קורס בפוטושופ בצפון

מחפשים ללמוד את תוכנת הפוטושופ באזור הצפון והסביבה? קורס פוטושופ יספק לכם את המפתח להבנת תוכנת העריכה הגראפית הטובה והפופולארית ביותר בעולם: תוכנת פוטושופ.

באמצעות קורס פוטושופ מקצועי תוכלו לשפר כל תמונה שתצלמו: להוסיף לה בהירות, להוריד את העיניים האדומות, לשנות את הרקע וגם ליצור קולאז’ של כמה תמונות. ניתן לשפץ תמונות ישנות שצילמו הסבים והסבתות שלנו- לאחות קרעים בתמונות, לצבוע אותן, לחדד את המראה שלהן ועוד…

כיום היתרון הגדול בתוכנה, כמו שתראו במהלך לימודי פוטושופ, הוא העבודה בשכבות. ניתן לחלק את התמונה לכמה שכבות שתרצו. כל שכבה והאלמנט שלה ועל כל שכבה יש לכם שליטה נפרדת. ככה אתם משיגים רמת דיוק חדה במיוחד- השינויים שתבצעו יתרחשו רק בשכבה שהגדרתם.

קבלו את מחיר הלימודים אחד על אחד וכל זה מהבית, תוכלו לצפות בשיעורי הדגמה ועוד כנסו!!

הדרכה ובית ספר לפוטושופ בצפון

קורס פוטושופ בצפון מתקיים במתכונת מצומצמת הלימודים יהיו בצורה פרטית ואישית עם מורה המחובר אליכם למחשב ועובד איתכם בצורה אישית דרך חיבור בין מחשבים, השיחה מתבצעת דרך מיקרופון ואוזניות, תוכלו לראות מאות סרטוני הדגמה המסבירים איך לומדים מהבית את המקצועות הללו.

תרגילים מקצועיים ללימוד הפוטושופ בצפון

כמו בכל קורס, גם אצלנו יש שיעורי בית. אבל שיעורי הבית של לימודי פוטושופ כלל לא מבאסים. אין בהם דרישה לשנן חומר בעל-פה או לפתור תרגיל עם תשובה אחת ויחידה. בקורס לימודי פוטושופ תמצאו שיטה חדשה לשיעורי בית- מטלה כללית שלכל סטודנט יש מקום לביטוי עצמי.

זו גדולתה של תוכנת פוטושופ- היא נותנת בידכם חופש עצום לבטא כל דמיון מראשכם. את הכלים העיקריים תרכשו אצלנו בקורס לימודי פוטושופ, אבל המטרה היא שתיקחו את הכלים האלה ותיעזרו בהם לפרוש כנפיים.

יש דרישה עצומה בשוק העבודה לבוגרי לימודי פוטושופ. נסו לחשוב שכל תמונה בעיתון, כל מודעה פרסומית, כל צילום ובעצם כל פריט ויזואלי שאתם צופים בו- תמונה, מודעה או צילום עברו את תוכנת פוטושופ.

קבלו את מחיר הלימודים אחד על אחד וכל זה מהבית, תוכלו לצפות בשיעורי הדגמה ועוד כנסו!!