מכללה לעיצוב גרפי  בקריות

כשאתה חושב על לימודי עיצוב גרפי  בקריות במכללה טובה, ברור לך שתבחר במכללה שתדע להעביר את החומר במקצועיות, אך לא פחות חשוב מכך זה לבדוק שאתה נרשם למכללה שתלמידיה חשובים לה לפחות באותה מידה כמו כספם. אנשים רבים חווים חרדה כשהם חושבים על חיפוש עבודה בתום הלימודים שלהם. כיום שוק העבודה לא ממש מאיר פנים לאנשי מקצוע מתחומים רבים, אולם זהו לא המצב בתחום הגרפיקה. עם התקדמות האינטרנט יותר ויותר חברות סטארט-אפ מציעות עבודה בתחום העיצוב הגרפי. על מנת להצליח בתחום זה, צריך ללמוד במכללה טובה ואיכפתית, המלמדת חומר עדכני המותאם לשוק העבודה של ימינו. מכללה ברמה גבוהה תלמד את מקצוע העיצוב הגרפי מהבסיס, תעבור דרך מושגים מתחום העיצוב (קומפוזיציה נכונה, טיפוגרפיה, תורת הצבע, פרספקטיבה ועוד), תפתח את החשיבה הגרפית של תלמידיה ותכוון אותם בבניית תיק עבודות מוצלח ומקצועי. עוד תלמדו במכללה מעין זו גם עבודה מעשית עם תוכנות גרפיות עדכניות. תוכנת הפוטושופ היא תוכנה גרפית מדהימה, המיועדת לצרכי עיבוד תמונה. בתוכנה זו ניתן גם לעבוד עם טקסטים וסוגי כתב שונים וליצור אפקטים בטקסט ובתמונות. לאחר מכן, תלמדו לעבוד עם תוכנת האילוסטרייטור, שהיא תוכנה ווקטורית נהדרת המאפשרת ליצור איורים ממוחשבים, הניתנים להגדלה והקטנה ללא כל פגיעה באיכות ההדפסה. תוכנה זו היא תוכנה מצוינת ליצירת לוגואים. בהתאם לדרישות השוק ילמדו אתכם גם לעבוד עם תוכנת האינדיזיין. זוהי תוכנת עימוד מבוקשת בכל משרד פרסום, המעמד קטלוגים לאופנה, לחפצי נוי וכדומה; בתוכנה זו תוכלו גם לעמד ספרים וחוברות עבור בתי דפוס.
בררו במכללות אונליין, המלמדות בשיטת לימוד “אחד על אחד” דרך האינטרנט בנוגע למסלול עיצוב גרפי.

  תוכלו ללמוד קורס עיצוב  אונליין  דרך בית הספר ללימודים מקוונים בהוראה פרטית עם מורים פרטיים אונליין ללימודי תעודה שמחובר ישירות למסך שלך, תוכלו לצפות איך לומדים מהבית ללימודי תעודה באתר הבא https://onlinegraphic.co.il/ בעמוד זה ולשוחח עם יועצי הלימוד על מגוון הקורסים בלמידה אישית מהבית ללימודי תעודה אחד על אחד.

איפה ניתן ללמוד  בקריות?

ברחבי הארץ ישנם מוסדות לימוד שונים ומגוונים ללימודי עיצוב גרפי. החל ממכללות רב תחומיות המלמדות עיצוב גרפי במסלול אקדמי לתואר ראשון. אורך הלימודים במסלול מעין זה יהיה בין שלוש לארבע שנים. אפשרות נוספת, המוצעת כיום הם לימודי עיצוב גרפי במסגרת קורסים מקצועיים במכללות ובבתי ספר מקצועיים, אותם תוכלו למצוא במרכזי הערים. במוסדות לימודים אלה תוכלו למצוא לימודי תעודה מקצועיים וקורסי הכשרה האורכים בין שלושה חודשים לשנה; עוד אפשרות לרכישת הכשרה מקצועית בתחום זה מוצעת לכם דרך מכללות אונליין באמצעות שיעורים פרטיים דרך רשת האינטרנט.

 בקריות מהי משכורתו של מעצב גרפי?

כיום מעצב גרפי  בקריות מתחיל יכול להרוויח שכר נטו של לפחות 6500 ש”ח. ככל שחוג הלקוחות שלו יתרחב והוא יצבור נסיון, כך תגדל גם המשכורת שלו. פרילנסרים יזדקקו לאתר אינטרנט משלהם, בו יציגו את העבודות הגרפיות הטובות שלהם על פי קטגוריות שונות ובצורה מסודרת. ככל שהמעצב ישווק את עצמו טוב, כך יגדל הרווח שיקבל מעבודותיו כשמשכורתו של פרילנסר טוב יכולה לעבור את ה- 10,000 ש”ח. חשוב לבנות תיק עבודות מקצועי ומרשים מאחר והרושם הראשוני של הלקוח מהמעצב יתקבל על סמך העבודות שיוצגו בתיק זה והוא זה שיקבע אם הלקוח יעסיק את המעצב או שימשיך לחפש הלאה.