לימודי עיצוב גרפי עכו

רגע אחד לפני שאתם מחליטים לרכוש השכלה בבית ספר בעכו או מכללה הקרובה למקום מגוריכם, הבחירה של לימוד מקצוע בעכו שמאפשר לחלק מהבוגרים לעבוד מהבית היא בחירה שצריך לדעת שמפה והלאה השמיים הם הגבול אם לבחור בלעבוד מהבית דרך האינטרנט או לעבוד במשרד פרסום או מחלקה גרפית אחרת הבחירה תהייה אך ורק שלכם, מאמר זה יתן לכם סקירה רחבה ומידע מה בעצם ולקראת מה אתם הולכים, איזה נקודות חשובות בלימודים אתם צריכים לקחת אליכם, מהם הדברים החשובים שכדאי לכם לשים לב בתקופת ההכשרה במכללה או בבית הספר המקצועי ולאיזה מקצועות תוכלו להשתלב לאחר סיום הלימודים של גרפיקה ועיצוב

לימודי עיצוב גרפי בעכו

בחירת לימודי מקצוע בעכו אינה פשוטה כלל ועיקר. במהלך הלימודים תצטרכו מחשב חזק לגרפיקה עליו תעמיסו את כל התוכנות הגרפיות עליהן תעבדו (פוטושופ, אילוסטרייטור ואינדיזיין), תוכנות אלה יהיו התוכנות הפופולריות בשוק, תוכנות מבית אדובי הדורשות משאבים רציניים מהמחשב. על כן תזדקקו לזכרון RAM מאד גדול ומסך גרפי חזק. עוד מומלץ שיהיה לכם הארד דיסק חיצוני בו תאחסנו את הקבצים. לרוב קבצים גרפיים הם כבדים וכל פרוייקט שתעשו ישקול כמה מגות טובות, לכן גם חשוס לשמור הכל מחוץ למחשב עצמו בכדי שלא יעבוד באיטיות.

הלימודים בתחום העיצוב הגרפי מתמקדים בפיתוח החשיבה הגרפית ולימוד טכניקות עיצוביות, טכניקות למיתוג עסקים החל מעיצובי לוגו שונים ועד לעיצובי הזמנות. ממתן שירותי גרפיקה לסופרים והפקות דפוס ועד לבניית תדמית עסקית לחברות. במהלך הלימודים תתרגלו את החומר ותקבלו שיעורי בית בהם תצטרכו להשקיע על מנת לפתח מיומנות ולבנות תיק עבודוץ מרשים ומקצועי.


לימוד עיצוב ותוכנות הגרפיות בעכו


מכיוון שבמסגרת לימודי העיצוב בעכו תתמקדו בטכניקות לעיצוב בעבודה עם תוכנות גרפיות, ותקבלו תרגילים ושיעוריבית רבים, מומלץ שמי שיודע מראש, שאין לו את הזמן הדרוש להשקיע, לא ירשם ללימודים ובכך יחסוך מעצמו בזבוז זמן ובזבוז כספים. לא ניתן ללמוד מקצוע זה ללא השקעה של שעות רבות בהכנת שיעורי בית! הכנת שיעורי בית עלולה להגיע ל 3-6 שעות שבועיות מלבד השיעור שתעברו עם המורה שלכם. התוכנות איתן תעבדו הן תוכנות מהמובילות בשוק:

פוטושופ – תוכנה גרפית מצויינת המאפשרת לבצע מניפולציות על תמונות, מאפשרת עבודה עם אפקטים, שילובי תמונה וטקסט ועוד. אם אתם רוצים ללמוד עוד על התוכנה תוכלו לצפות בסרטונים המראים מה ניתן לעשות בה.

אילוסטרייטור – תוכנה האחראית בעיקר על מיתוג עסקי. תוכנה זו נחשבת לתוכנה וקטורית והיא מאפשרת ליצור איורים דיגיטליים כמו גם ביצוע כל תהליכי המיתוג להם הלקוח זקוקהחל מעיצוב הלוגו ועד לבניית עיטורים וגרפיקות מהממות. זו איננה תוכנה לעיבוד תמונות, אך בהחלט תוכנה מרכזית בתפקיד הגרפיקאים והמעצבים.

אינדיזיין – תוכנה המיועדת להכנת ספרים, עובדת נפלא עם טקסט רב אותו ניתן לייבא מתוכנות מלל כמו וורד. זו לא תוכנת עיצוב ולא יבצעו בה תהליכי מיתוג. תוכנה זו חיונית לחברות הוצאה לאור ובתי דפוס.

לימודי גרפיקה ממוחשבת בעכו תיק העבודות בעיצוב גרפי ככרטיס הביקור של המעצב

מקור ההצלחה בלימודי גרפיקה ממוחשבת בעכו או בתהליך רכישת השכלה בתחום העיצוב הגרפי מידת ההשקעה של התלמיד בלימודים. ככל שהתלמיד ישקיע במטלות ובהכנות שיעורי בית, ככה תיק העבודות שלו יהיה עשיר ומרשים וככל שתיק העבודות יהיה טוב יותר, כך יהיה קל יותר למצוא עבודה עם סיום הלימודים. מי שחושב שעיצוב גרפי זה עבודה של כמה דקות טועה ובגדול! מאחורי כל עיצוב עוברת המחשבה כיצד לתת את מיטבנו ללקוח ואיך לקדם אותו בדרך הכי נכונה ומקצועית שאנחנו יכולים. כרטיס הכניסה של התלמיד לעבודה הוא תיק העבודות שלו.
תיק עבודות שלא יהיה מגוון ומקצועי מספיק לא ימשוך לקוחות!

איך לומדים מהבית בעכו?

דרך אחת ללמוד היא במסגרת לימודים בהדרכה אישית. מסגרת שכזו יעילה מאד ותורמת רבות לסטודנט. בשיטת לימודים זו, המורה הפרטי שלכם יסביר לכם בסבלנות איך כל תוכנה עובדת ויעניק לכם את כל הכלים המקצועיים להם תזדקקו.

אתם תלמדו הכל מחוקי העיצוב ועד להטמעתן בתוכנות הגרפיות. בלימודים פרטניים אלה יוכל המורה להוציא מכם את המקסימום ותשומת ליבו תופנה רק אליכם. בעולם הטכנולוגי של היום הלימודים לא צריכים להפריע ללוח הזמנים שלכם גם אם אתם עובדים. אתם יכולים ללמוד אונליין באמצעות תוכנה מיוחדת אליה תתחברו מהמחשב שלכם בבית ובה תוכלו לדבר עם המורה ולצפות בהדגמה של החומר הנלמד בדיוק כמו שהמורה יוכל לצפות בתרגול שלכם בזמן אמת ולעזור במידת הצורך. כל מה שאתם צריכים בנוסף למחשב ולתוכנות הם מיקרופון ואוזניות.

לימודי גרפיקה ממוחשבת בעכו  תוכלו ללמוד קורס עיצוב  אונליין  דרך בית הספר ללימודים מקוונים בהוראה פרטית עם מורים פרטיים אונליין ללימודי תעודה שמחובר ישירות למסך שלך, תוכלו לצפות איך לומדים מהבית ללימודי תעודה באתר הבא https://onlinegraphic.co.il/ בעמוד זה ולשוחח עם יועצי הלימוד על מגוון הקורסים בלמידה אישית מהבית ללימודי תעודה אחד על אחד.