עיצוב גרפי לימודים בימי שישי

מחפשים ללמוד גרפיקה ממוחשבת ביום שיש? עסוקים ואין לכם זמן כל השבוע ללמוד עיצוב גרפי? יום שישי הוא בהחלט יום טוב כדי להקדיש ללימודים. תסתכלו על המודעות שמקיפות אתכם, באוטובוסים, בדרך לקופת חולים בסניפי הבנק, סניפי הסופר וכו’. תראו כמה שהם צבעוניים ויפים, איך שהטקסט כתוב בסדר מופתי, בצבעים יפים, הדמויות שמצויירות על הכרזה נראות ממש כנוגעות בטקסט ובמוצרים המאויירים, הכרזה נראית מדהים, גם בבנק גם בסופר, מישהו כאן עשה עבודה טובה, הכרזה ממש מעניינת, אולי אני אקפוץ לסופר או לבנק לשמוע קצת על המבצעים שהם הציעו בכרזה, נשמע מעניין, הכרזה כל כך צבעונית ויפה מעניין אם כך גם המבצעים שהם מציעים. אם כך אתם חשים, סימן שהמעצב הגרפי עשה את עבודתו נאמנה.

קבלו את מחיר הלימודים אחד על אחד וכל זה מהבית, תוכלו לצפות בשיעורי הדגמה ועוד כנסו!!

ללמוד גרפיקה בימי שישי מהבית אחד על אחד

כמה מילים על לימודי עיצוב גרפי והתפקיד של מעצב גרפי לומד לקבל נושא של פרוייקט מלקוח מסויים, יש ללקוח דרישות, יש ללקוח קהל יעד והוא רוצה להעביר מסר להמונים בצורה של הפצה של הכרזה למקומות הומי אדם, המעצב הגרפי מקבל את הפרוייקט ומתחיל לעשות עבודת חקר קטנה, מי הלקוח, במה הוא עוסק, מה הוא קהל היעד, מה הוא רוצה לפרסם, האם זה מבצע, האם זה השקת מוצר חדש, צריך למתג אותו מחדש, וכמובן האם יש לי מספיק חומר כדי להתחיל.

מהלכי עבודה בעיצוב גרפי – מעצב גרפי יכול לגשת לעבודת העיצוב רק לאחר שהוא קיבל מספיק רקע על הפרויקט וכמובן מספיק חומר, החומר שעליו מדובר הוא תמונות שיופיעו בכרזה, טקסטים מיוחדים, פונטים, מעצב גרפי טוב צריך לדעת לעבוד עם כמה פונטים, לדעת איזו אווירה הם ישדרו לצופה, אילו צבעים לשלב בהם וכמובן איזה גודל, יש כלל לגבי עבודה עם פונטים בפרוייקט, לא לעבוד עם יותר מ 2 פונטים שונים בפרוייקט, אחרת העבודה מאבדת מכוחה ונראית קצת מצועצעת, שימוש בשני פונטים חזקים טובים שיכולים להעביר הרבה אווירה והרבה מסר, הם מספקים די והותר בשביל לעשות עבודה מקצועית וטובה, יש כמובן אפשרות לעבוד עם משקלים של הפונט, תלוי עם אילו משקלים בא הפונט, יש פונטים שיכולים להיות עבים יותר, דקים יותר, מוטים, מאורכים, צרים, יש המון סוגים, צריך להחליט מה בוחרים.

קבלו את מחיר הלימודים אחד על אחד וכל זה מהבית, תוכלו לצפות בשיעורי הדגמה ועוד כנסו!!

מכללות ובתי ספר לגרפיקה לימודים ביום שישי

איך להיות טובים במה שאנחנו עושים? מעצב גרפי טוב חייב ללמוד את הכללים ואת החוקים ואת המושגים הגרפיים על כל הגדרותיהם לפני שהוא מתחיל לעבוד עם לקוחות שצריכים איש מקצוע ראשוני, חשוב שהוא ילמד את כל העניין שמאחורי ה”חשיבה הגרפית” הבאת קונספט, רעיון, לידי מימוש בסקיצות, מעצב גרפי טוב צריך לדעת לעבוד נכון, אסתטי יפה ומקצועי, הוא צריך ללמוד את זה עוד בתחילת לימודיו כדי שעבודה נכונה תוטמע אצלו בראש, הוא צריך כמובן לדעת לעבוד עם תוכנות גרפיות בייחוד בתוכנת הפוטושופ. ישנן מכללות שמעבירות את כל מה שצריך מעצב גרפי לדעת כדי להפוך למעצב גרפי בהמשך, דרך האינטרנט עם מורה מקצועי ומומחה.