קורס אינדיזיין בירושלים INDESIGN

מחפשים לעבור לימודי קורס אינדיזיין בירושלים INDESIGN  והסביבה? הגעתם למקום הנכון! הרבה חברות באינטרנט וגם בבתי דפוס, סטודיואים לעיצוב ועוד. מחפשות אנשי מקצוע שיודעים לעבוד בנוסף לפוטושופ ולאילוסטרייטור גם בתוכנת העימוד אינדיזיין, זוהי תוכנה שעושה עימוד מקצועי לספרים, קטלוגים חוברות, ולמרות שהיא לא בדיוק תוכנת עיצוב היא עובדת עם תוכנות העיצוב אחיותיה, פוטושופ ואילוסטרייטור ותלמידים שהולכים ללמוד קורס תוכנות לעיצוב גרפי, חשוב שיוודאו שגם ילמדו אותם לעבוד על אינדיזיין, זוהי תוכנה ממש טובה לעבודה ואיתה עושים את העימוד, לא פלא שהרבה חברות ובעלי עסק דורשים בקיאות בתוכנה כזו גם כן.

קורס אינדיזיין בירושלים INDESIGN  להכין חוברות וספרים – איך מעמדים ספר בתוכנת אינדיזיין ואיך לשלב פוטושופ ואילוסטרייטור בעימוד

ללמוד לעצב ספרים! כשתתחילו לבדוק באיזו מכללה ללמוד תוכנות לעיצוב גרפי תוודאו שהם גם מלמדים לעבוד עם תוכנת אינדיזיין, תקראו בתוכנית הלימודים מה בדיוק ילמדו אתכם בתוכנת האינדיזיין ותעשו השוואה למכללות אחרות מה התכנים שהן מעבירות, בעיקרון צריך לדעת לעבוד עם התוכנה וכשנותנים לכם כמשימה לביצוע, ספר לעימוד או חוברת או קטלוג, זה לא משנה, הכלים נשארים אותם כלים, ואופן העבודה נשאר אותו הדבר, רק משתנה התוכן והגדרות העימוד. תחשבו שיש לכם ספר עם מספר עמודים רב נגיד 100 ואתם צריכים לעמד אותו בתוכנה,

מה אתם צריכים לדעת – קורס אינדיזיין בירושלים INDESIGN  דבר ראשון, אתם צריכים ללמוד את זה בקורס תוכנות לעיצוב גרפי, ילמדו אותכם איך לפתוח מסמך ספר חדש, איך להגדיר את השוליים בו, מיקום התמונה אם הוא חוזר על עצמו סידור פסקאות, יש סופרים שיידרשו שהפסקאות שלהם ייכתבו בכל עמוד באופן שווה, אותו מספור של פסקאות אותו יישור, אותו מספר מילים מוגדר בכל פסקה, אתם תלמדו שיש אפשרויות באינדיזיין להגדיר כל זאת בכל עמוד שעובר, יש מה שנקרא דפי מאסטר שלפיהם יעומדו שאר הדפים, יש אפשרויות של מספור עמודים, אתם צריכים לדעת ללמוד באופן בסיסי איך לעמד את הספר.

הדרכה לימודית של  אינדיזיין בירושלים INDESIGN  שילוב בין התוכנות

כיוון שאינדיזיין אינה תוכנה לעיצוב גרפי כל האימג’ים והאפקטים שתרצו לבצע, תעשו זאת באמצעות שאר התוכנות לבית אדובי, אחיותייה של אינדיזיין, אילוסטרייטור ופוטושופ, בפוטושופ תוכלו לעצב אלמנטים עם אפקטים שקיפויות וכו’ ולשמור בקובץ psd אותו תפתחו באינדיזיין ותמקמו בתור תמונה מעוצבת עם שמירת השקיפויות אפקטים וכו’. אותו סיפור עם אילוסטרייטור, יש לכן אפשרות ליצור אלמנט ווקטורי, אפילו טקסטים יהיו וקטורים בתוכנה כשתעבירו לאילוסטרייטור בתור קובץ ai, אתם צריכים ללמוד לעבוד לשלב לתקן לסדר, תוודאו שאכן מלמדים לעבוד כך תשאלו תלמידים שסיימו לימודיהם, תתייעצו בפורומים אתם הולכים להיות אנשי מקצוע ובשביל זה חשוב שתלמדו לעבוד כאנשי מקצוע, תוכלו לבדוק עוד על הנושא דרך מכללות המעבירות את התוכן באינטרנט עם מורה מקצועי ומומחה.

בקרו אותנו באתר וקבלו את מחירי הלימודים
http://www.onlinegraphic.co.il/
מכללה לעיצוב גרפי
בקרו אותנו באתר וקבלו את מחירי הלימודים
http://www.onlinegraphic.co.il/