קורס עיצוב גרפי לנערות

מאז ומתמיד ידעתם שיש לכם כישרון עיצובי. אמרו לכם את זה עוד כשהייתם קטנים וזה גם משהו שתמיד שך אתכם. אתם בעלי כשרון בציור, נמשכים לתחום העיצוב ואוהבים לעבוד במחשב, אז למה לא לשלב את כל אלה וללמוד מקצוע בו תאהבו לעבוד, מקצוע בו תוכלו להתגאות ולהינות מהעבודה? תחום לימודי הגרפיקה הוא תחום מצויין לאלה מכם שמחפשים תחום ויזואלי, עבודה יצירתית ואתגרים רבים בעולם הדיגיטלי של היום.

בקרו אותנו באתר והתחילו כבר היום ללמוד עם מורים שמחוברים אליכם ישירות למחשב האישי אונליין

לימודי גרפיקה לנערות לבנות אחד על אחד מהבית אז איזה מקום ללמוד כדאי לבחור?


עד לפני לא הרבה שנים האופציה היחידה שלנו היה ללמוד במכללה או בית ספר רגיל כל תחום שהוא. היום, בעידן האינטרנט המתפתח קמים בכל מקום בתי ספר מקוונים ללימודי גרפיקה. מוסדות לימוד אלה חוסכים לתלמידים את העצבים והזמן שהיו מבליםבנסיעות, ומאפשרים לתלמידים להמשיך לעבוד ובמקביל ללמוד.
האפשרויות העומדות בפני התלמידים העתידיים הן: מוסד אקדמי המלמד עיצוב לתואר ראשון, מכללות ובתי ספר מקצועיים רגילים אליהם יצטרכו התלמידים להגיע כפי שהיה בעבר או בתי ספר ומכללות אונליין, המלמדים באחת משתי שיטותשיטת הלימוד העצמאי, בה התלמיד יקבל את החומר מראש וילמד לבד בבית, כשתינתן לו האפשרות לבקש עזרה מהמורה או מתלמידים אחרים בצאט אונליין המיועד לכך, שיטה שיש לה היום לא מעט פופולאריות או שיטת אחד על אחד“, שהולכת והופכת למבוקשת בה לומדים התלמידים עם מורה מקצועי דרך האינטרנט מהמחשב בבית, באמצעות תוכנת חיבור מיוחדת. כל מה שצריך בשביל ללמוד בשיטה זו הוא מחשב וחיבור לאינטרנט וזו שיטה מצויינת ללמוד בה.

לבדוק את האפשרויות – ללמוד להיות מעצבות גרפייות ולעבוד מהבית

יש לא מעט אופציות ללימודים ואנו עלולים ללכת לאיבוד ביניהן. בכדי לצמצם אפשרויות ולבחור בבית הספר המתאים לנו, נעשה רשימה של כל בתי הספר הפוטנציאליים ונבדוק את מסלולי הלימוד בהם. בכדי ללמוד עוד על רמת הלימודים בבתי ספר אלה ועל איכות המורים והמדריכים, נחפש המלצות ואזהרות ברשת האינטרנט, נדבר עם תלמידים ובוגרים ואף עם נציג בית הספר. ככה נוכל להתרשם באמת עד כמה טוב בית הספר ושיטת הלימוד שלו והאם נרצה ללמוד בו או לא. חשוב לשאול גם אם בית הספר מלמד תוכנות עדכניות, והאם הוא מספק הכוונה ועזרה כלשהי לבוגריו במציאת עבודה בתום מסלול הלימודים. עוד חשוב לברר, במידה ואתם מתכננים ללמוד במסלול לעיצוב גרפי, שילמדו אתכם גם כיצד לתכנן עיצוב ולא רק כיצד לבצע אותו. עבור מעצבים גרפיים, לפתח חשיבה גרפית, חשיבה שתוליך אתכם לאורך כל הקריירה שלכם בעיצוב

בקרו אותנו באתר והתחילו כבר היום ללמוד עם מורים שמחוברים אליכם ישירות למחשב האישי אונליין

לימודים לבנות נערות עיצוב ותקשורת חזותית תוכנות הגרפיקה השונות

העולם הדיגיטלי של היום הוא עולם משתנה ומשתכלל כל הזמן ואנו צריכים להיות עם אצבע על הדופק לגבי השינויים והשדרוגים הללו. גם מוסד הלימודים בו נבחר חייב להתאים את תכני הלימוד והתוכנות אותן ילמד אל השוק של היום ולכן ילמד תוכנות מובילות ועדכניות כמו:
פוטושופתוכנה גרפית פופולרית ומקצועית והכי נדרשת כיום. מאפשרת עיבוד ועריכת תמונות, יצירת אפקטים מיוחדים, שילוב תמונות וטקסט וכו‘. במהלך הלימודים, תלמדו את התוכנה על כל כליה וכיצד לעבוד נכון בה ותתרגלו עד שתשלטו בה ותעבדו ביעילות ובמהירות. סביר להניח ששמעתם כבר על פוטושופ ואולי אפילו התנסתם בה מעט אך אתם חייבים ללמוד אותה בצורה מעמיקה.
אילוסטרייטורתוכנה גרפית מקצועית על בסיס וקטורים. מאפשרת ליצור אלמנטים גרפיים שונים ( שרטוטים ואיורים ממוחשבים, לוגואים וכדומה). בתוכנה זו ניתן להגדיל כמו גם להקטין את האלמנטים מבלי לפגוע באיכותם. ניתן לצייר, להכין קריקטורות ועוד המון דברים.
באם אתם מתעניינים להתמחות בתחום האינטרנט וללמוד בניית אתרים, תוכלו גם להוסיף וללמוד את תוכנת הדרימוויבר המיועדת לעיצוב ובניית אתרים, את שפות ה HTML וה CSS ואת תוכנת הפלאש המיועדת לאנימציה ובה ניתן ליצור באנרים דינמיים.
מעצבים שיידעו להשתמש בחשיבה הגרפית שלהם בפיתוח הפרוייקט ויהיו מיומנים בעבודה עם התוכנות השונות, יגיעו להצלחה מרובה בתחום.

להתקבל לעבודה עם בניית תיק עבודות בעיצוב גרפי בצורה מקצועית

הדבר החשוב ביותר אולי הוא בנייה של תיק עבודות מקצועי ורציני. תיק עבודות כזה יהיה תעודת הזהות שלכם אל מול הלקוחות שלכם.  בקרו אותנו באתר והתחילו כבר היום ללמוד עם מורים שמחוברים אליכם ישירות למחשב האישי אונליין