קורסים בעיצוב גרפי כפר סבא

לא כל אחד מסוגל ללמוד באופן עצמאי בכפר סבא בצורה יעילה. תמיד עדיף ללמוד עיצוב גרפי בקורס שבו תקבלו תמיכה ותוכלו להתייעץ עם מורה מקצועי ומומחה. כל אחד היום יכול להוריד מדריך כלשהו מהאינטרנט, שמלמד ליצור פרוייקט מסויים. מדריך המכיל תמונות ואיורים מוכנים מראש והסברים לביצוע הפרוייקט שלב אחר שלב, אבל מדריכים מעין אלה לא מלמדים אתכם לפתח את החשיבה הגרפית, לא מלמדים איך להעביר מסר כלשהו, איך לתכנן הכל, כיצד לבחור צבעים וטקסט מתאימים
אולי תוכלו ללמוד בדרך זו כיצד להיות גרפיקאים ביצועיסטים אך לא תלמדו בדרך זו להיות מעצבים גרפיים. אם אתם רוצים ללמוד להיות מעצבים גרפיים, אתם צריכים ללמוד יותר מעבודה טכנית עם התוכנות הגרפיות בשילוב אלמנטים גרפיים מוכנים מראשתצטרכו לפתח את החשיבה הגרפית שלכם. את זה יתנו לכם קורסים בעיצוב גרפי.

לימודים גרפיקה ממוחשבת  בכפר סבא

תמיד טוב לדאוג שגורם מוסמך כלשהו יבדוק את עבודתנו. מורה מן התחום או אולי חברה שעובדת בתחום באופן מקצועי. בדרך כלל עדיף לבקש ממורה משום שהוא יהיה אובייקטיבי ולא יפחד למתוח ביקורת ולהסבירה בעוד חברים אולי לא ירצו לפגוע ברגשותיכם ויחסכו מכם ביקורת שלילית. לאחר שעברתם כברת דרך בלימודים, הכרתם את הכלים התוכנות הגרפיות ומסוגלים לעבוד איתם, המורה יתן לכם נושא לאחר ואתם תצטרכו לעשות עבודה על אותו נושא ולהשתמש בכלים הנרחבים שלמדתם. תתבקשו לחקור על אותו נושא, למצוא עבודות מתאימות דומות, לחפש אלמנטים גרפיים מתאימים שיעזרו לכם בעיצוב של אותו נושא.

דוגמאות מלימודים של מעצבים גרפיים בבתי ספר בכפר סבא

לדוגמה: קיבלתם את נושא חגי ישראל ואתם רוצים לעצב כרזה. בתחילה, תעשו עבודת תחקיר על החגים שלנו, חגי ישראל. קראו על החגים אם בעברית או באנגלית (ייתכן שתמצאו עוד חומר כשתחפשו באנגלית כמו לדוגמא מסורות חגים יהודיות מרחבי העולם ולא רק מישראל) , חפשו אלמנטים ייחודיים לאותם החגים כמו חנוכייה, סופגנייה ונרות צבעוניים שהם ייחודיים לחנוכה. כשמדובר בפרוייקט אישי שאינו לצרכים מסחריים, אתם יכולים להוריד תמונות ואיורים מהאינטרנט ללא חשש. בחרו אלמנטים ותמונות שיעבירו את המסר כמו שצריך. אחרי שתעבירו את העבודה אל המורה שלכם למתן ביקורת, הוא יגיד לכם אם השתמשתם באלמנטים טובים להעברת המסר, הן מבחינה רעיונית והן מבחינה של בחירת חומרים.
ישנן מכללות רבות בהן לומדים בשיעורים אישיים דרך האינטרנט ובאמצעות מורה מומחה שילווה אתכם לכל אורך הדרך ויעבוד אתכם גם על פיתוח החשיבה הגרפית שלכם.

בקרו אותנו באתר

לימודי עיצוב גרפי כפר סבא  תוכלו ללמוד קורס עיצוב  אונליין  דרך בית הספר ללימודים מקוונים בהוראה פרטית עם מורים פרטיים אונליין ללימודי תעודה שמחובר ישירות למסך שלך, תוכלו לצפות איך לומדים מהבית ללימודי תעודה באתר הבא https://onlinegraphic.co.il/ בעמוד זה ולשוחח עם יועצי הלימוד על מגוון הקורסים בלמידה אישית מהבית ללימודי תעודה אחד על אחד.