מכללה לעיצוב גרפי עכו – נהריה

רוצים ללמוד עיצוב גרפי בעכו או נהרייה? במכללה שתדע להעביר את החומר במקצועיות, מכללה שתלמידיה יהיו חשובים לה ולא רק כספם. אנשים רבים שלמדו מקצוע כלשהו מגלים ששוק העבודה היום לא מאיר להם פנים. בעידן הטכנולוגי של היום, ועם התקדמות האינטרנט חברות הייטק וסטארט-אפ ממשיכות לחפש ולהציע עבודה לאנשי מקצוע טובים בתחום הגרפיקה. את מקצוע העיצוב הגרפי צריך ללמוד במכללה טובה ואכפתית, מכללה הדואגת לתלמידיה ומלמדת את החומר ברצינות וביעילות.

מכללה לעיצוב גרפי עכו – נהריה מה תלמד מכללה לעיצוב גרפי מקצועית וטובה?

מכללה טובה בעכו – נהריה תלמד את מקצוע העיצוב הגרפי מן הבסיס. מוריה יצאו מכלל הנחה שהתלמיד לא יודע דבר ותלמד אותו הכל מן ההתחלה. יותר מאוחר ילמדו התלמידים בה מושגים מתחום העיצוב כמו קומפוזיציה נכונה, חתך הזהב, טיפוגרפיה, תורת הצבע, שימוש מושכל באור וצל על מנת להביע עומק, הבנה של סגנונות עיצוב שהיו מקובלים בעבר כמו גם סגנונות עיצוב המקובלים היום, מה היה הרעיון מאחורי לוגואים מצליחים, מה היה המסר שניסה המעצב להעביר ועוד. עוד תוכלו ללמוד במכללה טובה, מהי דרך שיווק עצמי נכונה, כיצד ליצור פגישות עם לקוח, מהן סקיצות, מהו לוגו, איך הלקוח קשור לדרך יצירתו של הפרוייקט הגרפי למה חשוב לשאול את הלקוח לגבי קבל יעד, מטרת המוצר וכו’.

הלימודים בעכו – נהריה עיצוב גרפי גרפיקה ממוחשבת בניית אתרים ותקשורת חזותית

במהלך הלימודים בעכו – נהריה, ילמדו אתכם לעבוד נכון וביעילות עם תוכנות גרפיות. גם כאן מתחילים מן הבסיס. תלמדו לעבוד עם תוכנות גרפיות מהמובילות בתחום העיצוב הגרפי, תוכנות כגון: פוטושופ, ואילוסטרייטור. פוטשופ היא תוכנה גרפית נפלאה לצרכי עיבוד תמונה. בתוכנה זו ניתן להוסיף אלמנטים, לעשות תיקוני צבע, לעבוד עם טקסטים וסוגי כתב שונים וליצור אפקטים גם בטקסט וגם בתמונות. בנוסף תלמדו את תוכנת האילוסטרייטור. זוהי תוכנה ווקטורית מדהימה בה ניתן ליצור איורים דיגיטליים, הניתנים להגדלה והקטנה ללא כל פגיעה באיכות האובייקט. זוהי תוכנה מצוינת ליצירת לוגואים בכל פורמט, jpg gif png וכו’. בהתאם לדרישות השוק תלמדו גם לעבוד עם תוכנת אינדיזיין שהיא תוכנת עימוד נדרשת בכל משרד פרסום, שצריך לעמד מגזינים וקטלוגים לאופנה, לחפצי נוי וכו’; תוכנה איתה ניתן לעמד גם ספרים וחוברות עבור בתי דפוס. ילמדו אתכם על מאפייני התוכנה השונים ואיך היא יכולה לעזור לכם לעמד ספר עבור לקוח. את כל זה ועוד תוכלו גם ללמוד במכללות המלמדות קורסים בתחום דרך האינטרנט בשיטת לימוד של “אחד על אחד” באמצעות מורה מקצועי .

מכללה לעיצוב גרפי עכו – נהריה  תוכלו ללמוד קורס עיצוב  אונליין  דרך בית הספר ללימודים מקוונים בהוראה פרטית עם מורים פרטיים אונליין ללימודי תעודה שמחובר ישירות למסך שלך, תוכלו לצפות איך לומדים מהבית ללימודי תעודה באתר הבא https://onlinegraphic.co.il/ בעמוד זה ולשוחח עם יועצי הלימוד על מגוון הקורסים בלמידה אישית מהבית ללימודי תעודה אחד על אחד.