לימודי קורס אילוסטרייטור בבוקר

מחפשים לעבור הדרכה מקצועית של ILLUSTRATOR בשעות הבוקר? הגעתם למקום הנכון תלמידים ותלמידות אתם לומדים עכשיו במסגרת לימודי עיצוב גרפי. במסגרת הלימודים בקורס. תעברו שיעורים רבים. הן מעשיים והן תיאורטיים. המעשיים יהיו בלימוד שימוש בתוכנות הגרפיות השונות שתעזורנה לכם להתקדם בהמשך דרככם כגרפיקאים בעלי חשיבה גרפית עצמאית ויכולת טכנית מדהימה.

לימודי קורס אילוסטרייטור בבוקר

לימודי קורס אילוסטרייטור בבוקר עם המורה הפרטי שלך! בכל שיעור נלמד מספר נושאים שאותם נתרגל בכיתה. אל תתביישו לשאול שאלות. גם אם נדמה לכם שהן לא לעניין. תנסו. אולי הן הכי לעניין שבעולם. תסתקרנו תעזו תבצעו. המלצה חמה. ללכת ולחפש באינטרנט בנוסף למה שאתם לומדים בכיתה מדריכים לאילוסטרייטור. יש המוני מדריכים מכל מיני סוגים. עם הזמן תדעו לזהות מדריכים טובים ואיכותיים. ישנם מדריכים מכל ההמדיות. יש מדריכים כתובים בקבצי pdf יש מדריכי וידאו שבהם אתם גם רואים וגם שומעים מדריכים לאילוסטרייטור שמסבירים איך עובדים כלים מסויימים או איך ליצור עבודות גרפיות שונות בין אם מדובר בכרטיסי ביקור לניירות מכתבים יצירת לוגואים מעטפות ועוד. יש מדריכים לאילוסטרייטור שהינם מאוד טכניים. ויש מדריכים שממש משתפים את הצופה בבחירותיהם הגרפיות. במחשבותיהם. וזה יכול להיות ערך מוסף נפלא. ננסה למצוא מדריך שכזה וללמוד ממנו.

הדרכה קורס אילוסטרייטור בשעות הבוקר ללמוד איך להשתמש ולעבוד על תוכנה גרפיקה ממוחשבת וקטורית

לימודי קורס אילוסטרייטור בבוקר ללמוד איך לעבוד על תוכנה גרפיקה ממוחשבת וקטורית – לעיצוב והכנת לוגואים יש מדריכים לאילוסטרייטור שמסבירים איך לשחזר לוגו מתמונה עם רזולוציה נמוכה. מכירים את זה שבתור מעצבים גרפיים. אתם רוצים לעצב ללקוח נייר מכתבים. נותן לכם תמונות ברזולוציה יפה. עובד עם פונטים שיש לך במערכת. אבל יש בעיה קטנה. אין לו קובץ של לוגו באיכות טובה. מה שיש לו זה תמונת jpg מעט מפוקסלת. מעט מעומעמת בצבעים. וחשוב להסביר ללקוח מראש שצריך לשחזר את הלוגו מחדש כך שגם תמיד יהיה לו לוגו וקטורי הניתן למניפולציות להגדלות להקטנות. מבלי לפגוע באיכות ההדפסה. וזה יהיה כמובן בתוספת תשלום. אם הלקוח משתכנע ומסכים. קבלו את העבודה. למקרה שלא. והוא מתעקש להשתמש בלוגו ברזולוציה הלא טובה. אל תסכימו. זה השם שלכם. תיק העבודות שלכם. שלא תעזו להכניס אליו עבודות עם תמונות לא איכותיות. עדיף שתגידו לא תודה ללקוח ולהמשיך הלאה. חשוב שתדעו, תיק העבודות שלכם חייב להכיל עבודות טובות, שמבוצעות טוב, ונראות טוב, כל דבר אחר, תדחו על הסף, כי אם הקשר מתחיל להיות בעייתי עם הלקוח, לרוב הוא ימשיך להיות בעייתי, אולי אפילו גם לגבי התשלום, אז תוותרו על לקוח כזה ותמשיכו לעצב ללקוחות שמבינים עד כמה חשובה רמת איכות גבוהה בעבודה

בקרו אותנו באתר וקבלו את מחירי הלימודים
http://www.onlinegraphic.co.il/
מכללה לעיצוב גרפי
בקרו אותנו באתר וקבלו את מחירי הלימודים
http://www.onlinegraphic.co.il/