ללמוד עיצוב גרפי בפתח תקווה

עיצוב גרפי לימודים בפתח תקווה יכולים להתקיים במכללה לעיצוב גרפי או בית ספר לגרפיקה ממוחשבת בפתח תקווה, במאמר זה נגלה לכם שגם תוכלו ללמוד את הקורס הזה גם מהבית אחד על אחד בשיטת לימודים אונליין עם מורים פרטיים

  תוכלו ללמוד קורס עיצוב  אונליין  דרך בית הספר ללימודים מקוונים בהוראה פרטית עם מורים פרטיים אונליין ללימודי תעודה שמחובר ישירות למסך שלך, תוכלו לצפות איך לומדים מהבית ללימודי תעודה באתר הבא https://onlinegraphic.co.il/ בעמוד זה ולשוחח עם יועצי הלימוד על מגוון הקורסים בלמידה אישית מהבית ללימודי תעודה אחד על אחד.

איך להיות מעצב גרפי גרפי בפתח תקווה

במסגרת הלימודים מהבית תלמדו עם מורים פרטיים שילמדו אתכם איך לחשוב כמעצבים גרפיים, איך לחשוב על הרעיון של הלקוח וליישם את זה בתוכנות לעיצוב גרפי, התוכנות שתעבדו עליהם יהיו תוכנות לעיצוב ועריכת תמונות כמו הפוטושופ, באילוסטרציות התוכנה המרכזית לעיצוב גרפי תכינו עיטורים עסקיים כגון לוגואים מעוצבים , בתוכנה האחרונה שלכם ללימודים תעבדו על אינדיזיין. כל תוכנה מאפשרת לגרפיקאים לעשות עיצובים שונים. אין תוכנה אחת בשוק העבודה שיודעת לעשות את הכל.

בתקופת הלימודים תכינו את תיק העבודות שלכם, תיק העבודות יהיה אוסף של עיצובים גרפיים ודוגמאות ממהלך הקורס בגרפיקה ועיצוב שתעשו. תעצבו לוגואים לעסקים בתוכנת האילוסטרייטור, תכינו עיטורים גרפיים עם צורות וקוים, במסגרת הלימודים תלמדו כיצד להכין עיצובים ומודעות לשיווק עסקים, המודעות יהיו על פי כל החוקים של עיצוב גרפי שתלמדו, חוקים אלו יהיו הכלים היחידים שלכם לביצוע תיק העבודות שלכם, החוקים שתלמדו תיישמו אותם בתוכנות לעיצוב גרפי שדיברנו עליהם קודם.

איך תוכלו ללמוד מהבית גרפיקה ועיצוב בפתח תקווה?

הלימודים יהיו עם חיבור מרחוק של המורה שלכם למחשב, תוכלו לשוחח דרך המחשב והמורה ינחה אתכם צעד אחר צעד בכל תקופת הלימודים. תוכלו לראות איך לומדים מהבית אחד על אחד דרך המחשב בקישור הזה מומלץ מאוד. הלימודים יהיו לימודי תעודה מקצועית. תוכלו להרשם לקבוצה שלנו בפייסבוק דרכה תוכלו למצוא עבודה בתקופת הלימודים, הקבוצה מורכבת מבעלי עסקים שנותנים הזדמנות למעצבים גרפיים ללא ניסיון. כמובן שתוכלו להתייעץ עם מעצבים גרפיים אחרים ועוד, להשאר מעודכנים בחידושים ועוד. תוכלו להתרשם גם מעבודות של אחרים שמפרסמים ולראות כיצד מעצבים גרפיים אחרים מעצבים.

סרטונים ודוגמאות על מה זה עיצוב גרפי, מה זה גרפיקאי ומהם עושים במקומות עבודה כמו משרדי פרסום, בתי דפוס, חברות לבניית אתרים ועוד. הסרטונים יראו לכם כיצד מעצבים גרפיים חושבים ובכלל הסברים על התוכנות גרפיות מה זה.