עבודה בעיצוב גרפי, משרות בגרפיקה, דרושים גרפיקאים

תעסוקה בעיצוב גרפי, אפשרויות תעסוקה לשכירים בתחום העיצוב הגרפי

רגע לפני שאתם מתייאשים מלחפש עבודה בעיצוב גרפי נגלה לכם שלכולם יש עבודה ויש הרבה, אם יש לכם תיק עבודות מפוצץ שמאיר כל אחד בהלם ואתם לא מוצאים לכם עבודה במשרד פרסום או לא השגתם לקוחות שיתנו לכם עבודות בעיצוב גרפי במידה ואתם עובדים מהבית אכן מאמר זה בשבילכם!!!

כיום ענף העיצוב הגרפי הינו תחום העסקה הולך ומתפתח. ההאצה הטכנולוגיות הובילה את הענף לשגשוג יותר מאי פעם ומדי שנה קולט אליו הענף מאות מעצבים גרפיים לתפקידי מפתח שונים. תחום ההעסקה למעצב גרפי הינו נרחב ורבגוני המאפשר לו התמקצעות נרחבת במגוון תחומי עיצוב גרפי.

משרדי פרסום,בית דפוס, בתי תוכנה, חברות לפיתוח משחקי מחשב, חברות לבניית אתרים באינטרנט, אדריכלים וכמובן סטודיו לעיצוב הן רק רשימה חלקית של מקומות ההעסקה העיקריים של המעצבים הגרפיים.הביקוש ההולך וגובר לעיצוב לצרכי פרינט (דפוס) ועיצוב לצרכי דיגיטל (אינטרנט,סלולאר ועוד) מהווים את עיקר הצריכה העסקית בתחום.

תחום העיצוב גרפי הינו קריירה ארוכת טווח

ברשותנו קבוצה מדהימה בפייסבוק המספקת עבודות לבוגרי קורסים בעיצוב גרפי או לימודי תעודה של מעצבים גרפיים, כן אנחנו מאשרים את כולם ולאו דווקא בוגרים של בית הספר שלנו, עיצוב גרפי הינו תחום דינאמי המחדש את עצמו מדי כמה שנים בעקבות פיתוחים בתוכנות גרפיות קיימות או מתקדמות. היכולות לעסוק בתחום דינאמי מבטיח לכם עבודה מאתגרת ואפשרויות העסקה לטווח הקצר והרחוק כאחד. עיצוב גרפי ניתן ללמוד במבחר מכללות פרטיות המעניקות מסלול לימודי תעודה,בתי ספר גבוהים לעיצוב בהם הלימודים הינם לימודים רב שנתיים ובאמצעות השיטה המתקדמת ללימודי עיצוב גרפי מקוונים ברשת האינטרנט.

כמה מילים על לימודים של מעצבים גרפיים תחילת לימודי עיצוב גרפי באחד מן המסלולים המצוינים לעיל יעניקו לכם כלים ויכולת מקצועית שתאפשר לכם להשתלב כשכירים במספר הולך וגדל של מקומות תעסוקה הדורשים מעצבים גרפיים בכל זמן נתון. אפשרויות התעסוקה הרבות לצד משכורות מתגמלות מעניקות לכם ביטחון כלכלי לאורך זמן ויכולת קידום קריירה יצירתית ומאתגרת כאחד.

שכר גרפיקאים ומעצבים גרפיים מה ממוצע השכר בתחום העיצוב הגרפי?

בתחם העיצוב גרפי ישנם אין ספור אפשרויות לעבודה, יש כאלה שיעבדו בתחום העיצוב גרפי מהבית כעבודה שנקראת פרילנס, ויש כאלה שירצו לתפוס ניסיון ואחר כך להיות פרילנסרים, מעצב גרפי מתחיל שזה עתה סיים את לימודי העיצוב “יסתפק” במשכורת ממוצעת במשק הישראלי המתחילה משכר מינימום ויכול להגיע למשכורות של 8000-7000 ₪  לחודש בנטו. מעצב מנוסה עם ניסיון תעסוקתי קודם יכול להגיע למשכורות מכובדות בסדר גודל של 7000-9000 ₪ בחודש ואף יותר. מעצבים בכירים המשמשים כמנהלי קריאטייב במשרדי העיצוב השונים יכולים לטפס למשכורות החוצות את גבול ה-10000 ₪ לחודש ואף יותר, תלוי כמובן באיכות המקצועית שלהם ופורמת המשרדים אשר רוכשים את שירותם.

עיצוב גרפי מעבר למשכורות המכובדות מעניק לעובדים בתחומו יכולת עבודה עצמאית המאפשרת לו חופש יצירתי ומפגש עם תחומי מחסר שונים ומגוונים. הפיתוחים הטכנולוגים התכופים בתכונות הגרפיות מבטיחות למעצב עולם מאתגר של פעילות בכל יום עבודה מחדש!

כניסה לקבוצה בעיצוב גרפי בפייסבוק של בית ספר גרפיקה ממוחשבת ועיצוב מדור דרושים