לימודי עיצוב גרפי בתל אביב

בתל אביב אחת הערים הגדולות והמרכזיות בישראל אין ספור חברות הייטק ומשרדי פרסום שזקוקות נואשות למעצבים גרפיים וגרפיקאים, המחסור הרב בכוח אדם יוצר אין ספור פרילנסרים ומעצבים גרפיים אשר עובדים בתחום הזה מהבית, במאמר זה ניתן לכם את כל המידע הרחב בתחום הלימודים והתעסוקה בתל אביב בפרט ובישראל, הדרישה והתעסוקה והעבודות בגרפיקה לרוב מגיעות גם מחברות הייטק ועולם השיווק שירות למכללות בעיצוב גרפי או בתי ספר לגרפיקה ממוחשבת. במאמר זה תקבלו הסבר נרחב על מסלולי הלימוד בתל אביב, תעסוקה, ועל איזה תוכנות גרפיות אכן תעבדו. כמובן שתוכלו לראות סרטוני הדגמה מפורטים שיסבירו לכם בהרחבה לקראת מה אתם הולכים וכמובן מידת ההשקעה בתחום.

  תוכלו ללמוד קורס עיצוב  אונליין  דרך בית הספר ללימודים מקוונים בהוראה פרטית עם מורים פרטיים אונליין ללימודי תעודה שמחובר ישירות למסך שלך, תוכלו לצפות איך לומדים מהבית ללימודי תעודה באתר הבא https://onlinegraphic.co.il/ בעמוד זה ולשוחח עם יועצי הלימוד על מגוון הקורסים בלמידה אישית מהבית ללימודי תעודה אחד על אחד.

לימודי עיצוב גרפי בתל אביב נושאי לימוד

במסגרת הלימודים תלמדו ראשית את יסודות העיצוב, כיצד לחשוב ולהפיק תוצרת מרעיון  שתקבלו לפתח, אם זה אפליקציה או מיתוג לעסק עד ליצירת מודעות להגברת המכירות בפייסבוק אחת הרשתות החברתיות שגם נקראת רשת חברתית לעסקים, הרי מכל עבר יש פרסומת או עסק שרוצה לפרסם את עצמו וכל זה מתבצע על ידי מעצבים גרפיים או גרפיקאים אשר למדו את התחום והשתפשפו היטב בתקופת הלימודים, במסגרת הלימודים בגרפיקה ממוחשבת ועיצוב תלמדו לחשוב ולייצר תקשורת חזותית על ידי מודעות שיווקיות, תלמדו כיצד לשלב אלמנטים גרפים עם אלמנטים גרפיים שונים כדי ליצור הבלטה ומשיכה של העין האנושית, תלמדו תהליכי מיתוג מהם החל מיצירת לוגו ועד איור וציור לעסקים להגברת המודעות. יצירת עיצובים גרפיים לקידום מכירות יעשה על ידי תוכנות עיצוב גרפיות, תוכלו לראות סרטוני הדגמה מפורטים על מה כל תוכנה עושה, תקבלו רעיונות והסברים מפורטים כיצד עובדים מעצבים גרפים במקומות עבודה, פיתוח רעיונות ועוד, הסרטונים הם סרטוני הסבר ודוגמה בלבד מתוך אין ספור סרטונים רבים של לימודי עיצוב גרפי.

לימודי עיצוב גרפי בתל אביב – תוכנות הלימוד שתלמדו עם פירוט רחב

במסגרת הלימודים תלמדו את יסודות העיצוב הגרפי וגרפיקה ממוחשבת, הלימודים והקורסים יתבצעו בתוכנות של חברת אדובי העולמית האחראית על פיתוח ויצירת התוכנות הללו, התוכנות יהיו:

פוטושופ ADOBE PHOTOSHOP

פוטושופ עוסקת בעיקר בקריירת המעצבים הגרפיים בפיתוח עיצוב תמונות להבאת תחושה ומסרים דרך תמונות, עיצוב מודעות לקידום מכירות שהבסיס שלהם תמונות, תוכנה מרכזית ביותר בקריירה של המעצבים הגרפיים משתלבת נהדר עם תוכנות גרפיות אחרות מבית אדובי.

אילוסטרייטור  ADOBE ILLUSTRATOR

אחראית על פיתוח מיתוג של חברות, העבודה בגרפיקה וקטורית החל מבניית תהליכי מיתוג כגון לוגו ועד להכנת ציורים ואיורים גרפיים, אחראית על כל תהליכי מיתוג , פיתוח עיצוב אריזות ועוד.

אינדיזיין ADOBE INDESIGN

תוכנת אינדיזיין איננה תוכנת עיצוב גרפי כמו הקודמות אך אחראית על עבודה בעיצוב חוברות וספרים דיגיטליים, את רוב העיצובים שלה היא מקבלת מתוכנות האילוסטרייטור והפוטושופ, חשובה מאוד בהכנה ועיצוב ספרים והוצאה גרפית לדפוס.

לימודים גרפיקה ממוחשבת אחד על אחד

תוכלו כמובן  ללמוד את התחום במסגרת לימודים אחד על אחד במתכונת פרטית ללימודי תעודה, במסגרת הלימודים תוכלו לשלב עבודה ולימודים יחדיו, כיום כדי להתקבל למקומות עבודה תצטרכו להכין תיק עבודות דיגיטלי, בתיק העבודות שלכם תצטרכו להראות את הידע והחשיבה מאחורי הרעיון של עיצוב הגרפי ופיתוח מיתוג עם זהות גרפית, הלימודים יכללו אין ספור פרוייקטים מעשיים כדי לצבור ניסיון אצל כל אחד ואחת מכם, תוכלו ללמוד את המסלול הזה בלימודים מהבית בצורה של לימודים דרך האינטרנט און ליין עם מורים פרטיים שמחוברים אליכם למחשב ומדברים איתכם דרך המחשב. כמובן שתוכלו ליצור איתנו קשר ולקבל פרטים רחבים יותר על מסגרת הלימודים בקישור הבא.