלימודים, אנחנו ניתן לכם את מסלול הנכון למי שרוצה לעבוד בתחום הזה לאחר ששפך כסף רב וזמן בתקופת הלימודים, כיום בגלל שיש את המחסור בעולם הדפוס בכוח אדם מקצועי נוצר בלבול מסיבי לאן ללכת לעבוד כשמסיימים את לימודי הגרפיקה ממוחשבת או תקשורת חזותית ברחובות, מה קורה עם אין לי ניסיון בתחום איך בעצם אוכל להתברג, אלו מספר שאלות שנשאלנו מאנשים שהביעו התעניינות בלימודים של מעצבים גרפיים ותקשורת חזותית. ברגע שתסיימו את הלימודים שלכם תוכלו להירשם לקבוצות בפייסבוק לדוגמה שיכולים לתת לכם במהירות דרכים להתקשרות עם מעסיקים שצריכים בדיוק אותך, בגלל המעבר המסיבי בשנים האחרונות של גרפיקאים ומעצבים לעולם האינטרנט החל מעיצוב אתרים ועד לעיצוב אפליקציות, נוצר מחסור רציני בעולם הדפוס, אין מספיק כוח אדם שיעבוד בחברות לפרסום, הוצאות לאור ועוד אין ספור מקומות, תוכלו לקרוא בהרחבה איך להתברג למקומות עבודה בגרפיקה ללא ניסיון בקישור הזה. זה לא סוד שמרבית המעצבים שכיום בוחרים לעסוק בתחום הזה מעדיפים לעבוד מהבית בגלל התנאים הנוחים והשכר שיותר גבוה. גרפיקאים מעדיפים לעבוד בצורה עצמאית רק בגלל שהם לא רוצים שחברות הפרסום יגזרו להם את העמלה, ברגע שאתה עצמאי החיים בתחום הזה הרבה יותר קלים, ברשותנו קבוצה בפייסבוק  מעל 12000 מעסיקים ששואבים כל יום מעצבים ללא ניסיון בתחום הזה, אפילו מדינת ישראל בשנים האחרונות החלה לייבא כוח אדם שייתן מענה לצרכים של עולם הייטק בישראל.

רחובות מסלול הלימודים בעיצוב גרפי

במסגרת הלימודים בעיצוב תלמדו את הקשר של עולם העיצוב גרפי לעולם הייטק, הקשר הוא ישיר ומרבית מעצבי גרפיקה ועיצוב עובדים ישירות עם חברות לבניית אתרים ועיצובי אפליקציות, העולם מתקשר יחדיו ויוצר סנכרון תמידי לכל אורך הקריירה של המעצבים הגרפיים, במסגרת הלימודים תלמדו קודם כל את תורת העיצוב ותשליכו את כל הידע הזה בתוכנות לעיצוב הגרפי כגון: פוטושופ, אילוסטרייטור ותוכנת אינדיזיין, התוכנות האלה הם השלב הראשון שלכם ללימודי תעודה של מעצבי גרפיקה, כמובן שתוכלו להמשיך ללמוד את מסלול בניית אתרי אינטרנט החל מלימוד של HTML CSS, יש כאלה שיעדיפו ללמוד רק את עולם העיצוב גרפי ויקבלו בסוף הלימודים תעודה של מעצבים, אלה הממשיכים ללמוד גם את מסלול בניית אתרים לאינטרנט יקבלו תעודה של בוגרי מסלול תקשורת חזותית.

רחובות איך תלמדו אצלנו וכל זה מהבית?

אנחנו מלמדים את התלמידים שלנו דרך שיטת לימודים אונליין, המורים שלכם יוכלו להתחבר אליכם ישירות למחשב, לשוחח אתכם דרך מיקרופון ואוזניות בדיוק כמו שתוכנת הסקייפ עובדת, במקביל לשיחה אנחנו נספק לכם תוכנה שמאפשרת למורה להדגים לכם ישירות על המחשב שלכם איך לעבוד עם התוכנות העיצוב הגרפי, תוכלו לקרוא על שיטת הלימודים למסלולי לימודי תעודה בקישור הזה. הלימודים יהיו לימודים פרטיים אחד על אחד עם מורה צמוד לכל אורך הקורס, יעילות הלימודים בצורה אישית תבטיח לכם תיק עבודות מקצועי, כיום ללא תיק עבודות דיגיטלי לא תוכלו להתקבל לאף מקום עבודה בשוק, מה שבודקים בעת קבלה לעבודה זה פחות איפה למדתם ואיזה תעודה יש לכם, יבדקו אתכם על חשיבה גרפית מרחבית, איך אתם יודעים לצייר לוגואים דיגיטליים מקצועיים, האם אתם יודעים להעביר קונספט גרפי נכון ועוד דוגמאות נוספות עליהם ירחיבו המורים שלכם בעת הלימודים.