לימודים במכללה לעיצוב גרפי קריית אונו

בימינו תחום העיצוב הגרפי הוא תחום רווחי מאד ונדרש על ידי רבים. חברות רבות, ביניהם חברות פרסום, בתי דפוס, ואפילו סופרים תלויים במעצבים גרפיים וגרפיקאים. על מנת לשווק דבר כלשהו צריכים ראש יצירתי וידע בהעברת מסר, דבר בו המעצב הגרפי עוסק. כמו הרבה תחומים אחרים, גם מסלולי הלימוד במכללות לעיצוב גרפי משתנים ומתעדכנים במהלך השנים. כיום יש עבודה רבה בשוק ורמת היצירתיות הנדרשת גדלה, ועל כן חשוב מאד לפתח את החשיבה הגרפית.

מכללות לעיצוב גרפי קרית אונו  תוכלו ללמוד קורס עיצוב  אונליין  דרך בית הספר ללימודים מקוונים בהוראה פרטית עם מורים פרטיים אונליין ללימודי תעודה שמחובר ישירות למסך שלך, תוכלו לצפות איך לומדים מהבית ללימודי תעודה באתר הבא https://onlinegraphic.co.il/ בעמוד זה ולשוחח עם יועצי הלימוד על מגוון הקורסים בלמידה אישית מהבית ללימודי תעודה אחד על אחד.

מה לומדים במכללה במסלול עיצוב גרפי קריית אונו?

כתלמידים במכללה לעיצוב גרפי, תלמדו כיצד לתכנן ולעשות פרוייקט מתחילתו ועד סיומו, תלמדו מושגי יסוד בעיצוב ביניהם פרספקטיבה, קומפוזיציה וטיפוגרפיה, תעברו על סגנונות עיצוב שהיו מקובלים פעם לעומת אלה המקובלים היום, תבינו איך להעביר מסר דרך עיצוב ועוד. בנוסף, תלמדו כיצד לשווק את עצמכם בצורה נכונה, מהם סקיצות ולוגו ועוד. מעבר ללימודי התאוריה, במסגרת הלימודים במכללה לעיצוב גרפי, אתם גם תלמדו עבודה נכונה עם התוכנות הגרפיות. מכללה טובה תלמד אתכם את התוכנות המובילות היום בשוק, תוכנות מבית אדובי: פוטושופ, אילוסטרייטור ואינדיזיין.
פוטשופ- תוכנה גרפית מעולה לעיצוב ועיבוד תמונות.כאן תוכלו לשלב תמונות וטקסטים, להחיל עליהם אפקטים, לעשות תיקוני תמונה ועוד.
אילוסטרייטור- תוכנה וקטורית מצויינת לאיור דיגיטלי. כאן תוכלו ליצור אלמנטים גרפיים, אותם תוכלו להקטין או להגדיל מבלי לפגוע באיכותם.
אינדיזיין- תוכנה לעיצוב ועימוד ספרים וחוברות. כאן תוכלו לעמד טקסטים לספרים ומגזינים ולהוסיף אלמנטים גרפיים שתייבאו מהתוכנות הגרפיות.
מכללה טובה תלמד אתכם את כל זה ותכין אתכם לקראת היציאה אל שוק העבודה על ידי שתכוון ותעזור לכם גם בבניית תיק העבודות שלכם. ישנן גם מכללות, המלמדות עיצוב גרפי דרך האינטרנט בשיטת לימוד של “אחד על אחד” באמצעות מורה מקצועי ומנוסה.
לפרטים, היכנסו עוד היום לאתר מכללות לעיצוב גרפי אונליין.

קריית אונו מה תתן לכם מכללה לעיצוב גרפי בהכנת תיק העבודות?

תיק העבודות של המעצב הגרפי משמש ככרטיס הביקור שלו והוא זה שיפתח בפני המעצב את הדלתות אל שוק העבודה. תחום העיצוב הגרפי הוא גדול ומכיל הרבה נושאים, ביניהם גם עיצוב לשיווק, טיפוגרפיה, אלבומים דיגיטליים ואיור ממוחשב. המעצב יבחר את הנושא בו ירצה להתמקד ויציג עבודות מתחום זה בתיק העבודות שלו. כל עבודה שתיכלל בתיק עבודות זה תהיה עבודה איכותית וברמה גבוהה. על תיק העבודות להראות מיהו המעצב, להיות שונה ומיוחד ולהבליט את כישורי המעצב. מכללה לעיצוב גרפי המכבדת את עצמה תכוון את תלמידיה ותעזור להם בבניית תיק עבודות מקצועי ומרשים ובכך תכין אותן לקראת יציאתם אל שוק העבודה.