עיצוב גרפי לימודים עמק יזרעאל

להיות מעצב גרפי, מה זה עיצוב וגרפיקה ממוחשבת?עיצוב גרפי משמש לקידום מכירות ויצירת תדמית לעסק. באמצעות מניפולציית אלמנטים גרפיים, כמו תמונות שונות או אלמנטים ווקטוריים, יעביר המעצב הגרפי את המסר של הלקוח אל הצופה. במסגרת הלימודים, התלמידים ילמדו עבודה טכנית טובה ונכונה עם התוכנות הגרפיות המובילות בשוק של היום. הם ילמדו לעצב לוגואים וכרטיסי ביקור, פליירים, מודעות פרסום וכדומה, תוך פיתוח החשיבה הגרפית. הם יבינו קודם כל מה מטרת העיצוב, מה עומד מאחוריו, לאיזה קהל יעד לפנות ואיך ליצור עיצוב שיעביר את המסר בדרך הטובה ביותר.

 עמק יזרעאל גרפיקה ועיצוב  רוב המעצבים הגרפיים והגרפיקאים היום לומדים במסגרות שונות, במכללות או בבתי ספר פרטיים.

לימודי עיצוב גרפי יכולים לקחת בין תשעה חודשים לשנתיים ובמוסדות לימוד אקדמיים אפילו ארבע שנים. ניתן למצוא מוסדות לימוד, המספקים את מסלול הלימודים הזה במרכזי הערים בארץ וניתן גם ללמוד מהבית באמצעות רשת האינטרנט ובשיעורים פרטיים עם מורה מקצועי ומומחה.
ידע קודם ותנאי קבלה

1. ידע מערכת ווינדוס יהיה תנאי מקדים ללימודים שלכם. אם אין ברשותכם ידע בסיסי בהפעלת המחשב, תצטרכו לעבור קורסים להכרת המחשב לפני תחילת לימודי העיצוב הגרפי.

2. ידע בסיסי פלוס בשפה האנגלית מהווה יתרון בלימודים, מאחר וכל ממשקי התוכנות הגרפיות כתובים באנגלית ומושגים מתחום הגרפיקה אף הם באנגלית. אם בהמשך הדרך תרצו לשפר את המיומנות שלכם או לקבל עדכוני תוכנה, תצטרכו לקרוא את הפקודות בשפה האנגלית ולדעת איך להתמצא בתוכנה.

3. סבלנות ונכונות להקדיש הרבה זמן לתרגול והכנת שיעורי בית ומטלות. ככל שמקדישים יותר זמן לתרגול, כך לומדים לעבוד במהירות, במיומנות ובמקצועיות. לא ניתן להגיע לרמה מקצועית מבלי להשקיע זמן רב בתרגולים.

בקצה המזלג על מסלול הלימודים עמק יזרעאל גרפיקה ועיצוב

על מנת להצליח בלימודים ובכלל בתחום הגרפי, יהא עליכם להקדיש זמן רב מזמנכם הפנוי לתרגול לשם הטמעת הכלים הנלמדים בשיעורים. אתם תקבלו מטלות ושיעורי בית בעיצוב ובכדי להטמיע את החומר שתלמדו, תבצעו עבודות שונות, החל מאיורים דיגיטלים ללוגואים ועיצוב מודעות פרסום לשם קידום מכירות וכלה ביצירת חוברות ועימוד ספרים לתעשיית הדפוס. בלימודי העיצוב הגרפי החשיבה היצירתית לוקחת חלק מאד חשוב. מבלי שתבינו מה עומד מאחורי עיצוב מסויים, לא תדעו כיצד ליצור ולהתאים עיצוב ללקוח שלכם, לא תדעו כיצד להעביר נכון את המסר שתידרשו להעביר.
במהלך הלימודים אתם תלמדו לעבוד עם תוכנות גרפיות ותפתחו את המיומנות עד שתוכלו ליצור עיצוב במהירות וביעילות. התוכנות שאותן תלמדו הן תוכנת הפוטושופ בה תוכלו לעצב ולעבד תמונות, תוכנת האילוסטרייטור, בה תוכלו ליצור איורים דיגיטליים ללוגו ותוכנת האינדיזיין שהיא אינה תוכנה גרפית, אלא תוכנה לעימוד טקסט ואלמנטים גרפיים. תוכנה איתה תוכלו ללמוד לעמד ספרים, חוברות, מגזינים ועוד.

הכשרה מקצועית מעצבים גרפיים לימודים בעמק יזרעאל

בסיום מסלול לימודים בעמק יזרעאל תוכלו לעסוק בעיצוב גרפי במקומות עבודה רבים ומגוונים. מעצבים רבים עובדים בבניית תדמית עסקית וביצירת מודעות שיווקיות במשרדי פרסום, אחרים מעצבים אריזות בבתי דפוס, מעצבים כריכות ספרים עבור חברת הוצאה לאור או שעובדים בעיצוב אתרי אינטרנט עבוד חברות לבניית אתרים. אלה שמעדיפים לעבוד מן הבית, יעבדו בפרילנס ויספקו את שירותיהם המגוונים לבעלי עסקים קטנים או לחברות גדולות.

עיצוב גרפי לימודים עמק יזרעאל  תוכלו ללמוד קורס עיצוב  אונליין  דרך בית הספר ללימודים מקוונים בהוראה פרטית עם מורים פרטיים אונליין ללימודי תעודה שמחובר ישירות למסך שלך, תוכלו לצפות איך לומדים מהבית ללימודי תעודה באתר הבא https://onlinegraphic.co.il/ בעמוד זה ולשוחח עם יועצי הלימוד על מגוון הקורסים בלמידה אישית מהבית ללימודי תעודה אחד על אחד.