קורס אילוסטרייטור בנס ציונה

מחפשים ללמוד ILLUSTRATOR אילוסטרייטור בנס ציונה? הגעתם למקום הנכון! אחת השאלות המרכזיות ביותר אשר מעסיקה את כל מי שמעוניין להתחיל ללמוד תוכנות עיצוב ממוחשבות היא מה למעשה ההבדל בין תוכנת הגרפיקה פוטושופ לתוכנת אילוסטרייטור? מהן יכולות הביצוע של כל אחת מהן? ובאיזה קורס הכי כדאי להשתתף, קורס פוטושופ או אילוסטרייטור או אולי שניהם? במאמר הנוכחי אנסה להשיב בצורה הברורה ביותר על שאלות אלו.

קורס אילוסטרייטור ILLUSTRATOR בנס ציונה כמה מילים על תוכנת פוטושופ- רקע כללי

ללמוד לעצב גרפיקה ממוחשבת ועיצוב גרפי ראשית נתחיל בסקירה כללית אודות אחת מהתוכנות הפופולאריות ביותר כיום לעיצוב, תוכנת פוטושופ. התוכנה עצמה מיועדת בעיקרה עבור עריכה של תמונות, עיבוד ותיקון. תוכנת זו מיועדת לעבד בצורה כזו או אחרות תמונות שצולמו על ידי מצלמה דיגיטאלית. מרבית בתי הספר והמכללות לעיצוב כיום, כוללות בתכנית הלימודים גם השתתפות בקורס פוטושופ וגם בקורס אילוסטרייטור, מדוע? לכאורה נראה כאילו אין צורך הרכישה של ידע וניסיון בשתי התוכנות הללו על מנת להתמקצע בתחום של עיצוב גרפי.

קורס אילוסטרייטור ILLUSTRATOR בנס ציונה

לעומת תוכנת האילוסטריטור שלא עוסקת בתמונות אלה יותר בהכנה של גרפיקה ממוחשבת כגון לוגואים, שרטוט וציור ועוד, תוכנת פוטושופ תסייע בעיקר לכל מי שמעוניין להרחיב את אופקיו בתחום הצילום ובפרט בתחום של עיצוב תמונות. התוכנה מעניקה כלים מצוינים לעבד תמונה באיכות מאד גבוהה לשפר אותה ובכלל לעשות איתה כל דבר שהוא שיתרום לעיצובה הכללי. קורס פוטושופ מיועד בעיקרו לבוא לעזרתם של צלמים שכרגע סיימו התמחות בצילום. תוכנת פוטושופ מאפשרת להוסיף אפקטים מסוגים שונים לכל תמונה, תיקון של תמונות שניזוקו עקב הכתמה קריעה או כל בלאי אחר, יצירה של שינוי בזווית הצילום המקורית בה צולמה התמונה ועוד מגוון רחב של פתרונות.

נס ציונה – אילוסטרייטור ILLUSTRATOR הדרכה אישית ופרטית עם מורים פרטיים אחד על אחד אונליין

הדרכה אישית ופרטית עם מורים פרטיים אחד על אחד אונליין תוכנת פוטושופ בעיקר משמשת צלמים ככלי עבודה לצרכי תיקונים ושיפורים ופחות משמשת כמענה ברמת העיצוב. אחד מהתפקידים המרכזיים של התוכנה בא לידי ביטוי בתחום של עיצוב גרפי כאשר יכולה לשנות את הזווית החזותית של התמונה הנדרשת להוספה של קטעי טקסט.

כמה מילים על ILLUSTRATOR תוכנת אילוסטרייטור עובדת על רעיון קצת שונה, כלומר על עיקרון הקו. באמצעות שינויים בקו המתאר מאפשרת התוכנה לשנות ולעצב כל צורה שהיא, וכל עוד מדובר בעיצוב של אלמנטים וקטורים, איכות ההדפסה דרך עיצוב באילוסטרייטור תהיה ברמה הרבה יותר גבוהה מזו של תוכנת פוטושופ.

בקרו אותנו באתר וקבלו את מחירי הלימודים
http://www.onlinegraphic.co.il/
מכללה לעיצוב גרפי
בקרו אותנו באתר וקבלו את מחירי הלימודים
http://www.onlinegraphic.co.il/