לימוד פוטושופ דרך האינטרנט Photoshop – עיצוב תמונה.

לימוד פוטושופ דרך האינטרנט את שם התוכנה – פוטושופ Photoshop וודאי שמעתם הרבה “…זה נעשה בפוטושופ… ערכו את התמונה הזו בטח בפוטושופ….” וראיתם הרבה דברים הן מוחשיים והן כאלו שהם לא מוחשיים שתהליך יצירתם עבר דרך התוכנה הגרפית הפוטושופ Photoshop. מה עוד אפשר לעשות עם פוטושופ ? היכן אנו נתקלים בחיי היום יום בדברים שעברו תהליך עבודה בפוטושופ Photoshop:  עיתונים ומגזינים שונים, כרטיסי ביקור, שלטי חוצות ועוד, וגם בשימושינו באינטרנט: חותמות שאנשים עיצבו עבור הודעות שהם שולחים / עונים מתיבת הדואר האלקטרוני שלהם, תמונות באתרים, רקעים לאתרי אינטרנט, מסגרות ותוספות שונות לתמונות המועלות  לאתרי הרשתות החברתיות כדוגמת אתר הפייסבוק Facebook ועוד דוגמאות רבות.

קבלו את מחיר הלימודים אחד על אחד וכל זה מהבית, תוכלו לצפות בשיעורי הדגמה ועוד כנסו!!

לימוד פוטושופ דרך האינטרנט ללמוד לעבוד בפוטושופ לכל מטרה אז נכון – דברים רבים אכן עברו את תהליך עבודתם דרך תוכנה זו אז עולה השאלה:

כמה מילים על עיצוב תמונות – מה חלקה של התוכנה בכל תהליך יצירת הדבר המסוים? הרי מדובר בדברים מוחשיים וכאלו שהם ויזואליים בלבד חלקה של התוכנה בא לידי ביטוי בכל הקשור בעיבוד ועריכה של התמונות המופיעות במה שאנחנו רואים כאשר תמונה אינה חייבת להיות דמות מסוימת או חפץ כלשהו, תמונה גם יכולה להיות הרקע למשהו קיים (אתר לדוגמה) מסגרת לתמונה, חלק מכרטיס ביקור / כרטיס ברכה / הזמנה לאירוע ועוד. לתוכנה כלי עיבוד ועריכה רבים ומגוונים המאפשרים למשתמש בתוכנה ליצור, לעצב, לשנות וליפות כל דבר שיבחרו בעזרת המחשב הפרטי ולחלוק זאת בדרך שיבחרו או להדפיס את העבודות ולשמור אותן למזכרת.

לימוד פוטושופ דרך האינטרנט פוטושופ Photoshop – אלבום אישי (כרונולוגי).

ללמוד איך להשתמש בפוטושופ  אחת מבין אפשרויות השימוש בתוכנה הגרפית, פוטושופ Photoshop היא עיצוב אלבום תמונות אישי משלכם או עבור מי שתרצו כמתנה שתשמש כמזכרת נעימה ומיוחדת. כיצד התוכנה תורמת את חלקה בתהליך הכנת האלבום? לתוכנה יש חלק רב מאוד ועיקרי בהכנת אלבום תמונות אישי, בעזרת תוכנת הפוטושופ Photoshop תוכלו להכין ולעצב את כל העמודים שיהיו כל תוכנו של האלבום – החל מהעמוד עד וכולל העמוד האחרון שיסיים את האלבום,

קבלו את מחיר הלימודים אחד על אחד וכל זה מהבית, תוכלו לצפות בשיעורי הדגמה ועוד כנסו!!

לימוד פוטושופ דרך האינטרנט להכין אלבומים דיגיטליים

ללמוד לעצב אלבום תמונות בצורה דיגיטלית תוכלו לעצב רקעים כל עמוד: שער, כותרות, טקסט המתאר את התמונות, להשתמש בסגנונות גופנים (פונטים) שונים ואותם לעצב לפי טעמכם האישי.
היות ומדובר באלבום תמונות אישי כרונולוגי – באלבום זה וודאי יכיל תמונות מאז היותכם תינוקות ועד כה, תמונות שצולמו בתקופות שונות, בתנאי תאורה שונים המשפיעים באופן ישיר על איכות התמונה (בהירה, כהה מידי ועוד).
את התמונות אותן תבחרו לאלבומכם תעבירו למחשב ותוכלו לעבד ולערוך מחדש בעזרת תוכנת הפוטושופ Photoshop, תוכלו לתקן עיניים אדומות בתמונות, גווני צבעים בתמונות, להכהות או להבהיר תמונות במידת הצורך, לבחור חלקים מסוימים בתמונות ולהשתמש באפקטים רבים ומיוחדים שיתרמו המון ליופיו וייחודו של האלבום האישי שלכם.