קורס אינדיזיין תל אביב INDESIGN

קורס אינדיזיין תל אביב INDESIGN

מחפשים ללמוד את תוכנת האינדיזיין בתל אביב? הגעתם למקום הנכון! למרות שאנו נמצאים בעידן האינטרנט והאפליקציות צצות להן במהירות כמו פטריות אחרי הגשם, והכל נמצא על המסך בסמארטפון בגדליו השונים, עדין נהנה מהשפה הכתובה, מהספרות היפה והמודפסת ועדין בעלי מגזינים או משרדי פרסום, או בתי דפוס, יחפשו אנשי מקצוע לתחום הפרינט, תחום הדפוס וחשוב להם מאוד שבנוסף לתוכנות הרגילות, ידעו גם לעבוד בצורה מקצועי עם תוכנת העימוד המעולה, אינדיזיין, ולכם בתור תלמידים יהיו מאוד חשוב ללמוד אותה כמו שצריך במסגרת קורס שתקחו לתוכנות גרפיות.

קורס אינדיזיין תל אביב INDESIGN- מה צריך לדעת באינדיזיין כדי לעבוד במשרדי פרסום או פרינט

אחת התוכנות הטובות ביותר להכנת ספרים וחוברות אינדיזיין היא תוכנה לעימוד, היא לא תוכנה לעיבוד תמונה ובוודאי וודאי שלא ניתן לעצב בה תמונות, יש פה ושם מעט מאוד אפקטים בסיסיים שאפשר לעשות על אלמנטים, אבל אם תצטרכו לעצב תמונות או לעבד אותן, תעבדו עם תוכנת הפוטושופ, לכל משימה יש תוכנה ייעודית ואתם תצטרכו ללמוד בקורס איך לזהות עם איזו תוכנה לעבוד, קורס תוכנות גרפיות צריך להיות מקצועי מקיף, לתת לכם מספיק כלים לדעת לעבוד.

הדרכה אינדיזיין תל אביב INDESIGN – עם תוכנת אינדיזיין אתם תעבדו כשתצטרכו לעמד ספרים, קטלוגים, מגזינים חוברות וכו'. תוכנת האינדיזיין היא חובה על כל גרפיקאי או מעצב שרוצה לעבוד בחברת שדורשת ידיעה טובה בעבודה עם תוכנת האינדיזיין למקרה שתצטרכו לעמד ספר או מגזין או אם יגיע אליכם סופר ויירצה שתעמדו עבורו את הספר, תוכנת האינדיזיין מאפשרת לבצע את משימת העימוד בדרך מאוד נוחה, גם השינויים שיכולים לפתע להגיע ולשנות המון עמודים למשל, תוכנת האינדיזיין יכולה לעזור בכך.

הדרכה אינדיזיין תל אביב INDESIGN

עבודה עם סגנונות וסטיילים – אתם תלמדו באינדיזיין איך לעבוד עם סגנונות, למשל שלקוח בא ורוצה לשנות את כל הפסקאות לגודל אחר, לצבע אחר, אין מה להיבהל, אתם תלמדו בקורס בתוכנת אינדיזיין שניתן להגדיר במסמך מראש את הטקסטים, הפסקאות, המסגרות, מיקום התמונות וכו', ואם ירצו לשנות משהו מהפרמטרים הללו בכל דפי הספר, פשוט תשנו בהגדרות שהגדרתם מראש, זאת תלמדו לעשות בקורס אינדיזיין שתלמדו במסגרת קורס לתוכנות גרפיות, תוכנת האינדיזיין יכולה לעבוד עם טבלאות וורד מוכנות, אין צורך להכין טבלה מחדש.

יכולות התוכנה – התוכנה אומנם אינה תוכנת עיצוב אבל היא יכולה לעבוד עם קצבים מיובאים של תמונות שעיצבת ויצרתם בפוטושופ כקובץ psd וגם לייבא אלמנטים וקטוריים שעיצבתם בתוכנת האילוסטרייטור. תלמדו לעבוד עם טורים, למקם את הטקסים בטורים של טקסט, בדיוק כמו שאתם רואים שמופיעים במגזינים שונים, קורס טוב לאינדיזיין ידע ללמד אתכם חומר מקיף וטוב כדי שתוכלו לבצע את עבודת העימוד שתתבקשו לעשות כמו שצריך. תוכלו לבדוק עוד על לימודי אינדיזיין גם דרך מכללות המעבירות באינטרנט את החומר באמצעות מורה מומחה ומקצועי.

בקרו אותנו באתר וקבלו את מחירי הלימודים

http://www.onlinegraphic.co.il/

מכללה לעיצוב גרפי

בקרו אותנו באתר וקבלו את מחירי הלימודים

http://www.onlinegraphic.co.il/

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.