לימודי עיצוב גרפי יבנה

רוצים ללמוד עיצוב גרפי בניית אתרים או תקשורת חזותית ביבנה? קבלו את כל הפרטים פה, אם אתם מעוניינים ללמוד מקצוע ביבנה, שיאפשר לכם גם לעבוד מהבית וגם בחברות גדולות, מקצוע שיתגמל אתכם בהתאם, נסו ללמוד להיות עיצוב גרפי. שם תלמדו את החוקים והכללים, ואת העבודה עם התוכנות הגרפיות. אם אתם אוהבים לצייר, ורוצים לדעת איך להוסיף אור וצל בציורים שלכם, או שאתם אוהבים לעבוד עם טקסטים ורוצים לדעת כיצד לשלב אותם עם תמונות וצבעים בכדי להעביר מסר, הירשמו ללימודים בבית ספר לעיצוב גרפי!

לימוד עיצוב ביבנה ושימוש בתוכנות של גרפיקה ממוחשבת

תלמיד שבוחר את המקצוע מעצב גרפיולא רוצה להיות רק ביצועיסט (איש מקצוע שיודע לעבוד עם התוכנות הגרפיות אך לא יודע לפתח קונספט עיצובי) צריך קודם כל ללמוד לפתח את החשיבה הגרפית שלו, מעצב גרפי צריך לדעת לעבוד עם פוטושופ ואילוסטרייטור לדעת להעביר מסר דרך העבודה שלו. מעצב גרפי טוב ישאיר את חותמו העיצובי על עבודותיו (אולי קישוטיות המיוחדת לו, אולי שימוש בצבעים מיוחדים, או יצירת טקסטורות מעניינות) כסמל ההיכר שלו. במהלך הלימודים ילמד התלמיד איך לבטא את האני האמיתי שלו דרך עבודתו. עוד ילמד לפתח את החשיבה הגרפיתלא דבר של מה בכך ולא לכל אדם זה קל. צריך לנקות הראש ממחשבות וידע קודמים ולהתחיל לפתוח את הראש לכיוון אחר לגמרי, לחשוב מחוץ לקופסא. כשאתם מסתכלים על עבודה של מישהו אחר, תלמדו לא רק להסתכל על הצבעים והדמויות שבחר, אלא לחשוב על מה שעומד מאחוריה בחירה זומה רצה לספר לנו, מה במסר שרצה להעביר. תשאלו את עצמכם אם אתם הייתם עושים את זה בדרך אחרת, אולי הייתם משתמשים בצבע שונה או בדמויות אחרות.נסו לפתח את המחשבה ולהגיע לעיצוב משלכם לאותו רעיון. חישבו כיצד להעביר את המסר דרך העיצוב שלכםכאן בעצם מתחילה החשיבה היצירתית.

ללמוד מהבית ביבנה גרפיקה ממוחשבת לתיק עבודות – לימודי תעודה בעיצוב גרפי

את כל זה ועוד תוכלו ללמוד בלימודי עיצוב גרפי ביבנה דרך מכללות אוןליין המשתמשות בשיטת אחד על אחדבאמצעות מורה מקצועי ומומחה.

במכללות ביבנה לעיצוב גרפי וגרפיקה ממוחשבת כאלה גם תלמדו לעבוד במחשב עם תוכנה גרפית, הנקראת פוטושופתוכנה המובילה ביותר כיום, איתה אפשר לעבד תמונות, לצייר, לשלב טקסטים ועוד. רבים השימושים בתוכנה זו, איתם ניתן להביא עיצוב טוב אל העולם. גם את תוכנת האילוסטרייטור המדהימה תלמדו; תוכנה וקטורית מדהימה, בה משתמשים בעיקר ליצירת לוגואים. תוכנה זו מאפשרת הטמעת הלוגואים בפורמטים שונים ושינוי גודלם מבלי שיהיו מפוקסלים וללא השפעה על איכות הדפסה.

  תוכלו ללמוד קורס עיצוב  אונליין  דרך בית הספר ללימודים מקוונים בהוראה פרטית עם מורים פרטיים אונליין ללימודי תעודה שמחובר ישירות למסך שלך, תוכלו לצפות איך לומדים מהבית ללימודי תעודה באתר הבא https://onlinegraphic.co.il/ בעמוד זה ולשוחח עם יועצי הלימוד על מגוון הקורסים בלמידה אישית מהבית ללימודי תעודה אחד על אחד.