לימוד הכנת עיצובים לתמונות לפייסבוק

רוצים לדעת לעצב תמונות כדי לקדם את העסק שלכם בפייסבוק? יש לכם עסק שמרוויח יפה, נהדר, אתם משקיעים בעוד אפיקים מיוחדים של פרסום, של שיווק, אם אתם חושבים שהעסק שלכם טוב לשוק הישראלי, אז קדימה תתחילו לשווק. כיום עניין השיווק הוא עסק יקר והעסק שלכם הוא קטן יחסית ולא יכול להשקיע בקמפיינים פרסומיים רחבי היקף כרגע, יש פתרון, שמו המדיה הדיגיטלית פייסבוק, אפשרות שיווק חדשנית, נגישה פשוטה וחינמית לשם התחלה, כל שצריך זה לפרסם בדף פייסבוק עסקי שלכם תמונות מעוצבות ואתם מוכנים לדרך.

איך לפרסם בפייסבוק תמונות או מודעות שיווקיות?

בפייסבוק באמת שהכל אפשרי, צריך רק להעיד ולנסות וכיוון שבמקרה של פייסבוק זה רק דורש זמן והמון התמדה, אין סיכון כספי מסוים, רק צריך לדעת לעבוד עם תוכנה כמו הפוטושופ לעיבוד ועיצוב תמונה מדהימה שקיימת כבר המון זמן בשוק התוכנה מביאה ביצועים הרבה יותר טובים עם הזמן. הרעיון העיקרי של שיווק בפייסבוק הוא לחשוף מודעות שמפרסמים חברי פייסבוק עבור צפייה לחברי פייסבוק אחרים, אז למה שלא יוכלו בעלי עסק לעניין גולשים עם מודעות פרסום ולפרסם את הסחורה  להם להציע עבורם לקהל הגולשים, במחירים טובים, בשירות טוב, הפייסבוק גם יכול לתת מענה לזה מבלי שצריך לקום מהכיסא , פשוט במקום לחלק פלאיירים בתיבות דואר פשוט תופיעו לאנשים בדף הבית של הפייסבוק.

איך מעצבים תמונות בפייסבוק במחשב בחינם

תמונות של העסק לכולם כבר יש, צלמו את המוצרים בצורה טובה, תכתבו על המודעה סיפורים של לקוחות מרוצים, מכתבי תודה על השירות יכולים ממש להוות פרסום מעולה לעסק, אין כמו לקוח מרוצה שיביא עוד לקוחות פוטנציאליים אחריו. תבנו לכם דף מעוצב ברמה גבוהה פייסבוק עסקי, ואת כל התמונות שיש לכם תעלו למחשב לתיקייה מסודרת , אם יש לכם תמונות פיזיות טובות ולא רק דיגיטליות,  תוכלו לסרוק אותם ברזולוציה טובה וגם אותם תעלו לתיקייה הייעודית במחשבכם שתלך לתוכנה עיבוד תמונות, תפתחו את תוכנת הפוטושופ שלכם ובה תפתחו את התמונות שאותם תרצו לעצב, גם את התמונות הסרוקות, לפוטושופ יש כלים רבים וקלים שיגרמו לתמונות הסרוקות להיות דומות מאוד לדיגיטליות, ההבדל  בכלל לא יורגש ממש, אם תרצו ניתן להוסיף גם טקסט שיווקי, מלל קצר על המוצר, על החנות מחירים טובים, פרטי התקשרות, יש אפשרות לעצב גרפית  את התמונות בתוספת של עיצוב והלבשה של מסגרות, לשלב תמונות יפה, להכין רקעים משולבים ועוד. כל עיצוב שתחשבו שיכול לקדם את מטרתכם ולתרום למראה מדהים של התמונות. העיקר שתראו את עצמכם דרך המודעות בצורה מקצועית.

עיצוב תמונות לפייסבוק בחינם

את התמונות שעברו עיצוב בתוכנת העריכת תמונות כמו הפוטושופ אתם יכולים להעלות לדף העסקי שלכם בפייסבוק, בפוסטים מעניינים, עם טקסט שיווקי שמשוך לקוחות להקליק ולראות, בין אם מדובר במוצר חדש, או מוצר ותיק שאתם רוצים לקדם, העיקר לחשוף את הדברים, העיקר שייראו, 2 3 לא משנה, העיקר לחשוף, ברגע שאתה מפרסם פוסט כל אחד בפייסבוק יכול לראות אותו ולכן מאוד חשוב שהוא ייראה טוב, יעוצב גרפית בצורה טובה, פוטושופ התוכנה היחידה שיכולה לעשות את זה.

תוכלו ללמוד תוכנת הפוטושופ במקומות לימוד שונים ברחבי הארץ או אצלנו במסלול  שיעורים פרטיים בפוטושופ אחד על אחד עם מורים פרטיים סבלנים שיראו לכם כיצד לעצב תמונות בתוכנה. בקרו אותנו באתר.

  תוכלו ללמוד קורס עיצוב  אונליין  דרך בית הספר ללימודים מקוונים בהוראה פרטית עם מורים פרטיים אונליין ללימודי תעודה שמחובר ישירות למסך שלך, תוכלו לצפות איך לומדים מהבית ללימודי תעודה באתר הבא https://onlinegraphic.co.il/ בעמוד זה ולשוחח עם יועצי הלימוד על מגוון הקורסים בלמידה אישית מהבית ללימודי תעודה אחד על אחד.