קורס פוטושופ מגדל העמק

מחפשים קורס בפוטושופ במגדל העמק והצפון? קורס פוטושופ און ליין יכול ללמד אתכם להשתמש בצורה יעילה עם לא מעט כלים שמציעה תוכנת פוטושופ, התוכנה המקצועית ביותר לעריכה ועיבוד של תמונות. במסגרת קורס פוטושופ דרך האינטרנט ניתן גם ללמוד בין השאר, כיצד ליצור מצגת תמונות המיועדות להצגה על מסך או לחילופין מיועדות להדפסה כקבצי PDF. הצעד הראשון יהיה להיכנס לחלון הפרזנטציה ולבחור את התמונות הרצויות לנו או שניתן גם לפתוח תמונות בפוטושופ שכבר בחרנו מראש.

קורס פוטושופ מגדל העמק ללמוד לעצב תמונות

ללמוד לעצב תמונות  בחלקו השני של חלון הפרזנטציה ניתנת לנו האפשרות לשמור את התמונות כמצגת או כקובץ, כמו כן ניתן לבחור רקע בעל צבע מסוים, ואם ישנם טקסטים בתמונות ניתן גם לשנות את גודל הפונט באמצעות החלק הזה של החלון. החלטה על משך הזמן שיהיה בין המעבר של תמונה אחת לשנייה ייעשה בחלקו האחרון של המסך, שם גם ניתן להגדיר את הסגנון שילווה את המעברים של התמונות. במידה ואתם מעוניינים בהצגה של תמונות ללא הפסקות או קטיעות ביניהן יש לסמן באופציה Loop after last page.

קבלו את מחיר הלימודים אחד על אחד וכל זה מהבית, תוכלו לצפות בשיעורי הדגמה ועוד כנסו!!

קורס פוטושופ מגדל העמק עיצוב ושילוב טקסטים בתמונות ומצגות

ללמוד לעצב תמונות  להכין מודעות שיווקיות לפייסבוק אם ברצונכם להדפיס את המצגת לאחר מכן, יהיה צורך לשמור את הקובץ על ידי לחיצה על SAVE במתכונת של PDF. כמו כן ניתן גם לשלב במצגות או בכלל בתמונות קטעי טקסט, או כותרות קצרות. הצעד הראשון יהיה ללחוץ על כפתור T, ולאחר מכן ייפתח לנו סרגל אשר באמצעותו ניתן לעצב את הטקסט הן מבחינת סוג הפונט, הצבע, הגודל שלו, כיוון הכתיבה וכיוצא בזה. לחצן Create warped text מאפשר לנו גם לעצב את הטקסט מבחינת אפשרויות נוספות כמו למשל, יצירה של צורת קשת, עין דג, דגל ועוד אפשרויות שמופיעות בסרגל שנפתח.

קורס פוטושופ מגדל העמק ללמוד לעצב תמונות  ולעשות טקסט מכירתי עם אפקטים בפוטושופ

כמו כן ניתן גם להקליד טקסט באופן כזה שייעשה על מסלול צורני מסוים. כמו למשל להקליד מילים על גבי מסלול של צורה, עיגול, ריבוע ועוד כל צורה שעצבנו או יצרנו באופן חופשי. לשם כך, עלינו ראשית להכין שרטוט של הצורה שמתאימה לנו ביותר, ובעזרת לחיצה על לחצן הטקסט ועוד לחיצה על הצורה עצמה ניתן יהיה להתחיל להקליד את המילים במסלול של הצורה.

קבלו את מחיר הלימודים אחד על אחד וכל זה מהבית, תוכלו לצפות בשיעורי הדגמה ועוד כנסו!!