לימודים במכללות לעיצוב גרפי בראשון לציון

מחפשים לימודים של מעצבים גרפיים בראשון לציון? במהלך לימודיכם במכללה לעיצוב גרפי תלמדו בתחילה מה טומן המושג “עיצוב גרפי” בחובו וכיצד הוא בא לידי ביטוי בחיינו (איורים, קטלוגים, ניירת משרדית, תמונות מעובדות ועוד); בנוסף תלמדו גם לפתח את החשיבה הגרפית שלכם שתעזור לכם בתכנון נכון של הפרוייקטים. עוד תלמדו, כיצד לכוון לקהל הצופים, איך להעביר את המסר דרך העיצוב וכיצד להשתמש נכון בצבעים, על מנת להעביר לקהל היעד את התחושה שהעיצוב אמור לתת. על עיצוב טוב להעביר לצופה את המסר בצורה חדה וברורה.
כמעצבים גרפיים מקצועיים, עליכם לדעת  לעבוד עם התוכנות הגרפיות ביעילות המירבית ובצורה נכונה. אתם תלמדו כל תוכנה על כל כליה, תתרגלו ותכינו עבודות עד שתשלטו בהן היטב.  במסגרת הלימודים תקבלו הרבה שיעורי בית, אשר יפתחו את מיומנות העבודה שלכם עד שתעבדו בצורה הנכונה וביעילות המירבית.

מכללות לעיצוב גרפי בראשון לציון  תוכלו ללמוד קורס עיצוב  אונליין  דרך בית הספר ללימודים מקוונים בהוראה פרטית עם מורים פרטיים אונליין ללימודי תעודה שמחובר ישירות למסך שלך, תוכלו לצפות איך לומדים מהבית ללימודי תעודה באתר הבא https://onlinegraphic.co.il/ בעמוד זה ולשוחח עם יועצי הלימוד על מגוון הקורסים בלמידה אישית מהבית ללימודי תעודה אחד על אחד.

כדאי וחשוב להקדיש מספיק זמן לתרגול ועשיית המטלות , בכדי להגיע לרמה מקצועית.

אילו תוכנות גרפיות מלמדים בראשון לציון?

במהלך הלימודים במסלול עיצוב גרפי במכללה בראשון לציון, אתם תלמדו לפתח את החשיבה הגרפית, להבין מה עומד מאחורי עיצובים, תלמדו את חוקי היסוד של העיצוב, ולאחר מכן תלמדו שלוש תוכנות גרפיות מבית אדובי, תוכנות הכוללות את כל הכלים להם תזדקקו בעבודתכם; עיצוב ועריכת תמונות, הוספת אפקטים שונים וטקסט ייעשו בתוכנת הפוטושופ המפורסמת, איור דיגיטלי ויצירת לוגואים ייעשו באילוסטרייטור, שהיא תוכנה וקטורית מצוינת,  ועימוד טקסטים ואלמנטים גרפים בספרים וקטלוגים ייעשו בתוכנת ההוצאה לאור, האינדיזיין. למידת התוכנות תתבצע אחת אחת לעומק, כשיותר מאוחר תלמדו גם לשלב ביניהן.

בראשון לציון שיטות הוראה במסלולי לימוד עיצוב גרפי

ישנם בתי ספר ומכללות רבים ברחבי הארץ בראשון לציון, המלמדים עיצוב גרפי. חלקם עובדים בשיטת הלימוד הרגילה, בה התלמיד יגיע לבית הספר ולכיתתו וישתתף בשיעורים עם התלמידים האחרים. מכללות אחרות מלמדותם בשיטות מקוונות, כשהלימודים נעשים דרך האינטרנט. שיטות הלימוד המקוונות מתחלקות כיום לשתיים: שיטת לימוד עצמית, כשהחומר ניתן לתלמיד על ידי המכללה ויש לו גישה לצ’אט אונליין, בו המורה יימצא למקרה שתלמידים נקלעו לבעיות וזקוקים לעזרה; ושיטת “אחד על אחד”,לימוד דרך שיעורים פרטיים באינטרנט. בשיטה זו התלמיד יעבוד מול מורה מנוסה ומקצועי דרך תוכנה מיוחדת שתאפשר למורה לשלוט במחשב של התלמיד, על מנת להדגים את החומר ולעקוב אחרי תרגול התלמיד. על מנת ללמוד בשיטה זו, זקוק התלמיד למחשב עם חיבור לאינטרנט, תוכנות, אזניות ומיקרופון.
צרו קשר עם מכללה לעיצוב גרפי אונליין, על מנת לברר פרטים נוספים בנוגע ללימודים במסלול עיצוב גרפי.