קורס גרפיקה ועיצוב במודיעין

רוצים להיות גרפיקאים או מעצבי גרפיים במודיעין? רוצים ללמוד פוטושופ אילוסטרייטור או אין דיזיין? אם תציירו קוים ותצבעו אותם בצבע, אולי אף תוסיפו טקסט לתמונה שיצרתם, היא אמנם תיחשב לגרפיקה אבל מה הרעיון העיצובי בה? מה המשמעות העומדת מאחורי הגרפיקה שיצרתם?
בעולם העיצוב אי אפשר לצייר קו פשוט, להוסיף צבע וטקסט ולקרוא לזה עיצוב. מה עיצבתם, מה המסר העומד מאחורי העיצוב, למה בחרתם בצבע מסויים ובקו מסויים ולא באחרבתחום הגרפיקה חובה לחשוב על המסר העומד מאחורי כל אובייקט שיצרתם, חובה לחשוב על העיצוב ומה הוא מעביר לצופה, זו עבודתו של מעצב גרפי.

במודיעין לימודי גרפיקה  בניית אתרים תקשורת חזותית מקצועיים

מהי חשיבה גרפית?
לימוד המושגים הקשורים בתחום העיצוב חשוב מאד. אחד המושגים הוא חשיבה גרפיתוחשיבותו מאד גבוהה בהבנת מקצוע הגרפיקה. על המעצב הגרפי לא רק לדעת כיצד לעבוד עם התוכנות הגרפיות המתקדמות (פוטושופ, אילוסטרייטור ואינדיזיין), הוא חייב לדעת באלו כלים ובאיזה תוכנות עליו להשתמש, בכדי להעביר את המסר של הלקוח; עליו לחשוב מחוץ לקופסא, להביא דברים חדשים ומעניינים, להביא את הייחוד שלו לעיצוב, ולשים את חותמו על העיצוב שלו, כך שכשהצופה יראה אותו, יכיר שהוא שלו.

ללמוד להיות מעצב גרפי מקצועי ולעבוד במודיעין

לא מספיק ללמוד עבודה יעילה ונכונה מבחינה טכנית, אלא צריך גם ללמוד כיצד לחשוב ולתכנן כל פרוייקט. לדוגמא: קיבלנו את הנושא חג פוריםועלינו לעשות עיצוב שיעביר אותו בדרך הכי טובה. דבר ראשון עלינו לחשוב מה הקו המנחה שלנו, כיצד נעורר עניין, איך היינו רוצים לעצב את הנושא ואיזה מסר אנו רוצים שהעיצוב יעביר לצופה; כל זה קשור לחשיבה הגרפית. לאחר מכן נאסוף תמונות הקשורות לנושא מהאינטרנט (תמונות של מסיכות, ליצנים, תחפושות ועוד) לנושא ונשמור אותן בתיקייה ייעודית, כאשר במציאות, אנחנו אמורים לקבל תמונות בלעדיות של הלקוח. את התמונות נפתח בפוטושופ, נעבירן לדף עיצוב חדש ונחשוב כיצד לשלבן בעיצוב שלנו. רק בשלב הבא ניגש לעשייה עצמה. בקורס גרפיקה מקיף, האמור לפתח לכם את החשיבה, תלמדו שמאוד חשוב לעשות יותר מסקיצה אחת. תמיד עדיף לעשות מספר סקיצות בעלות כיוון עיצובי שונה על מנת שהלקוח יוכל לבחור מה מתאים לו יותר. הסקיצה אותה יאשר הלקוח תהווה את הכיוון העיצובי איתו תעבדו.

בררו פרטים נוספים על קורסי הגרפיקה במודיעין המועברים בבתי ספר לגרפיקה אונליין, בהם ניתן ללמוד דרך האינטרנט באמצעות מורים מקצועיים לפי הקצב האישי שלכם.

קורס גרפיקה במודיעין  תוכלו ללמוד קורס עיצוב  אונליין  דרך בית הספר ללימודים מקוונים בהוראה פרטית עם מורים פרטיים אונליין ללימודי תעודה שמחובר ישירות למסך שלך, תוכלו לצפות איך לומדים מהבית ללימודי תעודה באתר הבא https://onlinegraphic.co.il/ בעמוד זה ולשוחח עם יועצי הלימוד על מגוון הקורסים בלמידה אישית מהבית ללימודי תעודה אחד על אחד.