קורס אילוסטריטור בהרצליה ILLUSTRATOR

מחפשים ללמוד ILLUSTRATOR באזור הרצליה והמרכז? הגעתם למקום הנכון! כל עיצוב גרפי נעשה היום במחשב, מעצבים גרפיים שרוצים להצליח גם בשנים אלו של קדמה מטורפת באינטרנט, ייצור של אפליקציות ללא סוף, ועבודה על כל ניירת משרדית וגם ספרים לילדים למבוגרים וכו’, הכל נעשה היום במחשב, כל עיצוב, כל תכנון, אפילו שרטוטי סקיצות שאז נעשו בעיפרון יכולים גם להיעשות בתוכנות גרפיות, מעסיקים דורשים בתנאיהם לקבלה לעבודה שהמעצבים הגרפיים, לא משנה עד כמה הם מעצבים טובים, הם חייבים לדעת לעבוד באופן מקצועי עם תוכנות גרפיות, לדפוס יש את הפוטושופ, אילוסטרייטור, ואינדיזיין, לתחום האינטרנט למי שמעוניין גם לעצב לתחום זה מתווספת גם תוכנת הפלאש שהיא בעיקר לעיצוב פרסומות לאתרי אינטרנט, עיצוב אפליקציות לסמארטפונים, סרטונים מצויירים וכו’. וחשוב ללמוד את התוכנות הגרפיות במכללות עם שם וגם עם תלמידים מרוצים שקיבלו כלים שיאפשרו להם למצוא עבודות טובות בחוץ ולהתפרנס.

קורס אילוסטריטור בהרצליה איך לעבוד עם תוכנות גרפיות עבור האינטרנט

ללמוד בצורה פרטית מהבית אחד על אחד ללימודי תעודה מקצועיים – יעילות הלימודים תוודאו שבמוסד הלימודים שבו תלמדו תהיה לכם גם אפשרות ללמוד קורס אילוסטריטור בהרצליה לפרינט או לעיצוב לאינטרנט או שאולי תוכלו לשלב את שניהם, למקרה שבחרתם בעיצוב לאינטרנט, ילמדו אתכם איך לגשת לפרויקט למשל אתר אינטרנט לבגדי ילדים, תלמדו מהם הצעדים המקדימים, איך לאסוף חומר מהאינטרנט וכמובן איך לפתח חשיבה גרפית כדי שתוכלו לחשוב על רעיונות טובים להעביר את המסר שלכם שביקש הלקוח לצופה. תלמדו לעבוד עם פוטושופ, תוכלו לשרטט בתוכנה מספר סקיצות שייצגו את הקו הגרפי שאיתו אתם מתכוונים להגיע מהבחינה העיצובית, בד”כ את הסקיצות שולחים ללקוח שיבחר מה הכיוון שמוצא חן בעיניו, בקורס כנראה יהיה זה המורה שיעזור לכם להתכוון לסקיצה המתאימה, לאחר שסקיצה נבחרה, אתם תשתמשו בכלים שלמדתם להתחיל לעצב בהתאם לרעיון שנבחר בסקיצה שלכם.

קורס אילוסטריטור בהרצליה תוכלו תמיד לשלב תוכנות גרפיות נוספות

קורס אילוסטריטור בהרצליה תוכלו תמיד לשלב תוכנות גרפיות נוספות – אתם תלמדו בקורס פוטושופ איך לטפל בתמונות, לעבד אותן שיתאימו לגודל הרצוי, אתם יכולים לעצב את ממשק דף האינטרנט בתוכנת הפוטושופ, תבחרו לכם איפה למקם טקסטים, תמונות, כפתורי ניווט, הדר של החברה, פוטר, שזה יותר מתכוון לתחתית הדף, שם בד”כ כותבים “זכויות יוצרים” קישורי קיצור ל “אודות” “”גלריה” “צור קשר” וכו, אתם תלמדו לעבוד עם כלי ה slice איתו תחתכו את העיצוב ותכינו אותו להקמת אתר אינטרנט ב html,  תוכלו לעצב כפתורים יפים ווקטוריים לאתר שלכם באמצעות תוכנת האילוטסרייטור ולשמור את הקובץ כ jpg,

בקורס אילוסטריטור בהרצליה במקרה שתרצו ליצור אלמנטים פרסומיים ודינמיים, תוכלו להשתמש בתוכנת פלאש בשביל זה, ילמדו אתכם איך לעבוד עם התוכנה, איך לעבוד עם פריימים, להכין אנימציות של טקסטים זזים ושינויי אובייקטים ואפשרות להוספה ועריכת קול ומוזיקה. תוכלו לבדוק גם במכללות המעבירות שיעורים בנושאים אלו דרך האינטרנט באמצעות מורה מקצועי ומומחה.

בקרו אותנו באתר וקבלו את מחירי הלימודים
http://www.onlinegraphic.co.il/
מכללה לעיצוב גרפי
בקרו אותנו באתר וקבלו את מחירי הלימודים
http://www.onlinegraphic.co.il/