קורס גרפיקה בגבעתיים

יש אנשים שיכולים לקחת מסר ולהעביר אותו בדרך ברורה לצופה, אם דרך מילים, דרך איור מתאים או דרך תמונה מסוימת שתתאר את המצב במדויק, ויש גם אנשים שלא יודעים כיצד לעשות את זה. זה לא עניין פשוט אבל אם יש רצון כל דבר ניתן ללמוד. קורס גרפיקה אינו קל אבל הוא בהחלט שווה. מדובר בלימודים אינטנסיביים בהם צריך להשקיע הרבה, כשהיעד של כל תלמיד הוא להפוך למעצב גרפי, אולם בסיום הלימודים יקבל התלמיד סיפוק עצום כאשר תיק העבודות שלו ימשוך את עין הלקוח העתידי.

מה לומדים בקורס גרפיקה בגבעתיים

גם רומא לא נבנתה ביום אחד וכך גם מעצב גרפי! תצטרכו להשקיע בלימודים בצורה רצינית, על מנת לרכוש את הידע והמיומנות הנדרשת בכדי להיות מעצב גרפי מקצועי.
בקורס גרפיקה טוב יש שלבים. הקורס יכלול ידע תאורטי נרחב, פיתוח חשיבה גרפית ולימוד תוכנות גרפיות מקצועיות כגון: פוטושופ, אילוסטרייטור ואינדיזיין.
פוטושופ היא תוכנה גרפית מצוינת לעיבוד ועיצוב תמונה וגם עובדת מעולה עם טקסטים מעוצבים. במהלך הקורס, הסטודנט יקבל מידע מקיף על התוכנה וילמד להתשמש בכלים שלה על מנת להביא לידי ביטוי את הרעיון והמסר שפיתח בחשיבה הגרפית בזמן תכנון העבודה.
אילוסטרייטור היא תוכנה היא וקטורית מצויינת לייצור לוגואים, ובה ניתן להקטין ולהגדיל את הלוגו עשרות פעמים מבלי לפגוע באיכות ההדפסה. אילוסטרייטור מאפשרת איור דיגיטלי, דבר שיכול לתרום רבות למעצב גרפי, המעוניין להראות שהוא גם יודע לאייר באופן מקצועי. חשוב לדאוג שיש שיעורים שמלמדים על איור דיגיטלי בתוכנת האילוסטרייטור בשילוב של אור וצל נכונים.

ללמוד עיצוב בגבעתיים

אינדיזיין היא אומנם אינה תוכנה גרפית, כמו פוטושופ ואילוסטרייטור, אך היא תוכנה מצוינת לעימוד ספרים, חוברות, קטלוגים וכו’, העובדת בשיתוף פעולה עם קודמותיה, התוכנות הגרפיות. תוכנה זו מאפשרת לשלב אלמנטים שנוצרו בתוכנות פוטושופ ואילוסטרייטור, ובה ניתן להגדיר פורמט של עמודים ופסקאות ללא צורך להקליד את הערכים שוב ושוב. אם יצרתם יצירה כלשהי ואתם רוצים לשמור על מאפייני השקיפות שלה או אלמנטים אחרים, תוכלו לייבא את קובץ הפוטושופ הפתוח, קובץ ה psd , אל תוך תוכנת האינדיזיין ולהשתמש בו. הקובץ יישמר עם כל האפקטים והשכבות וכך גם יעבור אל תוכנת האינדיזיין. פרטים נוספים לגבי קורס גרפיקה תוכלו לברר גם במכללות המלמדות קורסים דרך האינטרנט באמצעות מורה מקצועי.

קורס גרפיקה בגבעתיים  תוכלו ללמוד קורס עיצוב  אונליין  דרך בית הספר ללימודים מקוונים בהוראה פרטית עם מורים פרטיים אונליין ללימודי תעודה שמחובר ישירות למסך שלך, תוכלו לצפות איך לומדים מהבית ללימודי תעודה באתר הבא https://onlinegraphic.co.il/ בעמוד זה ולשוחח עם יועצי הלימוד על מגוון הקורסים בלמידה אישית מהבית ללימודי תעודה אחד על אחד.