לימודי פוטושופ במטולה

חיפשתם פוטושופ במטולה מצאתם!! תמיד חשבתם שיהיה עליכם להירשם לקורס פוטושופ במכללה או בבית ספר? לשלם על כך ממיטב כספכם, ולא רק זה, אלא גם בסופו של דבר לשבת בשיעור עם כמות בלתי מבוטלת של אנשים אשר קצב התקדמותם איננו מתאים לשלכם, מה שמעכב אתכם בצורה משמעותית מלהתחיל להשתמש בתוכנת פוטושופ בצורה יעילה ומהירה.

ללמוד מהבית כיום בעידן של האינטרנט, נראה שהשיטה הטובה והחכמה ביותר ללמידת תוכנות גרפיות ממוחשבות וביניהן התוכנה הבלעדית כידוע לעיבוד ועריכה של תמונות, תוכנת פוטושופ, הינה דרך האינטרנט וליתר דיוק דרך סרטוני הדרכה באינטרנט אשר יכולים לסייע פי כמה וכמה רמות לכל מי שמעוניין לרכוש ידע בתוכנת פוטושופ מאשר קורס פוטושופ בבתי ספר או מכללות, הכול כמובן תלוי ביכולת הלמידה העצמית שלכם.

קבלו את מחיר הלימודים אחד על אחד וכל זה מהבית, תוכלו לצפות בשיעורי הדגמה ועוד כנסו!!

פוטושופ במטולה לעצב תמונות לימודים

הדרכות פרטיות בפוטושופ במאמר הבא נציג מספר טיפים במסגרת קורס פוטושופ אונליין, בכל הנוגע לשימוש בכלי של ה- PEN TOOL בתוכנת פוטושופ, כמו גם עצות לגבי יצירה של צורות, SHAPE ומסכות וקטוריות. נתחיל מיצירה של צורות. הצעד הראשון שיהיה עליכם לבצע במידה ואתם מעוניינים לשלב צורות כלשהן במסמך שהעלתם לפוטושופ יהיה לגשת אל חלון הצורות. מעבר להוספה של התמונות תוכלו גם לצבוע אותן לאחר מכן באיזה צבע שתחפצו בו.

הדרכה פוטושופ במטולה מהבית אחד על אחד

ללמוד לעצב תמונות לאחר שאיתרתם את הצורה הרצויה לכם בחלון הצורות, הקליקו עליה ומייד לאחר מכן ייפתח בפניכם סרגל עליון אשר יכול לשמש אתכם במטרה לערוך את הצורות. במטרה לשנות את הצבע של הצורות, תצטרכו ללחוץ קליק כפול על החלק הצבעוני של השכבה שנוצרה+ לינק, ואז יפתח בפניכם חלון הצבעים.

לבצע עיצובים גרפים ניתן גם לבחור ב- custom shape tool, שהיא הצורה האחרונה בסרגל, תיפתח בפנינו רשימה נוספת של צורות שגם הן ניתנות להוספה במסמך עצמו. לחצן ה- PEN TOOL למעשה מאפשר יצירה של צורות באופן חופשי. במידה ואתם מעוניינים בהוספה של צורות חלולות או מלאות לחילופין יש להגדיר זאת בסרגל העליון שנפתח עם לחיצה על כפתור ה- PEN TOOL.

קבלו את מחיר הלימודים אחד על אחד וכל זה מהבית, תוכלו לצפות בשיעורי הדגמה ועוד כנסו!!