בית ספר גרפיקה בבאר שבע

רוצים ללמוד עיצוב גרפי בניית אתרים או תקשורת חזותית בבאר שבע? קבלו את כל הפרטים פה, איפה לומדים עיצוב גרפי בבאר שבע? איך לבנות תיק עבודות בעיצוב גרפי שיפתח לכם דלתות? למה תעודות כבר לא שוות היום? כל אמא תוכל לומר לכם כמה חשוב ללמוד מקצוע טוב ומכובד. הטעות הנפוצה הרווחת בימינו היא המחשבה שמקצוע בתחום העיצוב הגרפי הוא מקצוע קל. דבר ראשון שעולה להם לראש כששומעים את הביטוי “לימודי עיצוב גרפי”, זה שמספיק שיודעים לצייר כמה קווים ולקשקש על מספר תמונות, קצת טקסט צבעוני וזהו, יש לי כרטיס ביקור או לוגו שאפשר למכור ללקוחות. במציאות זה לא ככה! כיום מרבית הלקוחות מבקשים לראות תיק עבודות איכותי לפני שאפילו מזמנים גרפיקאי לראיון עבודה. אפשר ליפול על לקוחות עם דרישות סבירות ואפשר גם ליפול על לקוחות עם דרישות מאד גבוהות, אך כאנשי מקצוע אתם חייבים ליצור את תיק העבודות הכי טוב והכי מקצועי שאתם מסוגלים. הכנה לכך תקבלו בלימודי עיצוב גרפי בבאר שבע.

לימודי עיצוב גרפי בבאר שבע איך ניצור תיק עבודות מקצועי?

בתחילת הדרך שלנו בבית ספר לעיצוב גרפי בבאר שבע, נלמד כיצד לעבוד עם הכלים. יהיו אלה תוכנות איתן נעבוד ועם כלים מחשבתיים, הקשורים יותר לפיתוח החשיבה הגרפית, הבנה של תהליכים גרפיים בשביל ליצור מוצרים שונים, כגון: לוגו, ניירת משרדית אתר אינטרנט, באנרים וכו’, במסגרת הלימודים בבאר שבע, נחשף ונלמד להכיר מושגים רבים בעיצוב גרפי, כמו “קומפוזיציה נכונה” (נלמד איך למקם את הטקסט, התמונה, האיור וכו’ במיקום מתאים, שיוכלו ביחד להעביר מסר חד ומובן לצופה), “תורת הצבע” (נלמד את משמעויות הצבע בעיצוב ואיך בעזרת הצבע הנכון ניתן להעביר מסר לצופה בצורה חדה וברורה) ועוד הרבה מושגים אחרים. כשאנחנו ניגשים לעבודה על תיק העבודות שלנו, אנחנו צריכים לחשוב באיזה תת-תחום היינו רוצים להתמקצע.

בית ספר גרפיקה בבאר שבע התמחות מקצועית

 אם ברצוננו להתמחות בתחום הדפוס (לוגו, כרטיסי ביקור, נייר מכתבים ומעטפות, פליירים, ספרים, קטלוגים וכו’), נדאג שתיק העבודות שלנו יורכב מהעבודות הטובות ביותר שלנו עם מוצרים מעין אלה. אם רצינו לעבוד בתחום האינטרנט, כמובן שנדאג שתיק עבודות שלנו יהיה דיגיטלי ויכלול עבודות כגון: באנרים בפלאש, באנרים סטאטיים בפוטושופ, דפי נחיתה בפלאש או פוטושופ, אתרים או אפליקציות שעיצבנו, לוגואים, ציורים דיגיטליים וכו’. בזמן הלימודים ניצור רבות מהעבודות הללו ואם ניתקל בקשיים, נוכל להתייעץ עם המורים והתלמידים האחרים שלומדים איתנו. ניתן גם לבדוק מכללות און-ליין המעבירות לימודי עיצוב גרפי באמצעות מורים מקצועיים.
חשוב להשקיע מאמץ בכל פרוייקט על מנת לעשותו בדרך הטובה ביותר ולהשתמש בכל הידע שקיבלנו במהלך לימודינו בבית הספר לעיצוב גרפי בבאר שבע.

בקרו אותנו באתר וצפו כיצד אתם יכולים ללמוד מהבית אחד על אחד ללימודי תעודה מקצועית – ללמוד לתיק עבודות מקצועי ולשלב לימודים ועבודה.

  תוכלו ללמוד קורס עיצוב  אונליין  דרך בית הספר ללימודים מקוונים בהוראה פרטית עם מורים פרטיים אונליין ללימודי תעודה שמחובר ישירות למסך שלך, תוכלו לצפות איך לומדים מהבית ללימודי תעודה באתר הבא https://onlinegraphic.co.il/ בעמוד זה ולשוחח עם יועצי הלימוד על מגוון הקורסים בלמידה אישית מהבית ללימודי תעודה אחד על אחד.