מכללה לעיצוב גרפי ברמת גן

רוצים ללמוד עיצוב גרפי בניית אתרים או תקשורת חזותית ברמת גן? קבלו את כל הפרטים פה, לא מספיק שיש הרבה מעצבים גרפיים בשוק, מה שחשוב הוא שאלה יהיו מעצבים גרפיים טובים, איכותיים ומקצועיים. על כן צריך ללמוד את מקצוע העיצוב הגרפי במכללה טובה, המעבירה את השיעורים כמו שצריך ומלמדת ברמה הכי גבוהה שהיא יכולה להגיע עם תלמידיה… כל אחד והרמה שלו. תמיד צריך להשקיע בתלמידים אך בתלמידים בעלי פוטנציאל גבוה, טוב יהיה להשקיע עוד ולהוציא מהם את המירב שהם יכולים לתת.

מה לומדים במכללה טובה לעיצוב גרפי ברמת גן

מכללה טובה לעיצוב גרפי ברמת גן חייבת לפתח ולטפח את החשיבה הגרפית של כל תלמיד ותלמיד. רק באמצעות פיתוח חשיבה מעין זו ניתן להבין איך העיצובים בנויים, כיצד להגיע אליהם. חשוב שהתלמיד ילמד מושגים בסיסיים בעיצוב גרפי, כמו קומפוזיציה, תורת הצבע, טיפוגרפיה, שימוש באור וצל ועוד. מכללה טובה לעיצוב גרפי תתמקד בעיקר בייצור כוח אדם איכותי ומקצועי לתעשייה.

מה עוד תלמדו ברמת גן? אתם תעברו על חומר תאורטי בעיצוב, תלמדו על סגנונות עיצובים שהיו, לוגואים ומה עומד מאחורי לוגואים מפורסמים, שאנו מכירים היום (קוקה קולה, אפל, אדידס וכו’), תלמדו איך להתאים צבעים, איך לדבר עם לקוחות, מהי סקיצה ועוד הרבה נושאים, הקשורים לנושא פיתוח החשיבה הגרפית. לימודיכם יתנו לכם את הידע הדרוש לכם לפיתוח לוגו עבור חברה או עסק (איך לכוון נכון לקהל היעד, איך לבחור צבעים שיתאימו לצרכי החברה ועוד). עוד תלמדו גם איך להשתמש בכלים הממוחשבים של המעצב הגרפי, התוכנות הגרפיות, בצורה נכונה ופרודוקטיבית.

איפה לומדים עיצוב גרפי ברמת גן

דוגמא לתוכנה שתלמדו תוכנת הפוטושופ. תוכנה נהדרת המובילה בשוק כיום כתוכנה לעיבוד ועיצוב תמונה. עד סיום הלימודים אתם תדעו איך לטפל בתמונות מבחינת גודל, תיקוני צבע, שילוב בין אלמנטים, טשטוש הקניית מסגרות עם מראה רך יותר לתמונות שילוב טקסטים בתמונות, אפקטים ועוד. אתם גם תלמדו את תוכנת האילוסטרייטור הווקטורית, המשמשת בעיקר ליצירת לוגואים ומגוון עבודות גרפיות  ווקטוריות, וכמובן שתלמדו גם לעבוד עם תוכנת עימוד מעולה, תוכנת אינדיזיין, בה תוכלו לעמד ספרים, קטלוגים, חוברות מגזינים וכו’. תלמדו להכיר כל כלי וכלי בתוכנה על מנת שתוכלו לעמד ספר, לשלב בו טקסט ותמונה, לחלק דברים למסגרות טורים וכו’. עיצוב גרפי ברמת גן הוא תחום נרחב הכולל גם את תהליכי החשיבה העומדים מאחורי כל פרוייקט. כיצד נעביר מסר באמצעות קו, צבע ו/או טקסט, שהצופה יבין. את כל זאת ועוד תלמדו במכללה טובה לעיצוב גרפי אם במסגרת רגילה ואם במסגרת מכללה אונליין המלמדת באמצעות מורה מקצועי דרך האינטרנט.

בקרו אותנו באתר

איפה לומדים עיצוב גרפי ברמת גן  תוכלו ללמוד קורס עיצוב  אונליין  דרך בית הספר ללימודים מקוונים בהוראה פרטית עם מורים פרטיים אונליין ללימודי תעודה שמחובר ישירות למסך שלך, תוכלו לצפות איך לומדים מהבית ללימודי תעודה באתר הבא https://onlinegraphic.co.il/ בעמוד זה ולשוחח עם יועצי הלימוד על מגוון הקורסים בלמידה אישית מהבית ללימודי תעודה אחד על אחד.