לימודי עיצוב גרפי בשרון

מטרת הלימודים בתחום העיצוב הגרפי בשרון היא לפתח את החשיבה הגרפית. על מנת שתלמידים המעוניינים להיות מעצבים גרפיים יגיעו למצב בו כל ידעו איך לעשות כל פרויקט בדרך מדהימה ומעניינת, הם יצטרכו ללמוד את תחום העיצוב הגרפי במסגרת לימודית. החומר לא קל, אבל הוא בהחלט מהנה מרתק ומספק.

בית ספר לגרפיקה ממוחשבת בשרון 

עיצוב גרפי  מדבר על העברת מסר לגבי מוצר או מותג מסוים. כשהצופה מתמקד במסר העין שלו תופסת גם את המידע, הכתוב בשטח הקטן יותר, כמו לדוגמה: שם העסק, כתובת ומספרי טלפון. בראש ובראשונה מדובר במסר חד ומעניין שתופס את העין, והוא יכול לתפוס שני שליש מהדף. המסר צריך להיות מעוצב, ולהיראות טוב, תשתדלו להשתמש בכל הכלים שלימדו אתכם כשאתם במסגרת לימודים לעיצוב גרפי, בייחוד עם תוכנת הפוטושופ המיועדת לעיבוד תמונות והחלת מניפולציות מרובות עליהן, חשוב מאוד ללמוד איך לעבוד עם אפקטים שונים ומסיכות על תמונות, בכדי שיהיה לכם קל יותר להעביר מסר בעיצוב מעניין.

מכללות ללימודי עיצוב גרפי באזור השרון

במסגרת לימודכם בשרון תלמדו לעבוד בתוכנת הפוטושופ. בתחילה תלמדו את הכלים הבסיסיים ביותר, ממשק התוכנה, כלי המברשת, כלי הבחירה, כלי הגראדיאנט, כלי המחק והעט, שמאפשרת לכם בדיוק מרבי להוציא דמויות ואובייקטים מתמונות ולהטמיע אותן במקום אחר או על רקע אחר. בהמשך לימודיכם בתחום העיצוב הגרפי, הלימודים ילכו ויהיו יותר קשים ומורכבים; אתם תלמדו על עשיית מסיכות מיוחדות, מטושטשות שיאפשרו לכם לשלוט בתמונה ולהזיז אותה או שתוכלו להזיז רק את המסיכה, להכפיל אותה ולהחיל את האפקט של המסיכה גם על שכבות ותמונות אחרות.

לימודי גרפיקה באזור השרון

חשוב לזכור את החוקים והכללים לעיצוב הגרפי ולשלב בין חשיבה גרפית מפותחת לבין לימוד הכלים של תוכנת הפוטושופ. קודם יבואו הכלים הבסיסיים ויותר מאוחר הכלים המתקדמים יותר, איתם תוכלו לעצב בחכמה וליישם רעיונות. עוד דבר שכדאי לזכורעקרונות העיצוב וקומפוזיציה נכונה. לא חובה לדאוג שיש שליש של מידע ושני שליש של מסר; ניתן גם ליהפךשליש של מסר ושני שליש של מידע. שימוש בצבע נכון מאד חשוב לדעת ולכן תלמדו גם את תורת הצבע. כך לדוגמה תוכלו להבין איזה צבע לקחת מהתמונה הקיימת עי כלי הפיפטה, הדוגם צבעים, ובעזרתו ליצור רקע יפה, שיחזק את המסרים הגרפיים שרוצים להעביר לצופה.

ניתן ללמוד לימודי עיצוב גרפי באזור השרון גם דרך מכללות און ליין שמעבירות שיעורים באינטרנט על ידי מורה מקצועי ומומחה.

  תוכלו ללמוד קורס עיצוב  אונליין  דרך בית הספר ללימודים מקוונים בהוראה פרטית עם מורים פרטיים אונליין ללימודי תעודה שמחובר ישירות למסך שלך, תוכלו לצפות איך לומדים מהבית ללימודי תעודה באתר הבא https://onlinegraphic.co.il/ בעמוד זה ולשוחח עם יועצי הלימוד על מגוון הקורסים בלמידה אישית מהבית ללימודי תעודה אחד על אחד.