לימודי קורס עיצוב גרפי ראשון לציון

בעולם של היום שנלמדים תארים בלי סיבה, עיצוב גרפי לימודי תעודה נחשבים לאחד המקצועיות הרווחיים ביותר בעולם, הידעתם שעיצוב גרפי נחשב למקצוע הכי עתיק בעולם? הכי וותיק והכי יציב!, בעולם הייטק לבד נמצאים מעל עשרות אלפים של מעצבים גרפיים ישראלים, עד לא מזמן עולם הגרפיקה ממוחשבת ועיצוב היה שייך לעולם הדפוס בלבד, עם כניסת הרשתות החברתיות ואפיקי פרסום נוספים לעסקים נוצר הצורך בידיים עובדות כמו עיצוב גרפי. נוצר מחסור בעולם הדפוס בגרפיקאים מקצועיים עקב הנהירה הרחבה של מעצבים מעולם הדפוס לעולם האינטרנט בשפה המקצועית נקרא ווב. במאמר זה תוכלו לקבל את כל הפרטים איך אתם בראשון לציון יכולים ללמוד את המקצוע מעצבים גרפיים וגרפיקאים ללימודי תעודה.

מה כוללים הלימודים בראשון לציון עיצוב גרפי גרפיקה ממוחשבת תקשורת חזותית

במסגרות של לימודים במכללות לעיצוב גרפי או בתי ספר לגרפיקה ממוחשבת תלמדו איך להיות מעצב גרפי מקצועי ולעמוד בדרישות הלימודים, רוב הלימודים מתבצעים במכללה לעיצוב גרפי בקבוצות של 20 איש בכיתה עם שעות שקבועות מראש, אנו מציעים לכם מסלול לימודים נוח יותר במסגרת לימודים של אחד על אחד מהבית בשיטת לימודים אונליין, מורה פרטי שמחובר אליכם למחשב, תוכלו לראות סרטוני הדגמה איך ללמוד מהבית בראשון לציון כאן. במסגרת הלימודי קורס למעצבים גרפיים תלמדו את יסודות העיצוב גרפי והחוקים שמלווים את העולם הזה, עיצוב גרפי נחשב לתחום שהחוקים קצת שונים עם הגרפיקה ממוחשבת מיועדת לדפוס, ואם היא מיועדת לאינטרנט החוקים קצת שונים, חוקי העיצוב יהיו מלווים בהטמעה מעשית בתוכנות לגרפיקה כגון: פוטושופ – אילוסטרייטור – אינדיזיין, כל תוכנה יש לה תפקיד אחר בעולם התקשורת חזותית ולכן מסלול הלימודים הוא ארוך ולוקח לפעמים עד 10 חודשי לימוד עד לסיום מסגרת לימודים זאת. תוכלו לראות סרטוני הסבר רחבים מה כל תוכנה עושה ואיך תוכלו ללמוד מהבית כבר מחר את מסלול לימודי תעודה בעיצוב גרפי בראשל”צ.

מה זה פוטושופ PHOTOSHOP

במסגרת לימודי קורס עיצוב גרפי המעצבים הגרפיים יפגשו בפוטושופ כתוכנה הראשונה במסגרת הלימודים. תוכנה זאת אחראית בעיקר על עבודה בעיצוב עם תמונות, כל מודעה שתעצבו או גרפיקה שאמורה להביע תחושה תהייה מבוססת תמונות או רקעים, פוטושופ ידועה כתוכנה המקצועית לביצוע עבודה זאת, תוכלו לראות סרטוני הסבר נרחבים מה זאת בכלל תוכנת פוטושופ. לימוד הפוטושופ יהיה במסגרת הטמעת חוקי העיצוב הגרפי לבנייה של תיק עבודות בתוכנה, על תיק עבודות של מעצבים גרפיים תוכלו לקרוא בהמשך.

מה זה אילוסטרייטור ILLUSTRATOR

אילוסטרייטור נחשבת לתוכנה וקטורית, באמצעותה תוכלו לעבוד על כלים להכנה של גרפיקה ממוחשבת, החל מבנייה של שרטוטים או הצגה של פרספקטיבות בלוגואים, שילובי צבעים והבעה מרחבית של עיטורים גרפיים, התוכנה אחראית בעיקר לבנייה של תהליכי מיתוג וקונספט ללקוחות, התוכנה אחראית להכנה של כרטיסי ביקור, הדמיות דיגיטליות, לוגואים, איור וציור עסקי ויצירת מניפולציות עם קווים וצורות, תוכלו להתרשם על יכולות התוכנה בסרטון המצורף. לצפייה בסרטונים נוספים מה זאת תוכנת אילוסטרייטור

מה זה אינדיזיין INDESIGN

אינדיזיין התוכנה האחרונה במסלול לימודי מעצבים גרפיים, התוכנה תהייה אחראית על עיצוב של ספרים וקטלוגים, תוכלו להטמיע טקסט רב שתבלו מהלקוחות שלכם לעיצוב ספר, תוכלו לעצב ספרים חוברות עם עיצוב חוזר על ידי בנייה של מאסטרים תבניות עיצוב חוזרות, תוכלו למספר את העמודים ולהכניס עיצובים מקצועיים שעשיתם בתוכנות הפוטושופ ואילוסטרייטור. התוכנה מיועדת לעולם הדפוס ולאינטרנט, יכולה לבנות דפים אלקטרונים שיוצגו באתרי אינטרנט.

מה חשוב כשמסיימים את הלימודים קורסים בעיצוב גרפי בראשון לציון

כמו שציינו בתחילת המאמר, תעודות בעולם העיצוב גרפי הם טובות אך לא הם יפתחו לכם דלתות, מה שיקבע אם תעבדו עם לקוחות או חברות פרסום זה איך תיק העבודות שלכם נראה, האם הושקעה מחשבה מקצועית על הכנת הלוגואים, האם השתמשתם בכל חוקי העיצוב הגרפי בתבונה, האם יחסתם חשיבות לצבע של קהילת היעד אליה אתם שואפים להעביר את המסר, תיק העבודות שלכם יהיה כל העבודות שעשיתם במסגרת מסלול הלימודים, כמובן שתוכלו לשדרג את תיק העבודות שלכם גם לאחריו אבל אחריות של בית הספר לגרפיקה – המכללה לעיצוב גרפי לבנות אתכם תיק מקצועי שיפתח לכם דלתות, במסגרת הלימודים תצטרכו להשקיע בהכנה של עבודות גרפיות בכל תקופת הלימודים, תצטרכו למצוא זמן לתרגול כי ללא תרגול לא תוכלו להתקדם לאף מקום וחבל על הכסף שלכם. למי שעובד עם משרה מלאה מסלול הלימודים מהבית בהחלט יאפשר לו ללמוד ולעבוד עם לסיום תקופת הלימודים, ברשותנו קבוצה מעל 12000 מעסיקים שנותנים דחיפה למעצבים גרפיים ללא ניסיון, חברות הייטק ששואבות לתוכם מעצבים גרפיים אפילו שעוד לא סיימו מסלולי לימוד בעיצוב גרפי.