לימוד פוטושופ למתחילים ולמתקדמים

פוטושופ היא תוכנת הבסיס של מקצועות הגרפיקה והעיצוב. הדרך המקצועית להצלחה במקצועות אלה אינה יכולה לדלג על לימודי תוכנת הפוטושופ. השוק מוצף במאות בתי ספר המלמדים את מקצועות הגרפיקה ומציעים לימודים ברמות מקצועיות שונות ומגוונות.

לימוד פוטושופ למתחילים ולמתקדמים – רבים מתלבטים בין לימודים פרונטאליים המתבצעים בכיתה לבין לימודים עצמאיים באמצעות מדריכים לפוטושופ המגיעים בצורת ספר המלווה בסרטון די וי די הממחיש את הלימודים צעד אחר צעד. בכדי להקל עליכם את הבחירה בין שתי האפשרויות, ערכנו עבורכם השוואה קצרה.

מדריכים לפוטושופ או לימודים פרונטאליים, איך כדאי ללמוד את תוכנת הבסיס למקצועות הגרפיקה?

קבלו את מחיר הלימודים אחד על אחד וכל זה מהבית, תוכלו לצפות בשיעורי הדגמה ועוד כנסו!!

ספרי הדרכה לימודים פרונטאליים
איך לומדים? ספרי ההדרכה מאפשרים לכם ללמוד איך שתרצו. אתם קובעים איך יתקיימו הלימודים שלכם. הלימודים מתקיימים בכיתה, בשעות קבועות, פעם או פעמיים בשבוע, בקצב שנקבע על ידי מדריכים לפוטושופ
משך הקורס אתם קובעים כמה זמן יקח לכם ללמוד את תוכנת הפוטושופ. אם תשקיעו את כולכם לפרויקט תוכלו להכיר את יסודות הבסיס כבר בתוך שבוע שלב היסודות נמשך לפחות חדשיים. בדרך כלל לימודים באמצעות מדריכים לפוטושופ מקצועיים נמשכים לפחות חצי שנה עד שנה
שעות תרגול אתם מחליטים מתי לתרגל את התוכנה וכמה זמן אתם מעוניינים להשקיע בכך לימודי פוטושופ המלווים במדריכים מקצועיים ידרשו מכם להשקיע שעות תרגול בתדירות של לפחות פעם בשבוע.
משוב אישי אחד החסרונות של מדריכים המגיעים בצורת ספר ומאפשרים לימודים עצמאיים הוא שאין אפשרות לקבל משוב על התוצרים שלכם. לעולם לא תוכלו לדעת אם אתם לומדים בצורה שגויה או שאתם לומדים כהלכה הלימודים באמצעות מדריך אישי מגובים במשוב אישי לאורך כל הדרך. תמיד תוכלו לדעת מה ניתן לשפר והאם אתם עובדים בצורה נכונה וטובה.
יש את מי לשאול חסרון נוסף של המדריכים הספרותיים הוא שאין את מי לשאול. לרוב תצטרכו לדלג על פרקים שלא הצלחתם להבין או לנסות למצוא את המידע באינטרנט או על ידי גורם אחר שיסביר לכם. בלימודים פרונטאליים תמיד יהיה לכם את מי לשאול. תמיד יהיה מי שיסביר שנית ואפילו שלישית ורביעית עד שתבינו.