לימודי עיצוב גרפי עמק חפר

רוצים להיות מעצבים גרפיים בעמק חפר? רוצים להתחיל לעבוד מהבית?מטרת הלימודים בתחום העיצוב הגרפי היא פיתוח חשיבה יצירתית על פי עקרונות העיצוב, פיתוח יכולת הביצוע בהתאם לדרישת שוק העבודה בתחום והקניית מיומנויות עבודה בתוכנות הגרפיות המובילות. בתי הספר השונים ממקדים את תכניות הלימודים בצרכי השוק ועל פי יסודות ועקרונות בסיס מעולם העיצוב.
כל אחד מכם יכול ללמוד עיצוב גרפי מקצועי. גם אלה מכם שהם חסרי נסיון ו/או ידע מוקדם בתחום זה וגם אלה מכם בעלי הזיקה לתחומי העיצוב השונים ובעלי נסיון קודם יכולים ללמוד עיצוב גרפי על מנת לעסוק בתחום.

מה לומדים , פוטושופ ואילוסטרייטור אינדזיין?

במסגרת לימודי עיצוב גרפי עמק חפר תלמדו להכיר לעומק את התוכנות הגרפיות הפופולריות, בהן משתמשים המעצבים הגרפיים לכל צרכי עבודתם. שלושת התוכנות המובילות בשוק כיום הן:
תוכנה מקצועית לעיצוב, עיבוד ועריכת תמונות, תוכנת הפוטושופ. פוטושופ היא תוכנה שנחשבת למובילה ברוב מקצועות העיצוב הגרפי.
תוכנה וקטורית לאיור דיגיטלי, תוכנת האילוסטרייטור. אילוסטרייטור היא תוכנה שבה ניתן ליצור אלמנטים גרפיים שונים כמו צורות דו-מימדיות ותלת מימדיות למטרת עיצוב לוגואים, שלטים ומודעות פרסום.
תוכנה מקצועית לצרכי עיצוב ועריכת ספרים, קטלוגים וחוברות, תוכנת האינדיזיין. זוהי אינה תוכנה גרפית אולם היא עובדת בשיתוף עם קודמותיה, פוטושופ ואילוסטרייטור וניתן לייבא לתוכה ולעבוד עם כל אלמנט גרפי שיצרנו בתוכנות הגרפיות.
במסגרת לימודי העיצוב הגרפי תלמדו את התוכנות הללו בצורה מקיפה ותרכשו מיומנות בעבודה שוטפת איתן. לימודי עיצוב גרפי כוללים גם לימודי תאוריה בנושא יסודות העיצוב ומושגים מן התחום.

גרפיקה ועיצוב גרפי איפה לומדים בעמק חפר?

תוכלו להירשם ללימודי עיצוב גרפי במוסדות לימוד שונים; תוכלו לבחור במכללות ללימודים רב תחומיים במסלול אקדמי לתואר ראשון במקצועות העיצוב. מסלול לימודים כזה יארוך בין שלוש לארבע שנים. כמו כן, בחירה נוספת המוצעת כיום הם לימודי עיצוב גרפי במסגרת קורסים מקצועיים במכללות ובבתי ספר מקצועיים המצויים במרכזי הערים ברחבי הארץ. במוסדות לימודים אלה תוכלו למצוא לימודי תעודה מקצועיים וקורסי הכשרה האורכים בין שלושה חודשים לשנה; אפשרות נוספת לרכישת הכשרב מקצועית בתחום זה מוצעת לכם דרך בתי ספר מקצועיים באמצעות שיעורים פרטיים דרך רשת האינטרנט.

כמה אוכל להרוויח כמעצב גרפי?

בתחום העיצוב הגרפי לתיק העבודות של המעצב יש משקל רב. זהו כרטיס הביקור של המעצב ועל פיו יחליט כל לקוח אם ירצה להעסיק את המעצב או לא. כיום מעצב גרפי מתחיל, ללא כל נסיון בתחום, יכול להרוויח שכר נטו של לפחות 6500 ש”ח. ככל שיצבור נסיון ויגדל חוג הלקוחות שלו, כך תגדל המשכורת. מי שעובד כפרילנסר יזדקק לאתר אינטרנט משלו ובו יציג את כל העבודות הגרפיות שלו על פי קטגוריות שונות ובצורה מסודרת. ככל שהמעצב יהיה מחוזר וישווק עצמו טוב, כך יגדל הרווח שיקבל מעבודותיו. פרילנסר טוב יכול לעבור במשכורתו את הקו של 10,000 ש”ח.

לימודי עיצוב גרפי עמק חפר  תוכלו ללמוד קורס עיצוב  אונליין  דרך בית הספר ללימודים מקוונים בהוראה פרטית עם מורים פרטיים אונליין ללימודי תעודה שמחובר ישירות למסך שלך, תוכלו לצפות איך לומדים מהבית ללימודי תעודה באתר הבא https://onlinegraphic.co.il/ בעמוד זה ולשוחח עם יועצי הלימוד על מגוון הקורסים בלמידה אישית מהבית ללימודי תעודה אחד על אחד.