לימודי גרפיקה עמק יזרעאל

בעמק יזרעאל אנשים רבים, המחפשים ללמוד מקצוע או לעשות הסבה מקצועית אל תחום מעניין ומרתק בו יהיו מאותגרים, פונים היום אל תחום לימודי הגרפיקה. תחום זה הוא תחום ויזואלי, יצירתי שניתן למצוא בו עבודה בחברות רבות ולהתמחות בנושאים שונים ומגוונים. ניתן גם לעבוד כגרפיקאי או כמעצב גרפי כפרילנסר עצמאי, מהבית. מעצב גרפי חסר ניסיון יוכל להרוויח כ 6,500 ש”ח כשכר התחלתי וככל שיצבור נסיון, כך תגדל משכורתו ובהמשך דרכו יוכל להרוויח אף מעל ל-10,000 ש”ח. אנשים יצירתיים, שאוהבים ונמשכים לתחום הגרפיקה והעיצוב, ימצאו סיפוק רב בלימודים בבית הספר לגרפיקה ובעבודה לאחר שיסיימו.

עמק יזרעאל  להירשם ללימודי גרפיקה, מה עכשיו?

לאחר שהחלטתם להתחיל בלימודי הגרפיקה, אתם רוצים למצוא בית ספר מתאים וטוב. כדאי לכם להכין רשימה של בתי ספר ומכללות פוטנציאליים ולבדוק אילו תכניות לימודים הם מציעים. בנוסף, רצוי לדבר עם מספר מבוגרי בתי ספר אלה, להתעניין ולשאול מה הם חושבים היום על בית הספר בו למדו, האם הלימודים היו באיכות טובה, האם המורים לימדו בצורה ברורה, ובקיצור, האם הם ממליצים על בית הספר. תוכלו גם לבדוק דרך בני משפחה, חברים ומכרים אם מישהו למד תחום זה ויכול להמליץ לכם על בית ספר מתאים. לבסוף, וודאו שבית הספר בו אתם מתעניינים מלמד תוכנות עדכניות ובמידה ואתם מתכננים ללמוד עיצוב גרפי, וודאו שילמדו אתכם גם לפתח את החשיבה הגרפית שלכם שתעזור לכם בתכנון העיצוב והפרויקט. לקוחות המציעים עבודה מחפשים גרפיקאים מיומנים, השולטים היטב בתוכנות המובילות, ומעצבים עם “ראש גדול” ,שיודעים כיצד לתכנן פרויקט ולהעביר את המסר בצורה הטובה ביותר.

לימודי גרפיקה עמק יזרעאל
לימודי גרפיקה עמק יזרעאל

עמק יזרעאל מה נלמד במסגרת לימודי גרפיקה

במסגרת לימודי הגרפיקה עמק יזרעאל, תוכלו ללמוד עיצוב גרפי ולצאת עם תעודת הסמכה של “מעצב גרפי” או שתוכלו ללמוד תוכנה תוכנה ולעבוד כגרפיקאי בתום לימודיכם. תוכלו גם ללמוד עיצוב ובניית אתרים ועוד.

התוכנות הגרפיות שתלמדו בכל אחד מהמסלולים יהיו התוכנות המתקדמות ביותר, התוכנות מבית אדובי, לדוגמה: פוטושופ, אילוסטרייטור ואינדיזיין. תוכנת פוטושופ הינה תוכנה גרפית העובדת על פיקסלים ומיועדת לעיצוב, עיבוד ועריכת תמונות. ניתן לעשות בה כל דבר החל מיצירת רקע מיוחד וכלה בעיצוב פוסטרים פרסומיים בהם תשלבו תמונות וטקסט ולהם תוסיפו אפקטים. תוכנת אילוסטרייטור הנה תוכנה גרפית מצוינת ומדויקת, המיועדת ליצירת איורים דיגיטליים כווקטורים ומאפשרת לשנות את גודל האלמנטים ללא כל פגיעה באיכות ההדפסה שלהם. תוכנת אינדיזיין היא לא תוכנה גרפית, אלא תוכנת הוצאה לאור, המיועדת לעיצוב ועימוד ספרים, מגזינים וחוברות, בהם ניתן לשלב טקסט עם אלמנטים גרפיים שנעשו בתוכנות כמו פוטושופ ואילוסטרייטור.
החלטת ללמוד עיצוב גרפי בעמק יזרעאל, אתם תלמדו לפתח את החשיבה הגרפית שלכם בנוסף לפיתוח המיומנות בעבודה המעשית עם התוכנות. ילמדו אתכם מושגי יסוד מתחום העיצוב כגון: קומפוזיציה נכונה, טיפוגרפיה, תורת הצבע ועוד; כך תדעו לתכנן את הפרויקט מתחילתו ועד סופו.
במסגרת לימודי הגרפיקה, יעזור לכם המורה ויכוון אתכם גם בבניית תיק העבודות שלכם, שיכריע בהמשך אם תתקבלו לעבודה או לא. תיק עבודות זה חייב להיות מקצועי ומרשים, מאחר והוא בעצם מבחן הכניסה שלכם אל החברה בה אתם מחפשים עבודה.

לימודי גרפיקה עמק יזרעאל