לימודי עיצוב גרפי בחולון

מהו עיצוב גרפי? עיצוב גרפי הוא שימוש באלמנטים גרפיים למניפולציות על מנת לקדם מכירות וליצור תדמית. ניתן למצוא עיצובים גרפיים בכל מקום; דוגמה לכך הם שלטי תנועה. דרך התמונות והאלמנטים הגרפיים שבעיצוב גרפי אנחנו מעבירים מסר מסוים ותחושה כלשהי. לדוגמה, אם נרצה לעצב מודעה לבית מלון המציע חבילת נופש, נשתמש בתמונות בשילוב אלמנטים אחרים, ושילוב התמונות עצמן יעביר לצופה תחושת חופש.
במסגרת הלימודים בעיצוב גרפי על תחומיו תלמדו טכניקות מקצועיות שתזדקקו להם בעיצוב לוגו, לדוגמה. מטרת הלוגו הוא ליצור סמל לחברה, שיוביל אותה עם אפקט פסיכולוגי טמוע באילוסטרציה שיצרו. את טכניקת בניית לוגו והתורה שמאחוריו תלמדו לעומק בתכנית הלימודים.

מסלול הלימודים  עיצוב גרפי בחולון

על מנת ללמוד, להתקדם ולהצליח, עליכם להקדיש זמן רב לתרגול ולהטמעת הכלים שתקבלו במהלך השיעורים. ככל שתתרגלו, כך יהיה לכם קל יותר בהמשך. במסגרת הלימודים תבצעו איורים דיגיטליים ללוגואים, עיצובי מודעות לקידום מכירות, ותבנו חוברות וספרים לתעשיית הדפוס. הלימודים יהיו אינטנסיביים ותצטרכו להגיש שיעורים ועבודות מדי שבוע, עליהם תקבלו ביקורת מהמורה. חלק מעבודות העיצוב שתבצעו, הוא הבנת תהליכי עבודות של עבודות קודמות של לקוחות ( איזה רעיון עומד מאחורי העיצובים ואיך הביאו אותו לידי ביטוי). תלמדו עבודה בתוכנות גרפיות מבית אדובי ותכינו את כל העבודות והמטלות בתוכנות אלה.

מכללות עיצוב גרפי חולון הכשרה מקצועית

לאחר סיום הלימודים יוכלו הבוגרים למצוא עבודה במשרדי פרסום, שם יבנו תדמית עסקית לחברות, יצרו מודעות לקידום מכירות, ניוז-לייטרים ועוד. עוד יוכלו הבוגרים גם למצוא עבודה בבתי דפוס שונים, שם יעסקו בעיצוב אריזות, עבודה במדבקות בגלילים, פרסום מוצרי צריכה ועוד. חברות להוצאה לאור אף הן מחפשות להעסיק מעצבים גרפיים ומציעים עבודה בעיקר בפרסום והעמדת ספרים, עיצוב כריכות ועבודה עם סופרים וכותבים. לבוגרי מסלול עיצוב גרפי יש מגוון רחב של אפשרויות במציאת עבודה. ככל שהאינטרנט תופס חלק גדול יותר מהחיים ככה נפתחים עוד ועוד משרדי פרסום אינטרנטיים וחברות לבניית אתרים, והם כמובן חלק מהלקוחות הגדולים של מעצבים גרפיים. אם תבחרו לעבוד מהבית, תוכלו לעבוד עבודה שותפת עם צלמים בתחומי עיצוב אלבומים או הזמנות להפקות אירועים, להציע את שירותיכם כפרילנסרים גם לחברות שונות או לבעלי עסקים קטנים וגדולים כאחד.

בניית אתרים לימודים תקשורת חזותית בחולון תיק עבודות מקצועי

תוך כדי שתלמדו עיצוב גרפי במכללה או בבית הספר שבחרתם, אתם גם תבנו את תיק העבודות שלכם, אותו תגישו כפרויקט סיום. העבודות שתשימו בתוך תיק העבודות שלכם יהיו שונות ומגוונות ומהטובות שבעבודותיכם. הן תכלולנה איורים דיגיטליים שנעשו באילוסטרייטור, לוגואים, מודעות פרסומיות, תמונות שעיבדתם בפוטושופ עיצובי חוברות או קטלוגים מעומדים וכדומה. תיק העבודות יהיה עשיר וכל אלמנט או עיצוב שתכניסו לתוכו חייב להיבחר בקפידה.

חולון עיצוב גרפי  תוכלו ללמוד קורס עיצוב  אונליין  דרך בית הספר ללימודים מקוונים בהוראה פרטית עם מורים פרטיים אונליין ללימודי תעודה שמחובר ישירות למסך שלך, תוכלו לצפות איך לומדים מהבית ללימודי תעודה באתר הבא https://onlinegraphic.co.il/ בעמוד זה ולשוחח עם יועצי הלימוד על מגוון הקורסים בלמידה אישית מהבית ללימודי תעודה אחד על אחד.