מורים פרטיים לאילוסטרייטור

אם חיפשתם איך ללמוד את תוכנת האילוסטרייטור המדהימה הגעתם למקום הנכון, תוכלו לקבל את כל הפרטים איך לעבור את הדרך המתישה באיתור שיעור פרטי לתוכנת הגרפיקה הוקטורית, זה לא משנה היכן אתם גרים המורים יגיעו אליכם עד הבית וכל זה דרך חיבור בין מחשבים, המורה יוכל להתחבר אליכם למחשב וללמד אתכם בצורה מקצועית את התוכנה, הלימודים כוללים שיעורי בית ותרגילים ומתאים לכל הנושאים הרלוונטיים בתחום כגון: עיצוב גרפי, לוגו, אופנה או שרטוט וציור דיגיטלי. כמובן שלא נשאיר אתכם בידיים ריקות ותוכלו לצפות בסרטוני הדגמה איך לומדים מהבית וכמובן כמה טיפים מקצועיים שיעזרו לכם להבין איך התוכנה הזאת גרמה לעולם העיצוב להשתנות מקצה לקצה.

  תוכלו ללמוד קורס עיצוב  אונליין  דרך בית הספר ללימודים מקוונים בהוראה פרטית עם מורים פרטיים אונליין ללימודי תעודה שמחובר ישירות למסך שלך, תוכלו לצפות איך לומדים מהבית ללימודי תעודה באתר הבא https://onlinegraphic.co.il/ בעמוד זה ולשוחח עם יועצי הלימוד על מגוון הקורסים בלמידה אישית מהבית ללימודי תעודה אחד על אחד.

צרו איתנו קשר עוד היום לקבלת פרטים על שיעורים פרטיים  ILLUSTRTOR לימודי תוכנת אילוסטרייטור עם מורים פרטיים 

שיעורים פרטיים לאילוסטרייטור

במסגרת לימודי תוכנת הגרפיקה הממוחשבת הראשית בלימודי עיצוב גרפי, תוכלו ללמוד גם את חלק הקורס ולא את כל המסלול רק כדי לרכוש השכלה בתחום, זה לא משנה היכן אתם גרים באזור חיפה, ירושלים או תל אביב, בעזרת תוכנת חיבור מרחוק המורה יוכל להתחבר אליכם למחשב, תשוחחו עם מיקרופון ואזניות והמורים יוכלו להסביר לכם צעד אחר צעד את יכולות התוכנה, בסיום של כל שיעור פרטי שתקבלו תוכלו להשתמש במאגר של כל התרגילים שהמורה ייתן לכם, במסגרת הלימודים האישיים תוכלו ללמוד בבטחה ובקצב האישי שלכם, היעילות של לימודים אחד על אחד בצורה אישית ופרטית תביא אתכם למקומות טובים בתוכנה, האם ידיעת התוכנה בלבד תגרום לכם להיות מעצבים גרפיים? התשובה היא לא, במסגרת הלימודים של תוכנה אילוסטרייטור בצורה פרטית תקבלו מטלות עיצוביות, הלימודים הפרטיים יכללו מטלות עיצוביות כגון עיצוב וגרפיקה וקטורית בתוכנה ודגש להוצאה לדפוס. כמובן שתוכנת הפוטושופ היא התוכנה הכי פופולרית בשוק אך לאט לאט גם אילוסטרייטור תופסת מקום מאוד נכבד בעולם העיצוב הגרפי.

צרו איתנו קשר עוד היום לקבלת פרטים על שיעורים פרטיים  ILLUSTRTOR לימודי תוכנת אילוסטרייטור עם מורים פרטיים 

ללמוד בצורה פרטית את תוכנת ILLUSTRATOR CC

במסגרת הלימודים תלמדו את כל נושאי התוכנה, החל מכלי העבודה ועד ליצירת מעברי צבעים ברמה מתקדמת מאוד, תלמדו את כל מערך הצבעים להדפסה כגון צבעי CMYK פנטונים ומה החשיבות של צבעים בעת בחירת לוגו, במידה ואתם מציינים בעת ההרשמה למסלול הלימודים הפרטי את הרצון שלכם, המורים יוכלו להתאים את עצמם למסלול שלכם, אילוסטרייטור כתוכנה וקטורית מתאימה לעוד קהלי יעד חוץ ממעצבים גרפיים וגרפיקאים, לימודי התוכנה יכולים להתאים למעצבי אופנה שמוצאים בה שימוש להכנת קולקציות ממוחשבות של בגדים על ידי ציור ואיור וקטורי, ציירים שעובדים בתחום ולומדים את נושא הציור והאיור הדיגיטלי לתחום עסקי או לתחביב, האפשרויות הרבות של התוכנה הם גדולות, ככל שאתם יודעים לשלוט בתוכנה ככה יהיה לכם יותר קל להוציא את הכישרון שלכם החוצה. כלי הטרנספורמציה בתוכנה מאוד גדולים ומאפשרים לכם להגיע לכל עיצוב בדקות ספורות, יכולות התוכנה מאוד גדולים לעומת פוטושופ, כל תוכנה גרפית כזאת או אחרת יש לה יתרונות וחסרונות, תוכנת האילוסטרייטור בגלל שיש לה כלי איור וציור מאוד טובים תוכלו להמיר את כלי התוכנה להוצאת עיצוב גרפי לכל תחום. לא צריכים להיות ציירים או מאיירים גרפיים כדי להוציא עיצוב מדהים. צריך לדעת מה כל כלי עושה ואת סדר הפקודות כדי לשלוט בכלי התוכנה ברמה גבוהה. יכולות פקודות של התלת מימד הם אדירות ומאוד קלות ופשוטות לעבודה. בעזרת ה 3D של תוכנת האילוסטרייטור תוכלו לשלב את זה בעת בניית לוגו או כל פרספקטיבה עיצובית אחרת. בסרטונים הבאים תוכלו לראות דוגמאות רבות העוסקות בחשיבה מאחורי כלי התוכנה. כמובן שתוכלו לראות דוגמה של מורה המחובר לתלמידה ומסביר לה צעד אחר צעד על יכולות התוכנה בעיצוב, במסגרת לימודי תקשורת חזותית, אילוסטרייטור נלמדת לבניית תהליכי מיתוג רבים. כמובן שהתוכנה היחידה בה מבצעים תהליכי מיתוג כגון בניית זהות מוצר נעשה באילוסטרייטור, עיצוב לאתרי אינטרנט הגרפיקה הנקייה כגון בניית אייקונים וסמלים וקטורים יעשה על ידי בניית אלמנטים גרפיים שנעשו בכלי העבודה של התוכנה. צפו בסרטוני ההדגמה וצרו איתנו קשר עוד היום לקבלת הצעת מחיר ללמידה הפרטית של תוכנת האילוסטרייטור בהצלחה!