קורס גרפיקה קריית אונו

בקריית אונו החלטתם להתמקצע בתחום העיצוב הגרפי אולם ישנה בעיה עם התאמת זמני השיעורים ללוח הזמנים העמוס שלכם? אל דאגה! תוכלו ללמוד מביתכם באמצעות המחשב האישי שלכם בימים ובשעות הנוחים לכם.

לימודים בקורס עיצוב גרפי בקריית אונו אונליין פותרים לכם את הבעיה. עם קורס שכזה, תוכלו לקבל שיעורים פרטיים עם מורה מקצועי שילמד, יסביר, ידגים ויתרגל איתכם את החומר לפי הקצב האישי שלכם.
איך זה אפשרי? ובכן, לאחר שתירשמו לקורס גרפיקה ממוחשבת בשיטת און-ליין, תקבלו תוכנה מיוחדת דרכה תוכלו לעבוד עם המורה בשיעורים, לשמוע את ההסברים ולראות על המסך שלכם את כל מה שהמורה מדגים. כל מה שתצטרכו להכין, אלה אזניות ומיקרופון.

מה לימודי עיצוב גרפי קריית אונו כוללים?

כיום, כל לקוח ומעסיק פוטנציאלי בקריית אונו דורש לראות תיק עבודות לפני שיחליט אם לתת למעצב את הפרוייקט או לא. תיק העבודות של המעצב הגרפי הוא כרטיס הביקור שלו! במהלך הלימודים, אתם תיצרו לעצמכם תיק עבודות מקצועי, שיפתח בפניכם את הדלת לשוק העבודה בתחום. על מנת להגיע למצב בו תוכלו ליצור תיק עבודות שכזה, אתם תלמדו חומר עיוני שיכלול מושגים מעולם העיצוב הגרפי, חוקי יסוד בעיצוב ועבודה מעשית על תוכנות גרפיות מהמובילות כיום בשוק. תוך כדי למידה, יתן לכם המורה מטלות ושיעורי בית רבים שמטרתם לתרגל את החומר הנלמד, לשפר את המיומנות שלכם וליצור עבודות טובות שתוכלו לכלול בתיק העבודות שלכם. בכל שיעור יעבור איתכם המורה על שיעורי הבית שלכם ואם היתה בעיה כלשהי, יחזור איתכם על החומר הרלוונטי ויעזור לכם לפתור אותה. קורס הגרפיקה יפתח את התודעה הגרפית של התלמיד ויתן לו את כל הכלים להם הוא זקוק על מנת ליצור עיצובים יפים ומיוחדים ועל כן במהלך הלימודים תלמדו לעבוד עם כל התוכנות העיקריות הקשורות לתחום העיצוב הגרפי ואף לשלב ביניהן.

  תוכלו ללמוד קורס עיצוב  אונליין  דרך בית הספר ללימודים מקוונים בהוראה פרטית עם מורים פרטיים אונליין ללימודי תעודה שמחובר ישירות למסך שלך, תוכלו לצפות איך לומדים מהבית ללימודי תעודה באתר הבא https://onlinegraphic.co.il/ בעמוד זה ולשוחח עם יועצי הלימוד על מגוון הקורסים בלמידה אישית מהבית ללימודי תעודה אחד על אחד.

התוכנות הגרפיות ללימודי תעודה בקריית אונו

תוכנות אלו הן: תוכנתהפוטושופהפופולרית, אינדיזייןואילוסטרייטור. פוטושופ היא תוכנה לעיצוב ועיבוד תמונות, שילוב טקסטים ועבודה עם אפקטים שונים, אינדיזיין היא תוכנה לעימוד ספרים, קטלוגים וחוברות המשלבת עבודה עם התוכנות הגרפיות; אילוסטרייטור היא תוכנה ווקטורית בה ניתן לאייר והיא מתאימה ליצירת לוגו לדוגמא.השילוב בין שלושת התוכנות הללו חשוב מאד בדרכנו ליצירת מוצר סופי טוב.
בררו פרטים נוספים בבתי ספר לעיצוב גרפי אונליין והתחילו ללמוד עוד היום!

ללמוד גרפיקה ועיצוב בקריית אונו