עיצוב פוסטים בפייסבוק ויחסי ציבור

הרשת החברתית – פייסבוק, כבר מזמן הפכה היות הזירה החברתית המשמעותית ביותר שקיימת. “מי שלא שם, לא קיים” כך זה נראה, ואכן, מיליארדי אנשים מחוברים לרשת החברתית בכל יום ויום. אך טבעי הוא הדבר שמפרסמים ירצו לשים שם דריסת רגל ולהגיע אל הלקוחות הפוטנציאליים שלהם, ואנשי יחסי ציבור גם הם מוצאים שם מקום מצוין להשמיע את מה שהם רוצים ולהראות את מה שהם רוצים לקהל הרחב או לקהל הספציפי אליו הם מכוונים. יכולת פילוח הקהל המתקדמת של פייסבוק מאפשרת הגעה מדוייקת הן על ידי פוסטים רגילים והן על ידי פוסטים ממומנים…

  תוכלו ללמוד קורס עיצוב  אונליין  דרך בית הספר ללימודים מקוונים בהוראה פרטית עם מורים פרטיים אונליין ללימודי תעודה שמחובר ישירות למסך שלך, תוכלו לצפות איך לומדים מהבית ללימודי תעודה באתר הבא https://onlinegraphic.co.il/ בעמוד זה ולשוחח עם יועצי הלימוד על מגוון הקורסים בלמידה אישית מהבית ללימודי תעודה אחד על אחד.

ויזואליות עושה הכול…

כולנו נחשפים כל הזמן לעוד ועוד סטטוסים בפייסבוק, ונראה שהעין שלנו “רצה” עליהם בלי לעצור ברוב המקרים. אך אנשי יחסי ציבור שרוצים לקדם אישיות מסוימת או גוף מסוים, חייבים לגרום לקהל היעד לעצור ולראות את מה שהם מפרסמים, ובשביל זה הם צריכים גרפיקה מרשימה לפוסטים אותם הם מפרסמים. רק גרפיקה מרשימה ומיוחדת תלכוד את העין, ורק היא תגרום לגולש להתעכב ולרצות לקרוא את הפוסט ואולי אף להיכנס לקישור אם ישנו כזה בפוסט.

כל משרד יחסי ציבור חייב גרפיקאי…

בן אם הפרסומים הינם בעיתונות המודפסת ובין אם הם מיועדים לרשת וספציפית לפייסבוק, הם חייבים אם כן להיות מעוצבים באופן מקצועי. בעיקר כשמדובר על פוסטים בפייסבוק הם חייבים להיות מיוחדים ומרשימים. משרד יחסי ציבור שמכבד את עצמו מעסיק לפחות עובד אחד שעובד עם הרשתות החברתיות ובראשן פייסבוק, ומחזיק לפחות מעצב גרפי אחד שייתן בין השאר פתרונות עיצוב מתקדמים לפוסטים המפורסמים…

יחסי ציבור מקצועיים יכולים לעשות את ההבדל…

כולנו ראינו איך יחסי ציבור מקצועיים יכולים להיות משמעותיים ואפקטיביים עבור מי שהם מייצגים. כבר היו לא מעט מערכות בחירות בהם הוכח שפוליטיקאי שלוקח משרד יחסי ציבור שעושה עבורו עבודה טובה, מקדם אותו לעבר המטרה שלו. משרד יחסי ציבור שעושה עבודה טובה מבין את הכוח של גרפיקה בכלל ועיצוב פוסטים בפייסבוק בפרט, ומעסיק איש מקצוע מומחה לתחום הזה.