לימודי עיצוב גרפי שדרות

בשדרות ללמוד את תחום העיצוב הגרפי כבר היום שנמצא בתאוצה. תחום זה כולל אך אינו מוגבל לעיצוב פונטים למחשב, עיצוב אתרי אינטרנט ובאנרים, עיצובים לחולצות, כרטיסי ביקור, עיבוד וריטוש תמונה . כיום נושא המיתוג העסקי, יצירת לוגואים וכרטיסי הביקור, מאד מודגש ולעיתים קרובות קובע את עתידו של עסק. על נושא זה אחראי המעצב הגרפי.
כל מעצב גרפי טוב חייב לדעת את כללי היסוד של העיצוב הגרפי ועליו להכיר לוגואים ועיצובים של חברות מצליחות. הלקוח צריך לקבל רושם שמדובר במעצב מקצועי.
מעצב הגרפי בימינו לא חייב להיות בעל כשרון בציור, אך על מנת לעבוד בתחום, הוא צריך לשלוט בתוכנות איתן הוא עובד. כיום התוכנות הגרפיות מבית אדובי((Adobe: פוטושופ, אילוסטרייטור ואינדיזיין הן התוכנות המובילות בשוק. תוכנות אלה מאפשרות לאייר, לעצב אלבומים, ליצור ולעמד קטלוגים ועוד.

לימודי גרפיקה ממוחשבת שדרות

בשדרות במסגרת לימודי עיצוב גרפי ילמדו אתכם לפתח את החשיבה הגרפית שלכם, ילמדו אתכם לעבוד עם תוכנות גרפיות מהמובילות בשוק של היום ובאמצעותן תיצרו עיצובים מקוריים ויפים משלכם. הטאצהייחודי שלכם יהיה סימן ההיכר שלכם. במהלך הלימודים אתם תלמדו מושגים חשובים מעולם העיצוב הגרפי, כמו: קומפוזיציה נכונה (תלמדו למקם כל אלמנט ביחס לטקסט או לתמונה ואיך להעביר המסר בצורה נכונה), תורת הצבע (צבעים, גוונים ומשמעותם), טיפוגרפיה (תורת האותסוגי אותיות, פונטים, מה הם מייצגים ואילו מסרים ניתן להעביר איתם). בנוסף לחומר העיוני הכולל מושגים ועקרונות יסודיים בעיצוב, תלמדו לעבוד נכון עם התוכנות מבית אדובי: פוטושופ, שהיא תוכנה מצויינת לעיצוב ועיבוד תמונות, בה ניתן לעבוד עם תמונות ואפקטים רבים; אילוסטרייטור, שהיא תוכנה ווקטורית בה כל אלמנט שתציירו יהיה ווקטורי ולכן תוכלו לשנות את גודלו כאוות נפשכם מבלי לפגוע באיכות ההדפסה (תוכנה מצויינת ליצירת לוגואים); אינדיזיין, שהיא תוכנה לעימוד ובה ניתן ליצור חוברות, קטלוגים ואפילו ספרים. בתוכנה זו ניתן לעמד טקסטים בטורים, לשלב תמונות וקבצים עם אפקטים שנייבא מהתוכנות הגרפיות, אילוסטרייטור ופוטושופ, לשלוט במספור הדפים ועוד.
תוכלו גם לבחור בתוכנית לימודים של תקשורת חזותית, הכוללת לימוד בניית אתרים. בתכנית זו תוכלו ללמוד ולשלוט בשפות של בניית אתרים: html ו css, וליצור אתרים יפים ומעוצבים.

בסיום הלימודים בשדרות תיצרו תיק עבודות מקצועי אותו תוכלו להראות ללקוחות ומעסיקים פוטנציאלים. תיק עבודות זה יהיה כרטיס הביקור שלכם בעולם העיצוב הגרפי.

לימודי עיצוב גרפי שדרות  תוכלו ללמוד קורס עיצוב  אונליין  דרך בית הספר ללימודים מקוונים בהוראה פרטית עם מורים פרטיים אונליין ללימודי תעודה שמחובר ישירות למסך שלך, תוכלו לצפות איך לומדים מהבית ללימודי תעודה באתר הבא https://onlinegraphic.co.il/ בעמוד זה ולשוחח עם יועצי הלימוד על מגוון הקורסים בלמידה אישית מהבית ללימודי תעודה אחד על אחד.